50+ עיצובים מהנדי האחרונים לכל אירועים ופסטיבלים 2021!

עיצובים מהנדי האחרונים

מהנדי היא סוג של אמנות גוף, בדומה לקעקוע זמני, המופעל על הידיים והרגליים לטקסים ופסטיבלים מיוחדים. הוא די פופולרי בתרבויות הינדיות ואסלאמיות, במיוחד בהודו, בפקיסטן ובכמה מדינות אחרות. הוא נחשב למזל טוב והוא מסמל אושר, בריאות, פוריות ומזל טוב.

למעשה, בהודו, נאמרת האמירה שככל שהמהנדי של כלה הופך כהה יותר, כך בעלה וחמיו אוהבים אותה. יישום מהנדי הפך לחלק ייחודי ומהותי מכל מיני אירועים ופסטיבלים לנשים. האם אתה רוצה שהמהנדי שלך יבלוט בפעם הבאה שיש מפגש משפחתי? המשך לקרוא כדי לחשוף כמה מעיצובי המהנדי העדכניים והייחודיים ביותר עבורך !!

50+ עיצובים מהנדי האחרונים לנסות בשנת 2021:

רוצה להיות ייחודי ויצירתי בכל הנוגע לעיצובים המהנדי שלך? ריכזנו עבורכם מבחר של עיצובי החינה הטרנדיים והמסוגננים ביותר לידיים שלכם. המשך לקרוא למידע נוסף.

1. עיצוב מהנדי יצירתי אלגנטי:

עיצוב מהנדי יצירתי אלגנטי

עיצוב Mehendi זה פשוט ליישום אך נראה מדהים. הדוגמה היפה עם מוטיבים פרחוניים מהאצבע המורה ועד הקטנה נראית יפה מאוד. העלים מודגשים במשיכות נועזות ומוסיפים קסם לעיצוב. השבילים המנוקדים והעדינים המשתרעים מהמוטיבים הפרחוניים על פרק כף היד נראים אופנתיים וגורמים לעיצוב לבלוט.

 • הִזדַמְנוּת: ניתן לקשט אותו לכל אירוע מכיוון שהעיצוב הוא ניאו-מסורתי.
 • בשילוב עם: ניתן לשלב אותו עם תלבושות אופנתיות מזדמנים וצמיד מתכתי אופנתי להשלמת המראה.

2. עיצוב מהנדי פרחוני מורכב:

עיצוב מהנדי פרחוני מורכב

עיצוב זה ייחודי עם פריחתו הפרחונית הקסומה ופרטיו המורכבים. המוטיב הפרחוני היפה השולט במרכז מושך את העין במיוחד עם פירוטו המסודר והמראה המוצל. המערבולת הייחודית והשבילים עלים המשתרעים ממנה מוסיפים אלגנטיות לדפוס. לכל אצבע עיצוב ייחודי עם דפוסי תחרה, מערבולת ומסתובבים, ומעניקים לה מראה עוצר נשימה..

 • הִזדַמְנוּת: הוא מתאים לטקסים כמו פונקציות לפני חתונה ופסטיבלים כמו עיד ודיוואלי.
 • בשילוב עם: זה הכי טוב לשלב עם בגדים Indowestern כגון ארמונות, חצאיות, shararas. טבעת מאירת עיניים באצבע האמצעית וצמיד כבד ישלימו את מראהך.

3. עיצוב מהנדי הטרנדי האחרון:

עיצוב מהנדי הטרנדי העדכני ביותר

אנחנו אוהבים את ההתאמה של עיצוב פסיפס סימטרי עם הקימורים המסורתיים והמוטיבים הפרחוניים! דפוסי הפרחים המוצלים שמדגישים את העלים נראים שובי לב במיוחד. הפירוט המסודר והמרווח הקפדני בין הדרך מעניקים מראה עצבני לעיצוב. דפוס התחרה על פרק כף היד המסתיים בדוגמת פרחים בצללית נראה חד ומתוחכם. לכל קצה אצבע עיצוב ייחודי, המעניק לה מבט מודרני.

 • הִזדַמְנוּת: עיצוב זה מתאים לפונקציות משוכללות כמו חתונות ופסטיבלים כמו Dussehra, Teej ו- Diwali.
 • בשילוב עם: זה נראה הכי טוב כשחוברים עם תלבושות אתניות כמו להנגות וסארות. תכשיטים אתניים כבדים כמו שוקרים מתכתיים ושרשראות ארוכות ואמורות יוסיפו אוף לכל הלוק שלך ויגרמו לראשים להסתובב בוודאות !!

4. עיצוב מהנדי מסורתי:

מהנדי עיצוב אחרונה

עיצוב מהנדי הזה כולל מוטיבים פרחוניים, דפוסי תחרה ודוגמאות גיאומטריות יפות. העיצוב משתי הידיים שונה, ומוסיף קסם למראה. השימוש החכם במשיכות נועזות על העלים והמשחק היפה של המרווחים ודפוסים שונים הסמוכים זה לזה נראה מעולה. עיצוב זה די פשוט לציור ומתאים גם למתחילים.

 • הִזדַמְנוּת: ניתן לקשט אותו לפסטיבלים שונים כמו רמזאן, דיוואלי, דושרה וכו ‘.
 • בשילוב עם: זה יכול להיות משולב עם תלבושות מסורתיות כמו salwar kameez וחצאיות ארוכות עם תכשיטים מודרניים.

5. עיצוב מהנדי המעוצב האחרון:

עיצוב מהנדי המעוצב האחרון

זהו עיצוב מורכב ומוזרז למי שאוהב פשטות ורוצה להתבלט. נשלט על ידי מוטיבים פרחוניים מעגליים ודוגמאות תחרה של jaalidar, זה נראה גם אלגנטי ומסוגנן. המרווח סביב שביל הפרחים המרכזי מושך תשומת לב ומדגיש את היופי של כל פרט קטן בעיצוב. המערבולת והסחרור המורכבים, יחד עם משחק משיכות בהירות וכהות, מעניקים נופך ייחודי לדפוס המהנדי הזה..

 • הִזדַמְנוּת: עיטרו את ידיכם בעיצוב מעולה זה בחתונות ובמפגשים משפחתיים.
 • בשילוב עם: תזהר את זה עם להנגות וסארות כבדות ותהנה מהמחמאות הזורמות לדרכך !!

6. עיצוב פרחוני מהנדי:

העיצובים האחרונים לפרחי mehendi

זה די חמוד וקל לביצוע עיצובים מהנדי האחרונים. זה יכול להיות אפשרי ונעשה עם כולם. זה די במגמה בהתחשב בפרח היפהפה שהתחיל בפינה ליד האגודל ומאוחר יותר התרחב לאצבעות בצורה של פרטים ועיצובים מורכבים. נוספו כמה צורות מעודנות ודוגמאות פרחוניות כדי להפוך את העיצוב לאטרקטיבי יותר. עיצוב זה אידיאלי לנערות שלא אוהבות עיצובים צעקניים או אקסטרווגנטיים.

 • הִזדַמְנוּת: נסה את הסגנון הזה לזמן פסטיבלים פשוט.
 • מקום מתאים: עיצוב זה טוב רק על גב היד.
 • אביזרים מתאימים: ענדו טבעות וצמידים יפים שיתאימו לכך היטב.

7. דפוס מהנדי של טווס:

הדגם האחרון של טווס מהנדי

זהו יופי ועיצוב אהובים על כולם. עיצוב הטווס ככזה הוא כזה יופי והוא אינטנסיבי. כאן אפשר לראות שכל הזרועות מעוטרות בדוגמת טווס יפה בשילוב עם עוד כמה דוגמאות משובחות. הפרטים די מהותיים. הוא ממשיך עד היד והוא לגמרי ראוי לריר. כל אישה מעדיפה את התמונה האחרונה של עיצוב חינה מהנדי.

 • מקום מתאים: לבשו אותו בידיים למראה הטוב ביותר.
 • הִזדַמְנוּת: סגנון זה טוב ומתאים ללבוש במהלך חגיגות.
 • אביזרים מתאימים: נסה את זה עם צמידים נחמדים ללבוש.

8. עיצובים מהנדי לצד האחורי והקדמי של היד:

עיצובים מהנדי לגב ולחזית

עיצוב מהנדי פנטסטי לגב ולצד הקדמי של היד, דפוסי הפרחים בולטים יותר בפרטים קטנים. מרכז הפרח הראשי התמלא ברשת, בעוד הרחבות בסגנון הטווס משמשות להרחבת העיצוב. הדפוס מורחב עוד יותר כלפי האצבעות. סגנון הדומה אומץ לחלק האחורי. העיצוב הכללי של מהנדי פשוט למדי; אפילו חובבן יכול גם ליצור את העיצוב הזה. לא צריך איש מקצוע כדי לעשות את תמונת המהנדי העדכנית ביותר; זה פשוט ואלגנטי.

 • אביזרים מתאימים: כדי להפוך את זה למפואר, ניתן להשתמש גם בנצנצים ובכלי נוי. הוסיפו טבעות אצבע יפות.
 • מקום מתאים: עיצוב זה אמור להיות ממוקם בחלק האחורי ובחזית היד.
 • הִזדַמְנוּת: לבשי את זה בזמן הפסטיבלים.

9. עיצוב פרחים מהנדי שונים:

עיצוב מהנדי פרחוני

תמונת עיצוב המהנדי האחרונה הזו היא הטובה ביותר למי שאוהב עיצובים מהנדי מתונים. זה לא ענק ומפואר מדי אבל גם לא פשוט מדי. עיצובים הפרחוניים עשויים בעיגול ועגול באמצע היד. זה סופר אלגנטי ומדהים, נראה טוב על נשים רבות. אבל עדיף שכדאי לנסות את זה על ידי נשים עור בהיר.

 • הִזדַמְנוּת: עיצוב מדהים זה מושלם לא רק לפונקציות משפחתיות, אלא גם למסיבות חתונה ומפגשי חג.
 • מיקום הגוף: הניחו אותם בחלק האחורי של היד בלבד ועל האצבעות.
 • בגדים מתאימים: לבשי אותם עם churidar ארוך כדי להפוך את המראה.

10. עיצובים מהנדי האחרונים עם אבני חן:

עיצובים מהנדי האחרונים עם אבני חן

עיצוב מהנדי היפהפה הזה הוא כל מה שצריך לחפש. זה גם די אלגנטי ומסוגנן. זה הכי טוב לנשים שאוהבות פרטים מורכבים יחד עם נצנצים וזוהר. יש להם דפוסים די אינטנסיביים ומורכבים. אפשר לראות שהם מצויירים בזהירות. אתה יכול לראות פרחים זעירים בפינה החלופית של הגבול. אותו דפוס מופיע בחלק העליון של האצבעות. בין לבין נראים נשים בחלק הרגליים. הוספת אבני החן באמצע כל פרח הופכת את העיצוב הזה למושך יותר. בחירה של הדפוס המקסים הזה לקישוט הידיים שלך תהיה החלטה טובה.

 • מקום מתאים: זה צריך להיות נהדר במיקום הרגליים.
 • אירוע מתאים: לבשי עיצוב זה במהלך חתונות.

11. עיצובים מהנדי קלאסיים:

עיצובים מהנדי קלאסיים

עכשיו, זה די עיצוב, לא? זוהי הבחירה הטובה ביותר לנשים המעוניינות ליצור עיצוב מלא יותר ללא סיבוכים. דפוסי פרחים חמודים משולבים ליד אצבעות עם דפוסים מורכבים ונחמדים שגורמים לעיצוב להיראות מלא יותר. ניתן לבחור את העיצובים הטובים ביותר של המהנדי לידי הכלה, אך במקרה זה, עליך להוסיף עוד תוספים דומים כדי לכסות את החלק המרבי של עור הזרוע. השימוש בנצנצים במקומות שונים יכול לשפר את המשיכה שלו.

 • מקום מתאים: זה יכול להיעשות בגב או בחזית הידיים כרצונך.
 • אביזרים מתאימים: עונד טבעת אצבע יפה וצמיד דק עם סגנון זה.
 • הִזדַמְנוּת: כל חגיגה טובה כדי לנסות זאת.

12. עיצוב מהנדי חדש לידי כלה:

עיצוב מהנדי חדש לכלות

להלן דוגמה נוספת לעיצוב מהנדי עוצר נשימה לידי כלה. פרטים קטנים ודפוסים מורכבים יוצרים עיצוב ייחודי זה. העיצוב, המורחב עד פרק כף היד, סיים עם פרח יפה ושלושה עלים. מספיק פרחים קטנים מנוקדים במקומות שונים כדי להפוך את העיצוב למלא משיכה. זהו עיצוב הרבה יותר מסובך, ולכן הוא זקוק למקצועיות באמנות מהנדי ביד חופשית. נסה את סגנון עיצבי המהנדי החדש והחדש הזה רק עם מומחה מהנדי או בעל מקצוע, כך שהפרטים המורכבים יישמרו היטב בתוך.

 • מקום מתאים: זה הכי טוב לעשות רק בכפות ידיים.
 • בגדים מתאימים: זה צריך להיעשות עם תלבושת החתונה למראה הטוב ביותר.
 • הִזדַמְנוּת: זה טוב לעיצוב טקס החתונה.

13. מגניב עיצוב מהנדי עבור פרק כף היד:

עיצוב מהנדי לפרק כף היד

זהו העיצוב העדכני למדי של מהנדי ודי לצייר על פרק כף היד. אינך צריך לקבל את שירותיו של אמן מהנדי כדי ליצור אותו. התחל בלשרטט קווים בהתחלה ולאחר מכן צור תבניות חצי עיגול ועיצב אותן כצורות המועדפות עליך. אל תשכח לתת לעיצוב שלך נגיעה על ידי החלת שלוש נקודות ברצף בנקודות ההתחלה והסיום. כדי לשמור על ייחודיות העיצוב, שמור את היד פתוחה.

 • מיקום הגוף: זה טוב רק על פרק כף היד.
 • הִזדַמְנוּת: לא צריך שום אירוע מיוחד לסגנון הזה.

14. עיצובים מהנדי האחרונים לטקסי חתונה:

עיצובים מהנדי האחרונים לחתונה

זוהי תמונת מהנדי העדכנית ביותר כדי לייפות את הידיים לטקסי חתונה, פסטיבלי עיד ואירועים אחרים. הוא מלא בעיצובים מורכבים למדי ומלא בידיים. הדוגמאות די מורכבות, ויש עיצובים עגולים, טווסים וחמוטים עם פרחים מסביב. פרחים ועלים פשוטים מסודרים ברצף לכיסוי החלק המרכזי של כף היד והאצבעות כשהצדדים פתוחים. עם העיצוב הפנטסטי הזה על הידיים, אתה בוודאי ימשוך את תשומת לבם של אחרים.

 • הִזדַמְנוּת: זה טוב לטקסי חתונה או כל חגיגה.
 • מיקום הגוף: זה טוב בחזית הידיים.
 • אביזרים מתאימים: עונד טבעת גדולה ומפוארת להוספת אלגנטיות.

15. עיצוב מהנדי אלגנטי לכלות:

עיצוב מהנדי לכלות

עיצוב מהנדי אלגנטי לכלות שאוהבות עיצובים מלאים ומורכבים יותר. עיצוב זה ממלא את הידיים, אך ניתן לראות רק דפוס בעל משמעות אחת. העיצוב שנותר מלא בספירלות וגיאומטריה. חתן וכלה מגולפים ומעוצבים ביניהם בכף היד, ואז פרטים ממשיכים עד לזרועות ואצבעות. דפוס העלים הקטנים באצבעות יד ימין הופך את העיצוב הזה לחמוד מדי. זהו עיצוב מסובך, כך שהוא דורש הרבה סבלנות ותרגול. אתה צריך להיות מקצוען באמנות מהנדי כדי להצליח. אחרת, קח את שירותיו של אמן מהנדי.

 • הִזדַמְנוּת: זה מתאים לחתונות בלבד.
 • מיקום הגוף: זה הטוב ביותר על אמות הידיים וכפות הידיים בלבד.

16. עיצוב מהנדי נחמד לבנות:

עיצוב מהנדי נחמד לבנות

להלן עיצובים מהנדי נחמדים של נערות הקולג ‘לחגיגות מסיבות הפרידה, השבוע הפונקציונלי ואירועים כאלה. זהו עיצוב פשוט מאוד, כך שאתה לא צריך להיות מומחה למהנדי כדי לצייר אותו. דגמי העיגול למחצה עם מוטיבים יפים מוצגים בעיצובים, המשתרעים מפרק כף היד ועד האצבע והאצבע הקטנה. החלק הנותר של היד נשמר קירח. תוספת של ריינסטון כסף או זהוב באמצע כל פרח בוודאי תגביר את האטרקטיביות שלו למקרה שתרצו. עיצובים כאלה הם אופנתיים בקרב בנות מכללה מכיוון שהם פחות זמן רב.

 • הִזדַמְנוּת: כל חגיגה או אירוע במכללה מתאימים.
 • אביזרים מתאימים: עונד טבעת יפה לשיפור היופי.
 • מיקום גוף מתאים: החלק האחורי של היד טוב ללכת על הסגנון הזה.

17. עיצובים חדשים מהדיים ערבית מהנדי:

יד אחורית עיצובים מהנדי

עכשיו, זה לא נראה אלגנטי ויפה? תסתכל על תבנית המהנדי העדכנית ביותר לעיצוב ביד אחורית לבנות קולג ‘. זה די פשוט וייחודי עוד יותר, והעיצוב הכהה משפר מאוד את היופי. העיצוב כיסה חלק ניכר מעור היד והזרוע. לא נעשה בו שימוש בהצללת יד, אך שינויים בעובי בקווים הופכים אותו למושך את העין. העיצוב מסתיים בשתי ספירלות מחוברות בסגנון מהנדי ערבי. אם אתה רוצה להפליא את חבריך ובני דודיך במכללה, אל תחמיץ את העיצוב הנחמד הזה.

 • הִזדַמְנוּת: אין צורך באירוע מיוחד לעיצוב זה.
 • מיקום הגוף: זה טוב ללכת קדימה או אחורית כרצונך.

18. עיצוב מהנדי חדש של פרחים גדולים:

עיצוב מהנדי פרחים גדולים

בעיצוב המהנדי העדכני ביותר לידיים, פרח גדול מופיע ביד מצד היד למעלה. אפשר לראות פרחים המחוברים עם נקודות זעירות ודוגמאות עלים בסוף. הפרטים המורכבים נמשכים עוד סביב פרחים כדי להוסיף למראה. העיצוב אינו כולל פירוט מורכב. פרחים ועלים פשוטים מסודרים ברצף להשלמת תבנית הפרחים הגדולה. חלק מהעלים מלאים בערבית, בעוד שנקודות זעירות רבות מוחלות על כל העיצוב בכדי להפוך אותו ליפה יותר. האם חוגג את הפונקציה הקרובה ביותר עם הפרח החמוד הזה לא רעיון טוב?

 • הִזדַמְנוּת: זה טוב ללכת לפסטיבלים.
 • מיקום הגוף: נשק טוב ללכת עם סגנון זה.

19. עיצובים מהנדי חדשים של שורש כף היד:

עיצובים מהנדי של פרק כף היד

זהו עיצוב מהנדי מפרק כף היד המדהים שאפשר להיתקל בו. זה די פשוט ואלגנטי, קל לביצוע. ייתכן שזו הבחירה הראשונה של בנות קולג ‘שאין להן הרבה זמן לצייר עיצובים מסובכים. כל שעליך לעשות הוא רק להקדיש כמה דקות מזמנך היקר לקישוט הידיים שלך בדפוס אופנתי זה ולאסוף את ההשראות מחברים ועמיתים. אל תשכח לצבוע את הציפורניים שלך עם הלק האהוב עליך כדי להתהדר בעיצוב המהנדי.

 • הִזדַמְנוּת: זה טוב לנסות לימים מזדמנים.
 • מיקום הגוף: פרק כף היד הוא המקום הנכון לסגנון זה.

20. עיצובים מהנדי חדשים ל- EID:

עיצובים חדשים של מהנדי ל- EID

עיד הוא פסטיבל מרכזי עבור כל המוסלמים במדינה. הם חוגגים בפאר, והעיצוב הזה הוא כל מה שמעצים את החגיגה והיופי הנוספים. עיצוב יד אחורית זה כיסה חלק זעיר של העור בעוד שהשאר נשאר פתוח. בעיצוב זה בולטים ביותר תבנית האצבעות והפרח הגדול בנקודת ההתחלה. הוא מושלם לפסטיבלי עיד, אירועים משפחתיים והתכנסויות רשמיות. פרק כף היד מעוצב עוד כדי להוסיף למראה.

 • הִזדַמְנוּת: פסטיבל עיד טוב ללכת לכאן.
 • מיקום הגוף: גב יד או קדמית כרצונך טוב למקם את העיצוב.

21. עיצוב מהנדי המוצל האחרון:

עיצוב מהנדי המוצל האחרון

בשנים האחרונות אמני המהנדי מציגים טכניקות הצללה כדי להפוך את עיצבי המהנדי לאטרקטיביים יותר. סגנון המהנדי המוצל צובר פופולריות מיום ליום. כאן תוכלו לצפות באיור של עיצוב מהנדי מוצל. הצל מתמלא בעיצובים מורכבים נוספים על ידי עיגולים מלאים בתוך המתאר. העיצוב נראה מדהים ומושך את העין. כדי לשפר את האטרקטיביות שלה, ההצללה יכולה להתבצע בצבע אחר. אחרת, שחור מושלם גם למטרה זו.

 • הִזדַמְנוּת: אתה יכול לבחור אותו כדי לקשט את ידיך לפסטיבלי עיד, מסיבות וכן טקסי חתונה.
 • מיקום הגוף: צייר זאת בזרועות כדי לשפר את המראה.

22. המהנדי האחרון לקוקטייל עלים ודוגמאות פרחים:

המהנדי האחרון לקוקטייל עלים

כל הכבוד; ניתן לצפות כאן בקוקטייל פנטסטי של עלים ודוגמאות פרחוניות. עיצוב מהנדי פשוט פשוט זה אינו דורש הצללה ונעשה באמצעות קווים דקים בלבד. זו באמת יצירת אמנות מדהימה ודי קלה לביצוע. הגבולות של כל הפרחים והעלים עשויים באותו עובי ועקביות. זהו עיצוב אידיאלי עבור הבנות המרתק מעיצובים מהנדי פרחוניים אך אינו חווה אותו.

 • הִזדַמְנוּת: נסה זאת בכל חגיגה.
 • מיקום הגוף: גב היד הוא מקום טוב לנסות את העיצוב.
 • אביזרים מתאימים: הניחו צמיד דק וטבעת להוספת מראה.

23. הגרנד מהנדי האחרון של הידיים והרגליים של הכלה:

מהנדי לידיים ולרגליים של הכלה

זהו סט של דפוסי מהנדי משוכללים שתוכננו במיוחד לקישוט הידיים והרגליים של הכלה. סוגים אלה של עיצובים אחרונים הם באמת מסובכים ומשוכללים. עיצוב המהנדי האחרון לכלה מלא במוטיבים, דפוסי פרחים, ספירלות וסיבובים בין לבין. העור מכוסה ברובו ואלגנטי. הידיים והרגליים עד שהידיים והרגליים מכוסות לגמרי. עם זאת, זה דורש סבלנות רבה יותר ותרגול ומקצועיות. כדי לשדרג את משיכת העיצוב היפהפה הזה, תוכלו להוסיף מעט נצנצים או אבני חן באמצע כל פרח.

 • הִזדַמְנוּת: זה טוב ללכת על כלת החתונה.
 • מיקום הגוף: על כל הידיים והרגליים הוא מקום נחמד לנסות את העיצוב.

24. עיצוב הפרחים העגול האחרון של מהנדי:

עיצוב המחנדי העגול האחרון

בדוק את עיצוב Mehendi הזה לעיצוב הפרחים הייחודי העדכני ביותר בידיים. הפרחים הגדולים והחמודים בולטים מאוד בין המרחבים הפתוחים. זה בצורה של העיצוב העגול העגול האחרון. הדוגמה המורכבת האחרונה משמשת להדגשת קצות האצבעות שנראות נהדר. עיצוב המהנדי הכולל פשוט ואינו דורש יותר מקצועיות. כל מה שאתה צריך זה קצת סבלנות כדי לצייר דפוסים מורכבים. פרק היד מעוטר עוד יותר להוספת מראה.

 • הִזדַמְנוּת: הדפוס הירוק הזה תמיד מתאים גם לאייד, אירועים משפחתיים, מסיבות וטקסי חתונה, אפילו ניתן לעקוב אחריו על הכלה בתוספת נצנצים וחומרי נוי מהנדי אחרים..
 • מיקום הגוף: זה טוב בחלק האחורי של מנת היד בלבד.
 • אביזרים מתאימים: הוסף טבעת יפה לשיפור המראה.

25. מהנדי מושלם אופנתי לכלות מודרניות:

מהנדי לכלות מודרניות

עיצוב מהנדי העדכני ביותר לידיים הוא עיצוב מהנדי בלעדי בהתאם למגמות האחרונות ומושלם לכלה המודרנית. הוא נוצר בסגנון ערבי. זה מתחיל בצורות משולש גדול סביב פרק ​​כף היד ומסתיים בקו חמוד על האצבע הגדולה. העיצוב מתחיל מפרק כף היד ומגיע לאצבע הקטנה. חיבור באמצעות נקודות ודפוסי פרחים עגולים נעשה גם לאצבעות אחרות. אפשר להתאים אותו יותר לאצבעות אחרות אם רוצים.

 • אירוע מתאים: זה טוב לחגיגות חתונה.
 • מקום מתאים: גב היד הוא המקום המושלם למקם את המהנדי.

26. פרחים על עיצובים מהנדי דקל:

העיצובים האחרונים של פאלם מהנדי

העיצוב המעודן להפליא הזה הוא ההעדפה המשתוללת בין עיצובים המהנדי החדשים של העונה והשנה. זה יפה בטירוף בהתחשב בדפוסי הפרחים בין ההתעסקות עם דפוסי ספירלה על האצבעות. צריך להתחיל מתחתית כף היד ולצייר קווים מעגליים זורמים חופשי עם נקודות חמודות. כסו את אצבעותיכם באותה דפוס והשאירו את כף היד ללא כל עיצוב. לאחר הייבוש, צור תבניות פרחוניות על כף היד שלך כרצונך, ותוכל לכלול עלים וגם פרטים על הניצן. תן ליצירתיות שלך להשתחרר עם העיצוב הזה שהוא כל כך קל לביצוע.

 • שמלה מתאימה: כל שמלה יכולה להתאים בצורה מושלמת למהנדי הזה כאשר יוצאים למסיבות חוץ.
 • הִזדַמְנוּת: לבשי את זה לחגיגות החתונה של חברך.
 • מיקום הגוף: הוא טוב בחזית כף היד והיד.

27. אבני פרחים ודוגמת מהנדי:

אבני פרחים ודוגמת מהנדי

זהו עיצוב די עדין ואלגנטי, בהתחשב באופן בו הוא עשוי בקווים דקים. זה נהדר למי שאוהב את מהנדי אידיאלי לטקסים כמו אירוסין או נישואין; עיצוב חדש זה משתמש באבנים בהירות בכל פינת סיבוב של המהנדי. זה נותן לעיצוב אווירה נוצצת מאוד ונראה מסנוור לצופים. אתה יכול להוסיף עוד אבני חן ונוצצים כדי שזה ייראה מסנוור יותר. התחל ביצירת קווים ועיגולים בסיסיים מאוד ומלא אותם בדוגמאות כרצונך. הניחו לו להתייבש בסיום, ושטפו אותו. לאחר השלמת תהליך זה, הניחו את האבנים על מקומות שתרצו להדגיש. וודא שאבן אחת נשארת על האצבע כדי למשוך תשומת לב למתנה שהתקבלה לאחרונה.

 • מקום מתאים: זה טוב לשתי הידיים.
 • אירוע מתאים: לבשו אותו לטקסי חתונה.

28. החלפת צמידים מהנדי עיצוב:

צמיד החלפת צמיד מהנדי

שמעת פעם על העיצוב החדש הזה? זהו עיצוב חדש להחלפת צמיד אשר עשוי להישמר במקום אותם. הם מורכבים ועשויים מפרק כף היד לזרוע, רק עוזבים את כף היד. כאשר יש לך זמן להתכונן לטקס מסורתי, אתה יכול לדלג על הצמידים שאתה לובש בכל פעם ובמקום זה ללבוש את המהנדי הזה במקום. התחל על ידי ציור המתאר הבסיסי כדי לדעת כמה דפוסים אתה יכול ליצור במרחב היד שהחלטת להשתמש בו. לאחר מכן, צייר קווים ישרים בעלייה משולשת כמה שאתה רוצה, כל עוד זה לא נראה מגושם מדי. לאחר שלב זה, מלאו את המשולשים בעיצובים חדשים בהתאם להעדפתכם. זה כל מה שיש למהנדי המדהים הזה.

 • מקום מתאים: מפרק כף היד לזרועות היא אופציה טובה לנסות את הסגנון הזה.
 • אירוע מתאים: כל חגיגות טובות ללכת על הסגנון הזה.

29. עיצובים של לוכד הפרחים, העלים והחלומות מהנדי:

לוכד עלים וחלומות מהנדי עיצובים

האם דפוס זה של מעצבי מהנדי המעצב האחרון לא כל כך מסודר ואידיאלי לאירועים הדורשים ממך לעבוד במהירות באמצעות המהנדי שלך? זהו אחד העיצובים המהנדי שנבחרו ביותר השנה עד כה. זה ידוע ופופולרי למי שאוהב פרחים ועיצובים פרחוניים. אפשר לעשות זאת בעצמך בקלות. התחל עם הפרח הגדול בצד האגודל של היד שלך. אתה יכול להכין עלים אם יש לך זמן או להשאיר את הפרח מבודד. השלב הבא יהיה לסדר את שלוש האצבעות האחרונות שלך בעיצובים חלופיים. כשהוא משאיר את הטוב ביותר לסוף, לוכד החלומות באצבע הראשונה נעשה כל כך יפה.

 • הִזדַמְנוּת: לבשי סגנון זה עבור טקסים או חגיגות נחמדות.
 • מיקום: לבשו אותו על גב כף היד למראה.
 • אביזרים מתאימים: עונד טבעת אבן להוספת המראה.

30. טווס מהנדי לרגליים:

טווס מהנדי לרגליים

זהו עוד עיצוב מהנדי טווס פופולרי, הפעם לרגליים. עכשיו כולנו יודעים שאנחנו אוהבים אמנות ועיצובים של טווסים. כאשר אתה רוצה לעשות משהו עם הרגליים שלך כשהוא לובש חצאית גאגרה מסורתית באורך הברך, זו התשובה שלך. תראה כמה הדפוס הזה מעוטר ואלגנטי, והפרטים קשה להתאים. אין ספק שתזכה לשבחים של כולם עם העיצוב המהמנדי האחרון המהמם הזה.

 • אירוע מתאים: זהו עיצוב נהדר שאפשר ללכת עליו בימי חתונה.
 • מקום מתאים: רגליים ורגליים הן בחירה טובה לבחור כאן.

31. מהנדי המרכזי:

סיבוב המרכזי מהנדי

זהו טוויסט לעיצוב הסינגל האחרון הרגיל האחרון מהנדי. זה עשוי בעיגול ומעגל בין לבין ביד ומעוצב עם עלה, פרח ודוגמאות. אותה דפוס מצוירת על כל אצבע, ובכך דוחקת בעדינות את כל תשומת הלב למרכז כף היד שלך. זה נהדר וקל לביצוע, די יפה ומוסיף להביט רחוק יותר. כל אחד יכול לעשות זאת ולשכפל אותו בקלות.

 • אירוע מתאים: זה בהחלט יכול לשמש לאסיפות משפחתיות קטנות ולבנות שאוהבות לעשות מהנדי משלהן.
 • מקום מתאים: זה יכול להיעשות על הגב או הקדמי של הידיים.

32. עיצובים אחרונים של רוז מהנדי:

העיצובים האחרונים של רוז מהנדי

אחד נדיר וממצא אחר בין עיצובים מהנדי חדשים, יש בו ורדים בצבע חום שעושים את העבודה לכסות את הידיים בחינה מסובכת. תמיד יש נשים שאוהבות פשטות ולא הולכות על הרבה טרנדים, גלאם ונצנצים. כף היד הקדמית נשארת ריקה, ובאצבעות האחרות יש את העותק המדויק של הדפוס הפרחוני המצויר על פרק כף היד שלך. העיצוב העדכני ביותר מושלם וקל לאירועים כמו עיד. זה נהדר לביצוע ואינו דורש שום עזרה.

 • אירוע מתאים: אתה יכול פשוט לנסות זאת או לנסות זאת במהלך פסטיבלים.
 • מקום מתאים: נסה זאת על החלק האחורי או הקדמי של היד.

33. עיצוב מהנדי כלה ביד מלאה לחתונה:

עיצוב מהנדי לכלה לחתונה

זהו עוד עיצוב כלה מלא. ניסו ונבדקו על ידי רבים השנה, המהות של העיצוב החדש הזה נעוצה בדפוס הפשוט אך הסרוג שלו. שתי הידיים מתפארות באלגנטיות באותו שילוב של חינה, וזה אידיאלי לכלות בטקסי המהנדי והסאנג ‘שלהן. הכל מלא בדוגמאות עלים, פרחים, ספירלות וגיאומטריות. אתה יכול לכתוב ביעילות וגם להסתיר את שם בעלך ברשת הדפוסים המורכבת. לק אדום בוהק יוסיף עוד קסם לעיצוב ואסור לפספס אותו.

 • אירוע מתאים: זוהי חובה לחתונות.
 • מקום מתאים: זה צריך להיות ממוקם בחזית הידיים.

34. רגליים חדשות של טווס מהנדי:

רגליים טווס מהנדי

מדברים על מקצועיות ושלמות, והעיצוב הזה יהיה המנצח בשניהם. יופי כזה, לא. כל זה מלא בפרטים, עיצובים ודפוסים מורכבים כאלה. זהו טווס בעקב הקדמי של הילדה ונוצותיה משאר התבנית ועד הברך. הטרנד העדכני ביותר של עיצובי מהנדי הוא אידיאלי לכלות שאוהבות את החינה שבגופן להראות את מעמדן ‘בקרוב להתחתן’. כולנו אוהבים את זה, בהתחשב באופן שהוא מעצים את המראה עם האמנות. החלק התחתון של התבנית, המשתרע עד קצה הציפורן, הוא עיצוב בסיסי, שניתן לסיים אותו ביצירתיות מהחלק האחורי של הראש.

 • מקום מתאים: זה צריך להיות ממוקם רק על הרגליים והרגליים.
 • אירוע מתאים: נסה את זה לזמני חתונה של הכלה.

35. צפה בעיצוב פרחוני מהנדי:

צפה בעיצוב פרחוני מהנדי

אתה יכול להתחיל לייפות את העיצוב שלך כדי להגיע לתבנית המהנדי הנהדרת הזו תוך זמן קצר. זה פשוט. כל האלגנטיות והיופי התחילו עם התבנית מאמצע כף היד ומתפרשת עד לפינות ולצדדים. הדפוסים הספיראליים והעגולים נעשים כאן ועברו עד לאצבע האמצעית. העיצוב אידיאלי לנישואי עיד או מפתחות נמוכים, העיצוב לא מכסה יותר מדי, לא של היד, ולא פחות מדי. פרח מרכזי מעוצב, ואז הוא מורחב כמו מגדל, ומכאן השם. עם עיצוב זה, אתה חייב לצבור את כל ההערצה של האורחים.

 • מקום מתאים: זה נהדר מכל צד של היד.
 • אירוע מתאים: נסה זאת עבור רמזאן או פסטיבלים דומים.

36. מהנדי כלה עגולה:

מחנדי כלות אחרונות

למי שלא רוצה עיצובים מלאים יותר, העיצוב הזה הוא בשבילכם. זה נעשה בדפוסים מעגליים והוא בין עיצובים המהנדי האחרונים לכלות. דפוסים נעשים בעזרת שלושה עיגולים, מה שהופך אותו למראה כל כך מהנה וסימטרי גיאומטרית. העיצוב אכן דורש הרבה תרגול, ואתה צריך להיעזר באיש מקצוע כדי לגרום למעגלים להיראות מושלמים.

 • מיקום הגוף: גב היד הוא מקום טוב לנסות את העיצוב הזה.
 • הִזדַמְנוּת: נסה זאת לחגיגות פסטיבלים.
 • אביזרים מתאימים: לבשו צמידים וטבעות יפים כפי שמוצג כדי להוסיף יופי.

37. עיצובים אחרונים של לוטוס מהנדי:

עיצובים אחרונים של לוטוס מהנדי

מי שאוהב פרחי לוטוס, זה בשבילכם. זה ייחודי ואידיאלי, הטוב ביותר לפסטיבלים ולפונקציות דתיות שבהם הלוטוס נחשב לאות טוהר. אין הרבה בדפוס הזה, וטיפ קטן לעיצוב זה יהיה להתחיל עם עיצוב כף היד המרכזית תחילה ולאחר מכן להמשיך עם השאר לפי העדפתך. מי שהוא טירון במהנדי יכול גם לנסות את העיצוב הזה. זה קל לביצוע ואינו דורש מאמץ רב.

 • מקום מתאים: קדמת היד מתאימה ביותר לעיצוב זה.
 • אירוע מתאים: פסטיבלים הם אירוע טוב לכך.

38. המהנדי המודרני:

המהנדי המודרני

למי שרוצה מהנדי פשוט עדיין, שהוא חמוד, פרחוני ויפה, זה בשבילכם. לא רק שזה נראה יפה, זה גם פשוט להכנה ולכן מושלם לנערות קצרות זמן. עיצוב מהנדי החדש הזה אידיאלי גם לתלמידי בית ספר, שבאמת אסור להם להרכיב עיצובים מורכבים לפי הנורמות. לכל האצבעות יש דפוסי עלים שמקורם במה שנראה כמו חצי פרח מעוצב ליד האגודל. האגודל עצמו מעוטר בעל כותרת פרח ועליו עלים.

 • מקום מתאים: גב היד הוא מקום טוב לסגנון זה.
 • אירוע מתאים: את העיצוב האסתטי הזה אפשר לצייר בפשטות או לאירועים רגילים.

39. עיצובים מהנדיים של הלבוש המערבי:

הלבוש המערבי חזרה עיצובים מהנדי

אם אתה מתחתן כשהוא לבוש בשמלת כתפיים יפהפייה הנוצרית, המהנדי הזה יעזור לשמור על התחושה האתנית המסורתית ביום הגדול שלך. בעוד שרבים מאיתנו שמענו עיצובים על ידיים וכפות רגליים וזרועות, האם דמיינו אי פעם לעשות עיצוב יפה על הכתפיים? עיצוב אידיאלי לכתף שלך, קל לצייר ולא יבחן יותר מדי את סבלנותך. עם זאת, היה צריך בקלות את עזרתו של מישהו אחר כדי להכין את הפרחים מכיוון שידיך לא תגיע כל כך רחוק בגלל הדיוק הדרוש כדי לצייר את עלי הכותרת בצורה מושלמת.

 • אירוע מתאים: אירועי חתונה הם אירוע טוב לנסות זאת.
 • מקום מתאים: יש לנסות זאת על כתפיים למראה המושך את העין.

40. עיצוב נוצות טווס בידיים:

עיצוב נוצות טווס בידיים

אם אינך מתרשם מעיצובים מורכבים ומוגזמים, זה אמור לעשות עבורך את העבודה. זה למי שאוהב פשטות אבל אוהב גם מהנדי. זה תומך בעיצוב פשוט ובהיר. לשתי הידיים אותו דפוס חוזר על עצמו, מה שהופך את העיצוב העדכני ביותר של Mehandi לעבודה יותר. נוצות הטווס כאן נמשכות לכסות את כפות הידיים של כל אחת מהן, בעוד שהתבניות העלים הנוספות האחרות דואגות להשלים את העיצוב כדי להעניק לו מראה פשוט ופיכח כללי..

 • מיקום הגוף: זה טוב בחלק הקדמי או האחורי של הידיים.
 • הִזדַמְנוּת: ללבוש את זה לפסטיבלים או אירועים מזדמנים.
 • אביזרים מתאימים: טבעת ענקית טובה היא באר מתאימה לעיצוב זה.

41. עיצובים פרחים מלאים:

עיצובים מלאים לפרחים

לאותן בנות שלא רוצות לנסות עיצובים ענקיים ולעבוד קשה מדי אלא להכין פרחוני חמוד, זו האפשרות הטובה ביותר. במקרה שאין לך הרבה סבלנות, זו תתגלה כברכה. קל להכין כפי שהוא נראה, הוא מכיל פרחים, ואין להשתמש בעיצוב מסובך אחר. הפרחים והאצבעות מתמלאים כאן בחינה, וואלה, יש לך את העיצוב שלך מוכן להתהדר!

 • אירוע מתאים: נסה זאת לכל יום רגיל כרצונך.
 • מקום מתאים: חזית הידיים שלך היא בחירה טובה לנסות את זה.

42. עיצוב מהנדי המדעי:

עיצוב מהנדי מדעי

למי שרוצה משהו פאנקי, מוזר ומשוגע, זה בשבילכם. עיצוב זה מכיל את כל התאים, ה- DNA והרקמות בצורה חוצה בצורה העיצובית. זה נראה כמו דפוסי סרט וזה די קל לעשות בעצמך. אתה יכול לעשות הכל לבד בכל פעם שאתה מקבל את ההזדמנות לייפות את כף היד שלך. כל מה שאתה צריך זה קצת זמן לשבת עליו, וזו תוצאה יפה שאת יכולה לראות.

 • אירוע מתאים: נסה זאת לכל אירוע קטנטן במשפחה.
 • מקום מתאים: למרות שזה טוב בידיים, אתה יכול לנסות גם ברגליים.

43. עיצוב מהנדי פרפר גבוה:

פרפר מהנדי עיצוב

אין גבול לכמה יצירתיות אתה יכול להיות עם המהנדי שלך. זוהי מחשבה אלגנטית, פשוטה ואמנותית הנשמרת בפעולה. עיצוב זה מגרש פשטות לאורך כל הדרך. עם רק פרפר המכסה את עור היד ליד מפרק המרפק שלך, הוא אלגנטי לחלוטין. למעלה מזה, ישנם שני פרחים זעירים המסמנים כמה התייחסת לפרטים בעת ציור החרק. מבריק, לא? אם אתה רוצה פרטים נוספים, אתה תמיד יכול להוסיף אבני חן או דוגמאות מסביב.

 • אירוע מתאים: זהו רק עיצוב מזדמן להתנסות.
 • מקום מתאים: נשק הוא אופציה טובה לנסות. אפשר גם להניח את זה על הכתף או הצוואר.

44. עיצובים מהאנדי מרובעים:

עיצובים מרובעים מהנדי

גיאומטריה היא תמיד הטובה ביותר עם מהנדי. העיצובים בלתי מוגבלים בהחלט וניתנים לביצוע בקלות. זהו עיצוב מהנדי חדש עם כל הריבועים הגדולים והקטנים, עם עיצובים מורכבים בפנים. עם זאת, זה נראה יפה ואם אתה מהסוג החולה, לך על זה, שכן אתה תהיה מרוצה מהתוצאה שלך לאחר יצירת עיצוב אופנתי זה..

 • אירוע מתאים: התבניות מכסות את רוב כפות הידיים שלך ולכן הן יכולות להיות אידיאליות למסיבות נישואין או פסטיבלים גדולים כמו עיד, דיוואלי או בהאי דוג ‘..
 • מקום מתאים: זה טוב בחזית היד או בגב היד בלבד.
 • אביזרים: נסה זאת עם צמיד וטבעת ענקיים כדי להוסיף יופי.

45. עיצובים מהנדיים פרחוניים של כפות רגליים פרחוניות:

עיצובים מהנדיים פרחוני רגליים פרחוניות

מי לא אוהב עיצובים מסובכים ויפים? העיסוק הזה נותן את כל תשומת הלב לידיים שלך ומזניח את הרגליים שלך, העיצוב הזה הוא אחד היפים ביותר שיצא לנו לעשות על הרגליים. לאחר בדיקת עיצוב המהנדי העדכני ביותר, זה בהחלט ישתנה. עיצוב פשוט כל כך אך מושך את העין, עיצוב זה הוא שלמות טהורה ולהיט חדש בקרב כלות בכל הגילאים. גם אם אינך כלה, תוכל לנסות זאת בעצמך בכל זאת, כי התכנסויות ואירועים משפחתיים יהיו שיחת הפעולה. זה מלא בדוגמאות פרחים, עיגולים ועלים והולך להפוך את היום שלכם ללא ספק.

 • אירוע מתאים: חגיגות חתונה הן בחירה טובה לנסות את היופי הזה.
 • מקום מתאים: הניח את זה על הרגליים כדי לעצב את זה.

46. ​​עיצובים חדשים של אבן ערבית חדשה של מהנדי:

עיצובים מהנדי האחרונים של אבן

עיצובים בערבית הם תמיד ירוקי עד ויפים. הם מלאים נצנצים וזוהר. מכוסות להפליא באבנים ודוגמאות, הידיים והרגליים שלך ימשכו את כל תשומת הלב עם העיצוב החדש הזה מהנדי. זה לא נועד עבורך לעצב לבד, בשל המורכבות. נסה זאת בעזרת עזרה של אנשי מקצוע; אתה יכול להתחיל בלשרטט תחילה ולאחר מכן למלא את הדפוסים הפנימיים באופן יצירתי. אחרי הכל, אף אחד לא ילחץ על הפסקה לפגישת הניסויים שלך כשהם יראו את הטוב יוצא מזה.

 • אירוע מתאים: נסה זאת בפסטיבלים או חתונות גדולות.
 • מקום מתאים: נסה את זה להניח על הרגליים כדי להיראות מפואר.
 • אביזרים: חבשו קרסולות להוספת המראה.

47. עיצוב מהנדי בדוגמת אצבע:

עיצוב מהנדי בדוגמת אצבע

עד כמה העיצוב העדכני ביותר לאצבעות שלך מגניב? יש פעמים שמשעמם לנו ורוצה לנסות משהו מוזר וחדש. זהו עיצוב מהנדי באצבע. זה כל כך פשוט ואלגנטי. התחל עם יצירת שני קווים ישרים הדוקים עם נקודות מרווחות בפנים. השאירו קצת מקום וצרו שוב את אותן הקווים עם נקודות. מכסים את החלל המרכזי בספירלות עגולות עד שהוא מלא. לגרום לקטנים רבים להתכנס זה עם זה. זה נותן לדפוס נגיעה וגורם לו להיראות ייחודי ברצף. זה אלגנטי ויפה בו זמנית.

 • מיקום הגוף: צייר אותם רק על האצבעות.
 • אביזרים מתאימים: עונד טבעות יפות כדי להוסיף ליופי.
 • הִזדַמְנוּת: זה יכול להיעשות כך גם בימים רגילים.

48. עיצובים מהנדיים האחרונים בצורת לב:

עיצובים מהנדי אחרונים בצורת לב

זהו סגנון חדש. מהנדי מתאימה לכלות המתכננות ללבוש שמלת שרוולים מלאה לחתונתן. זה עשוי בעיצוב לב על שתי ידיים, המסמל מיזוג של שני לבבות בנישואין. כמובן, אתה עשוי להרגיש שהמרחב להתנסות בחינה שלך מוגבל, אך עיצוב זה יוכיח שאתה טועה. הוסף עוד אבני חן או אבנים לעבודה על האלגנטיות של העיצוב אם אתה אוהב את זה ככה.

 • מקום מתאים: לבשו אותו על כפות הידיים כדי להיראות טוב.
 • אירוע מתאים: טקסי חתונה הם בחירה טובה לנסות את המראה הזה.

49. שרשרת מחנדי עיצוב ערבי לגב:

שרשרת מהנדי עיצוב ערבי לגב

עכשיו למה לנסות מהנדי רק על ידיים ורגליים. עיצוב זה מתאים לעבודה על הגב מצד הצוואר. זה חדשני ומשוגע לגמרי והכי טוב אם אתה רוצה ללכת עם חולצת הצוואר העמוקה שאתה מתכוון ללבוש ליום החתונה שלך. נוסף על כך, יש לו נצנוץ הזהב המושלם בחללים הנכונים כדי שייראה עוד יותר מדהים. התבנית אינה מסובכת מדי כשלעצמה, אך עדיין תזדקק לעזרה בייצור. זה יוסיף יופי ליום.

 • מקום מתאים: הצוואר והגב מתאימים לעיצוב זה.
 • אירוע מתאים: לבשי סגנון זה לחתונות.

50. עיצובים אחרונים של החתן והכלה:

חתן וכלה עיצוב מהנדי האחרון

בהתחשב בשנה ובעונה של החתונות, הנה עוד עיצוב להסתכל במיטבך. אתה צריך להיות במראה החיצוני שלך עם הכל כדי להתבלט. המהנדי האחרון הזה ייקח את משחק השלמות שלך לרמה גבוהה יותר. מורכב מאוד, תזדקק לעזרה של אנשי מקצוע, אך לאחר שתעשה זאת, תראה שבחירת עיצוב זה הייתה ההחלטה הנכונה מצידך. אמנות החתן והכלה תעלה עוד יותר את המראה ולכן תיראה אלגנטית יותר.

 • מיקום הגוף: זה מתאים רק בידיים, גב או קדמי.
 • אביזרים מתאימים: הרכיבו צמידים וטבעות לאלגנטיות נוספת.
 • הִזדַמְנוּת: זה מתאים לכלות יום החתונה בלבד.

51. עיצוב מהנדי כהה לשתי ידיים:

עיצוב מהנדי כהה לשתי ידיים

הדגם העדכני ביותר של עיצוב מהנדי הוא מטורף וחשוך לגמרי. הוא ייחודי וכהה מאוד כך שיתאים לגווני עור בהירים יותר. עיצוב ייחודי לשתי ידיים; העיצוב הימני התחיל עם דפוס גיאומטרי נחמד בין לבין. הוא מורחב עד לאצבע ואצבעות אחרות. קצות האגודל, האצבע הקטנה והאצבע מלאים באותו סגנון. דפוס העיצוב השמאלי שונה בתכלית. צד אחד של כף היד ופרק כף היד מעוטר בעיגול ובעיצוב עגול, ואילו מצד שני מודפסים דוגמאות מרובעות. הרחבות יפות נשמרות ממרכז כל אצבע ואגודל. זוגות נקודות משמשים כדי לתת מקום ריק למגע.

 • מיקום הגוף: זה הכי טוב לגב הידיים בלבד.
 • הִזדַמְנוּת: זהו העיצוב הטוב ביותר למסיבות חג ומפגשים משפחתיים.
 • אביזרים מתאימים: עונד טבעות גדולות ומפוארות כפי שמוצג בתמונה כדי להיראות מפואר.

52. עיצובים מהנדיים האחרונים של Free Hand:

עיצובים של מהנדי

לפניכם חקירה נוספת של יכולות היצירה של האמן. כל היופי הוטבע היטב בפשטות. החלק הבולט ביותר בעיצוב אחורי זה הוא דפוס פרחים פשוט מקסים שהורחב עם שני מוטיבים גדולים. ניתן להשתמש באותם מוטיבים לייפות את האצבעות. עיצובים מהנדי ההודיים האחרונים הם עיצובים מהנדי פשוטים מאוד. אתה יכול ליצור אותו אם יש לך אחיזה קטנה באמנות המהנדי ביד חופשית.

 • מקום מתאים: זה הכי טוב מאחורי היד.
 • אירוע מתאים: ניתן ללבוש את זה בדיוק כרצון אחד.

53. עיצוב מהנדי כלה נפלא:

עיצוב מהנדי כלה נפלא

תראו את תמונות העיצוב המהנדי האחרונות של עיצוב מהנדי הכלה הנפלא שכיסה חלק גדול מהזרוע והרגליים. עיצוב זה מושלם אם שמלת הכלה שלך היא ללא שרוולים או עם שרוולי רבע. אומנות Mehendi עוצמתית זו מציירת עליה חתן וכלה יחד עם דוגמאות פרחוניות. אפשר גם לשלב מוטיבים בעלי מראה יפה ליצירת עיצוב אופנתי זה. היופי והמשיכה של עיצוב זה בהחלט יכולים לעזור לך למשוך את תשומת לב הקהל בחתונתך.

 • אירוע מתאים: זה צריך להיעשות על הכלה לחתונה.
 • מקום מתאים: ידיים מלאות ורגליים מלאות מתאימות ביותר לסגנון זה.

54. עיצובים חדשים חדשים של מהנדי לרגליים:

עיצובים מהנדי האחרונים לכפות רגליים

תמונת העיצוב האחרונה של מהנדי היא עיצוב די פשוט ועם זאת אלגנטי וקלאסי. זה חמוד וסופר אופנתי. הדפוסים הם של המעגל וחוצים אותם למשיכה. זה לא מסובך במיוחד, כך שתוכל לצייר אותו בקלות בעצמך. היא מתאימה לא רק לכלה, אלא ניתן גם לייפות אותה בכדי לייפות את כפות הרגליים שלכם לפעולות משפחתיות ומסיבות. ניתן לשפר את יופיו על ידי הוספת נצנצים וחומר דקורטיבי אחר מהנדי.

 • מיקום הגוף: אפשר למקם את זה ברגליים וברגליים.
 • הִזדַמְנוּת: אפשר לצייר בדיוק ככה או לחגיגות.

55. עיצובים מהנדיים אופנתיים לשתי הידיים:

עיצובי טרנדי מהנדי

עיצוב המהנדי האחרון הזה מיועד לאלה שתמיד מוכנים לאמץ את הרעיונות האחרונים והאופנתיים בכל דבר. העיצוב מלא בפרטים מורכבים ואלגנטיות. בכל מקום יש דוגמאות מצוירות בפרטים ובהירות. אמנם יש עיגול ביד אחת, אבל יש דפוסים אחרים על אחרים. קצותיה של שמונה אצבעות נשמרות קירחות ליצירת מגע ייחודי.

 • מיקום הגוף: בחזית או בגב הידיים המתאימות ביותר לכך.
 • הִזדַמְנוּת: עיצוב נחמד עבור עיד, מסיבות ופונקציות.

טיפים נוספים:

עיצובים המהנדי האחרונים לעולם אינם מסתיימים מכיוון שבכל פעם הם משופצים במחשבות חדשניות. כל הפונקציות והמסיבות נמשכות בעיצובים האחרונים של מהנדי בלבד. להלן מספר עצות על עיצובים מהנדי.

 • מהנדי נשמר טוב יותר לפחות 6 – 8 שעות למרקם וצבע טובים יותר. אם אתה מסיר אותו מהר, אתה לא אמור לשטוף אותו.
 • אין לשטוף מהנדי; במקום זאת, פשוט הסר אותו ותן לו להישאר זמן מה בידיים שלך.
 • מרחו שמן קוקוס ושמרו על סירופ סוכר מגולף בכותנה. זה יעזור לשפר את הצבע.
 • הקפד לשמור על מהנדי לפחות יום או יום וחצי לפני אירוע.

סקירה כללית:

ההעדפה לעיצובים מהנדי משתנה כל הזמן בהתאם למגמות האחרונות. בכנות, ניתן לעצב ולהתאים כל עיצוב מהנדי בהתאם לאירוע ולתלבושת הנדרשת. העיצובים של Mehendi לעיל הם בין הדפוסים הטרנדיים והייחודיים ביותר המתאימים לכל קבוצות הגיל ולאירועים כאחד. אנו מקווים שאהבתם את עיצובים המהנדי שאספנו עבורכם ונשמור אותם בגלריה שלכם כדי להתהדר בהם באירוע הבא !! הודע לנו איזה מהם הכי אהבת!