25 רעיונות עיצוב המהנדי הפקיסטניים הטובים ביותר בשנת 2021!

עיצובים מהנדי פקיסטניים

כל אירוע מיוחד בהודי ובהרבה ממשקי הבית במדינה השכנה אינו שלם ללא מהנדי. הפופולריות התפשטה על פני מדינות המערב, הנקראות חינה, ומשמשת לחריטת קעקוע זמני. מאמר זה נותן לך הצצה לעיצובים המהנדי הפקיסטני העשיר והייחודי.

עיצובים מהנדי פקיסטניים מייצגים את האמנות, התרבות, החגיגה והמסורת, ממש כמו בהודו. אך יש הבדל דרסטי בסגנונות עיצובי המהנדי ההודי והפקיסטני. העיצובים המשמשים mehendi בפקיסטן הם שילוב של סגנונות ערביים והודיים.

למרות שיש הבדל בדפוסים, כל כלה פקיסטנית מעטרת את העיצובים היפים האלה ליום המיוחד שלה, ורואה בהם טוב. המשמעות של mehendi מושרשת עמוק בתרבויות הודיות והפקיסטניות, המוסיפות באופן טבעי יופי לכלה. הבה נעבור על עיצובים המהנדי הפקיסטניים המתאימים לכל אירוע.

25 עיצובים המהנדי הפקיסטני הטובים ביותר:

אנו מציגים בפניכם כמה מעיצובי המהנדי הפקיסטני הטובים ביותר המייצגים את התרבות ומוסיפים יופי לכלה ביום המיוחד שלה.

1. עיצובים מהנדיים מהודרים פקיסטניים מהנדי:

עיצובים מהנדיים מהודרים פקיסטניים מהנדי

בעיצוב המהנדי הפקיסטני הזה יש הכל, כיפה, רשתות ומוטיבים של עלים עדינים ומורכבים להפליא. למרות שהעיצוב עשוי להיראות גוזל זמן, התוצאה הופכת את הכל לשווה את זה. הפרטים והדיוק של העיצוב גורמים ללובש לייצג סגנון הולך יד ביד עם מסורת.

2. עיצוב פשוט של מנדלה פקיסטנית מהנדי קיי:

עיצוב פשוט של מנדלה פקיסטנית מהנדי קיי

אמנות המנדלה צוברת פופולריות, ועיצובים המהנדי אינם יוצאי דופן. עיצוב אמנות מנדלה פקיסטני זה מהווה אופציה מושלמת למי שאוהב לבחור בעיצובים מינימליסטיים. באזור המרכז של גב היד שלך יש מנדלה ענקית במרכז, וקצות האצבעות בעיצוב מורכב ויפה. למרות שזה נראה פשוט, עיצוב זה נראה יוצא דופן.

3. עיצוב מהנדי פשוט פקיסטני פשוט:

פשוט פסטאני פשוט מהנדי עיצוב

זהו עוד עיצוב פקיסטני יד אחורית המיועד לאנשים שאוהבים עיצובים אלגנטיים. לעיצוב שני מוטיבים פרחוניים עזים המוקפים במערבולות בגוון בהיר יותר. עיצוב זה קשור לאצבעות עם יינות דקים ועדינים המעלים את יופיו של העיצוב בצורה יוצאת דופן.

4. עיצובים חינה פקיסטנית של יהלום משותף קטן:

עיצובים חינה פקיסטנית יהלומים משותפים קטנים

מי לא אוהב עיצובים מהנדי שנראים כמו תכשיטים? כן! עיצוב מהנדי פקיסטני זה מתאר את יופיים של תכשיטים המשולבים בעיצובים של חינה. מוטיבים קטנים בצורת יהלום קשורים זה לזה בקווים דקים, שהגיעו לשיאם במבנה רחב הדומה לצמיד. לעיצוב זה יש דפוסים מורכבים וניתן לקשט אותו לכל אירוע מיוחד.

5. עיצוב טבעת חצי פקיסטנית:

טבעת חצי ירח פקיסטנית

זוהי דוגמה מושלמת נוספת לעיצוב תכשיטים שנראה דומה לרתמת יד. למרות שהעיצוב פשוט יחסית, משמעותו חשובה הרבה יותר עבור הלובש. לאצבע האמצעית יש את הקישור לקו הצמיד של חצי הירח, ואילו בחלק העליון של האצבעות האחרות יש מוטיבים קטנים של ירח היוצרים מראה יפה.

6. עיצוב מהנדי פקיסטני חדש בחצי מעגל:

חצי מעגל עיצוב מהנדי פקיסטני חדש

עיצוב mehendi פקיסטני זה לא מכסה את כל היד שלך. זוהי אופציה מושלמת לאירועים קטנים מכיוון שהיא שילוב אידיאלי של טרנדיות ומסורת בכמויות שוות. מוטיבים פרחוניים נוצרים על ידי מילוי הרקע של האזור שלך, בעוד שחלקים אחרים של היד שלך נותרים נקיים ומרימים את התבנית..

7. עיצובים מהנדי פקיסטניים מורכבים:

עיצובים מהנדי פקיסטניים מורכבים

אם אתם מחפשים עיצוב mehendi פקיסטני משוכלל ומורכב ליום המיוחד שלכם, זוהי אופציה מושלמת. עיצוב זה מלא במוטיבים של פרחים ועלים בדרכים שונות, יחד עם מבחר עיצובים. כלות או אנשים המשתתפים בחתונה בדרך כלל מעדיפים תוכניות מסוג זה.

8. עיצוב חינה פקיסטני מפורט:

עיצוב חינה פקיסטני מפורט

זוהי דוגמה נוספת לאמנות מנדלה המשולבת בעיצובים מהנדי פקיסטניים. אם אתה מתבונן בשתי המנדלות בשתיהן, לכפות הידיים יש דפוסים שונים מה שהופך את העיצוב לבלוט להפליא. בקצות האצבעות יש דפוסים פשוטים וחוצים, שעוזרים להרים את המנדלה עוד יותר.

9. עיצוב מהנדי פקיסטני לכלה מהנדי:

עיצוב מהנדי פקיסטני לכלה

אם אתה מעריץ של דפוסים מורכבים ומשוכללים עבור המהנדי שלך, עיצוב זה הוא בחירה מושלמת. בכיפה המעוקלת בחלק האחורי של היד שלך יש דוגמאות קטנות בשילוב דמקה בשחור ולבן. לקצות האצבעות יש גם דרכים דומות אשר משאירות מרווח ביניהן, מה שהופך את העיצוב לבלוט. עדיף לחפש אמן מהנדי מקצועי כדי לצייר עיצוב זה.

10. עיצוב מודגש Pakisthani Dulhan Mehendi:

נועז Pakisthani Dulhan Mehendi עיצוב

זוהי דוגמה מושלמת לעיצובים מהנדיים פקיסטניים מסורתיים, שיש להם דפוסים מורכבים ומסובכים רבים. למרות שזה דורש הרבה סבלנות כדי לבצע את זה ואולי נראה מייגע, התוצאה נראית יוצאת דופן. חלק מהאזורים בידו של הלובש נשמרים נקיים ומדגישים את העיצוב עוד יותר. ללא המרווח ביניהם, יש סיכוי שהתוכנית תיראה צפופה.

11. עיצוב מהנדי פקיסטני עם ורדים יפים:

עיצוב מהנדי פקיסטני עם ורדים ויופי טווס

מוטיבים פרחוניים היו חלק בלתי נפרד מעיצובי מהנדי כלות ללא קשר למדינה ולסגנון. קווי המתאר הנועזים של פרחי הוורדים נראים יפים, יחד עם מוטיבים של טווסים ומגוון דוגמאות בכל היד, מה שהופך אותו לאופציה מסורתית לכלות ביום המיוחד שלהן.

12. פיוז’ן פקיסטני מהנדי עיצוב:

פיוז'ן פקיסטני מהנדי עיצוב

שלא כמו מוטיבי הקבר שתוכלו למצוא בעיצובים המהנדי הפקיסטניים, לתבנית זו יש קצוות חדים מה שהופך אותה לבלטה להפליא. הצורה המשולשת מלאה בדפוסים דמויי קבר בעיצובים מורכבים. התמחות זו היא כמות השטח המסופקת ביד המעניקה לעיצוב מראה ייחודי ואינה נראית צפופה מדי.

13. מהנדי פקיסטני בעיצוב צמיד:

מהנדי פקיסטני בעיצוב צמיד

העיצוב המהנדי היפה הזה של מנדלה בגב היד עם דפוסים מורכבים נעשה בצורה יוצאת דופן. לאצבעות יש גם דוגמאות מסתחררות שמשאירות את הציפורניים שלך. תכונה ייחודית נוספת של עיצוב זה היא הדפוס הרחב על פרק כף היד שנראה דומה לצמיד. תוכניות מסוג זה נראות יוצאות דופן לכל אירוע מיוחד.

14. עיצוב מהנדי פקיסטני יפהפה:

עיצוב מהנדי פקיסטני ייחודי ויפה

כדי שעיצוב mehendi יתבלט, אתה לא צריך למלא את היד לגמרי. תסתכל על הדפוסים המורכבים והמסוגננים של עיצוב זה שנראים דומים לתכשיט. עיצוב זה מכסה את פרק כף היד והאצבעות ונראה לא פחות מאשר קישוט יפהפה. למרות שזה עשוי להיראות מייגע, לעיצוב זה יש תוצאה יפה.

15. עיצוב מהנדי פקיסטני פשוט:

עיצוב מהנדי פקיסטני פשוט

אם אתה רוצה להדגיש את האצבעות ולהשאיר את אזור כף היד אלגנטי ופשוט, עיצוב זה הוא זה בשבילך. לאצבעות יש דוגמאות ייחודיות ומסוגננות אשר מוסיפות ליופי של הלובש. הוורד והפרפר בכף היד הם בעלי קווי מתאר דקים ונועזים עם חומרי מילוי קו דקים וקלילים. ילדים ובני נוער בדרך כלל מעדיפים עיצובים אלה.

16. עיצוב מהנדי פקיסטני ספירלי:

עיצוב מהנדי פקיסטני

אלה קלים מאוד לביצוע, עיצוב מהנדי בעל עבודת מוטיב ספירלית עבה מאוד. אתה יכול לעשות זאת בקלות עם תמונות עיצוב מהנדי פקיסטניות או לבחור לבצע זאת ממומחים מקצועיים. אלה נעשים על האצבעות, ותוכלו להכין דוגמאות מוטיב אחרות לשאר הידיים ולעשות זאת למסיבה שלכם. עיצובים מהנדי פשוטים אלה משתלבים מאוד עם להנגות וחליפות גאגרה צ’וליס אחרות או אפילו חליפות אנרקאלי..

17. עיצובים מהנדיים פקיסטניים בצורת לב:

עיצוב לב פקיסטני מהנדי פקיסטני

אלה עלים בצורת לב בסגנון מהנדי פקיסטני. אתה יכול לנסות את אלה כסוג עיצוב קל יותר שתוכל לעשות עם החברים שלך. זה יכול גם לעשות זאת במסיבת לילה לילדות. אתה עשוי לקבל את עיצובים מהנדי האלה בקלות על הידיים שלך. סוג זה של עיצובים מהנדי מתאים גם למיקומים אחרים של הגוף. אלה טובים גם כאשר כאלה מתחברים לכל עבודת זארה או להנגות רקמה. לא צריך מיומנות מספקת כדי לשכפל את אותו הדבר והוא מושלם לשיתוף פעולה למסיבות פשוטות.

18. עיצובים מהנדיים פקיסטניים מהנדני לשורש כף היד:

עיצובים מהנדי לשורש כף היד

זוהי עבודת מהנדי של מתחילים שנעשתה בפורמט מוטיב כבד פקיסטני. אתה יכול לנסות את העיצובים המסוגננים האלה בבית כניסיון לעיצובים מהנדי פקיסטניים עבור עיד. זה יכול להיות גם משהו שאתה יכול לעשות במסיבת לילה לילדות. דוגמאות מסוג זה פשוטות גם מסוגננות ללבישה למסיבת קיטי.

19. Mesh פקיסטני עיצובים מהנדי:

עיצובי מהנדי פקיסטני

זהו רשת פקיסטנית חינמית וספירלה לחינה ספירלית. אתה יכול לנסות ללבוש את זה לאירועים המשפחתיים שלך. אלה גם אופנתיים למדי וחמודים להתהדר בהם. אתה יכול גם להשתמש באבני חן יחד עם עיצוב מהנדי כולל. אפשר אפילו לבחור להשתמש בהם כעיצוב מהנדי הפקיסטני של דולהאן למי שרוצה להיראות פשוט אך מלכותי עם קישוטים חמודים..

20. עיצוב מהנדי פקיסטני ופחוני:

עיצוב מהנדי פקיסטני ופחוני

זהו עיצוב מהנדי פרחוני וטווסי עם עבודות מפורטות בסגנון פקיסטני. אלה מסוגננים למדי ללבוש למסיבה או להיפגש. אתה יכול ללבוש את האמנות המודרנית הזו עם הלנגות שלך ושאר הג’אגרה צ’וליס. אם אתה רוצה לעשות את זה אפילו בשביל הפנאי, הם מתאימים לך ביותר מכיוון שהם לא כבדים או לא מתהדרים במיוחד.

21. עיצוב מופשט אצל מהנדי הפקיסטני:

עיצוב במהנדי פקיסטני

עיצובים מופשטים באמנות מהנדי נראים לעיתים רחוקות מאוד. מיוצר במיוחד על ידי נשים שרוצות לעצב עם מהנדי כך שיתאים לתלבושת שלה או לקשט את ידיה. מוטיבים מופשטים אדומים ושחורים היוצרים גושי פרחים, עלים וקווים ספיראליים גורמים לעיצוב להיראות מושך את העין. עיצובים כאלה אינם מכסים יד מלאה ומשאירים מקום לעור; העיצוב מדגיש את החלק העיקרי של היד. הדבר הטוב ביותר של התבנית המופשטת הוא שזה לא צריך להביא צורה מושלמת לתמונה המצוירת. מבנה קריקטורי לדפוס יכול אפילו לגרום לעיצוב להיראות אטרקטיבי. אפילו הטריות באמנות המהנדי יכולות ליצור עיצובים מבריקים עם דפוסים מופשטים.

22. עיד פקיסטני מיוחד:

עיצוב פקיסטני מיוחד

עיד הוא יום מיוחד לאוכלוסייה הכמעט גדולה בפקיסטן. ביום העיד, נשים וגברים מתחפשים במיטבם, וכאשר נשים מתלבשות, מהנדי מביא ניצוץ ליופיים. עיצובים מיוחדים של עיד מהנדי הם ייחודיים. כתמים פשוטים של עיצובים נוי פוגעים כאשר מדגיש על הידיים. העיצובים האחוריים הפקיסטניים של עיד מהנדי נראים מדהים בסגנון צמיד היד שלהם מהנדי שחור.

23. עיצוב מהנדי פקיסטני מוצל פשוט:

עיצוב מהנדי פקיסטני

תמונות מהנדי הפקיסטניות נראות מדהים כשהכלות אוהבות להסתכל לאחור על אלבומי הנישואין. עיצובים מהנדי מוצלים הם עיצוב אחד היפים ביותר שיומני המהנדי הפקיסטנים מביאים לנו. המוטיבים מלאים בגוונים של קווים דקים ובהירים שעושים תמונה כהה של המוטיב. המהנדי כולו נראה פנטסטי כאשר הצבע של המהנדי הופך לצבעו האדום המקורי. עיצובים מהנדי מוצלים כאלה נראים מדהים על פרחים ומשאירים על הידיים. רצוי, הוורדים נראים פנטסטיים בפרחים. קווי מתאר מודגשים גורמים להם להיראות מדהימים.

24. עיצוב מהנדי אצבע מעוטר:

עיצוב מהנדי אצבע

עיצובים מהנדי לכלות פקיסטניים קיבלו את היופי והאלגנטיות שלה. כיום, נשים מחפשות עיצובים שבהם כל היד נשארת ריקה כשהאצבע מעוצבת להפליא. אפילו עבודת הפרחים שבפינות נראית די אופנתית. סוג חדש זה של עיצוב מהנדי הפקיסטני הולם ביותר המתאים למי שמאמין באלגנטיות ומביט על עוצמתו.

25. סינגל אמצע סטרנד Mehendi עיצוב:

עיצובים מהנדי פקיסטניים

יצירה זו של מהנדי היא בעיקר מגוון של סגנון ערבי שמשתמשים בו. יש לשמור על כל האורך, יחד עם הדפסי הפרחים והטווסים, כראוי; אחרת, נראה כי יופיה של האמנות מעוות. למרות שזה אולי נראה פשוט, עיצובים אלה מלאים בפירוט מורכב לאורך כל הדרך, מה שמוסיף ליופי.

מחשבות אחרונות:

עיצובים מהנדי פקיסטניים הם מיזוג מושלם של היבטים מסוימים של עיצובים הודיים וערבים להפליא. המאפיין העיקרי של עיצובים מהנדי פקיסטניים הוא מהנדי בצבע שחור עם מהנדי בצבע אדום מבפנים. הוא מגיע בדוגמאות שונות הניתנות לצביעה על ידיים ורגליים, המשפרות את יופיו של הלובש.