15 עיצובים מרווארי מהנדי ללא תחרות עם תמונות

מהנדי הוא חלק חשוב מהתרבות ההודית. קעקועי המהנדי הזמניים האלה מיועדות לנשים לכל האירועים. חתונות הודיות הן מפגשים משפחתיים רועשים וססגוניים, שלא יהיו שלמים בלי דברים מסוימים-הטקסים הדתיים, החגיגה לאורחים, וכמובן, עיצובים המהנדי היפים המעטרים את הידיים והרגליים של הכלה וחבריה. העיצוב המפורסם ביותר של המהנדי ההודי הוא נקודה או דמות גדולה באמצע כף היד, עם קצות האצבעות בצבע מלא. מהנדי היא אומנות הגוף ההודית העתיקה שהמציאה את עצמה כאביזר אופנה מודרני.

עיצובים אולטימטיביים של מרווארי מהנדי 2020 לידיים ורגליים:

להלן 15 תמונות העיצוב האחרונות שלנו של Marwari Mehndi עם הסבר נקי. בחר את המועדף עליך מהרשימה למטה.

1. עיצוב פשוט של Marwari Mehandi:

עיצובים מהנדי של marwari

עיצוב מרווארי פשוט מהנדי פשוט אך נראה אלגנטי. הם לא כבדים מדי או מעוטפים בעיצוב נוי. הם כמה דוגמאות פרחוניות ופייזליות משובחות עם כמה קווים! העיצוב אינו מכסה את כף היד השלמה והוא מאפשר להשאיר קצת מקום בכף היד.

2. עיצובים אמנותיים של מרווארי מהנדי:

עיצובים אמנותיים של מרווארי מהנדי

עיצובים אלה מהנדי של מרווארי כוללים שילוב של פרחים, פיזלים ודוגמאות ספיראליות. הם אינם כוללים פרחים רבים או צורות אחרות. עיצוב זה הוא מעט עכשווי והוא נועד ליצור אפקט חזותי מושך מאוד, פערים בין העיצובים נועדו להדגיש את יופיו של התבנית.

3. עיצוב מהנדי מרווארי מדהים:

עיצוב מהנדי מרווארי מדהים

עוד עיצוב מהנדי ונפלא אחרון בעל דפוס פרחים ועלים, בעל עיצוב חסום בצורת אליפסה. קווי מתאר עבים, עם קווים דקים לפרטי פרטים, הופכים את התמונה לברורה יותר ומושכת את העין והם עיצוב עכשווי שמשתמש בחוכמה בפערים ליצירת אומנות מדהימה.

4. עיצובים פשוטים ואלגנטיים של מרווארי מהנדי:

עיצובים פשוטים ואלגנטיים של מרווארי מהנדי

פרח פשוט במרכז כף היד עם דפוס מסובך יותר על האמה ועם אמנות פרחונית ומנוקדת על כל האצבעות נתן כדי להיראות דומה. צורות מופשטות של פרחים אלה נראות מקסימות על ידיו של כל אחד וקלות ליצור את העיצוב הפשוט הזה שמצליח להיראות מעולה למרות זאת.

5. עיצובים יפים של Marwari Mehendi:

עיצובים יפים של מרווארי מהנדי

זהו אחד מעיצוב המהנדי הייחודי והאלגנטי, למרות שזה בהחלט לא העיצוב הקשה ביותר או זמן רב ברשימה זו, הוא צריך יד יציבה מאוד ועין חדה מאוד שיש לשחזר כל עקומה ועיקול מצד שני יד ליצירת עיצוב קל עוד יותר עם הדפוס הפרחוני והספיראלי.

6. עיצובים בולטים של מרווארי מהנדי:

עיצובים בולטים של מרווארי מהנדי

סוגי העיצובים האחרונים של Marwari mehendi כוללים קווים עבים ומובחנים. בעוד שלתבנית יש עיצוב פירוט מורכב בהרבה, אין הצללה וכל הקווים בעלי אותו עובי ועקביות. עצות האצבע נתנו עיצוב חמוד עם דוגמה מנוקדת, זה נותן לתמונה הכללית מראה טרנדי יותר.

7. עיצובים של כלות מרווארי מהנדי לידיים:

כלות מרווארי מהנדי עיצובים לידיים

עיצובים מהנדי כבדים אלה לרוב נלבשים על ידי החתן והכלה וקרובי משפחתם הקרובים. העיצובים החדשים של Marwari mehandi מסובכים ומשוכללים ביותר. הם כוללים דמויות טיפוסיות של חתן וכלה עם תמונות רבות אחרות של האביזרים הכלולים בחתונות ועיצוב זה מכסה כל סנטימטר של העור ומעניק מראה עשיר.

8. עיצובים של מרווארי מהנדי לרגליים:

מרווארי מהנדי עיצובים לרגליים

עיצוב mehendi זה לרגליים הוא חתיכת עצירה ומבט. יופי הרגליים מוגדר היטב בעיצוב המהנדי הנפלא שכל כך מחושב. עיצובים מהנדי רגליים משוכללים והם כוללים פירוט מורכב ודפוסים מעוצבים כמו קרסוליים עם הצבע הנכון של לק רק מדגישים את עיצוב המהנדי..

9. עיצוב נצנצים מרווארי מהנדי עם אבנים:

עיצוב מרווארי מהנדי עם אבנים

עיצוב מהנדי הזה הוא פשוט ייחודי ואלגנטי, יש לו שילוב של ורוד עם המהנדי בעל תבנית עגולה בצורת פרח ויהלום. נצנצים ורודים משמשים להדגשת העיצוב, קצות האצבעות נתנו דוגמה פשוטה מנוקדת. ניתן לשנות את שילוב צבעי הנוצץ בהתבסס על התלבושות התואמות.

10. נושא טווס מרוואדי מהנדי עיצוב:

נושא הטווס Marwadi עיצוב מהנדי

טווס הוא מוטיב אחד מאוד פופולרי שנצפה בעיצובים רבים של מהנה לחינה כלה. דפוסי טווס מורכבים דרשו ידיים מיומנות ואינם מיועדים למתחילים אך עם מעט תרגול יכולים להרכיב עיצובים מהאנדי יפים של טווס. שני טווסים בעיצובים מפוארים שניתן לראות בקירות הארמונות המלכותיים של רג’סטאן.

11. מרווארי מהנדי עיצובים ידיים מלאות:

מארווארי מהנדי מעצב ידיים מלאות

עיצוב עכשווי זה מכסה את כל האמה והתבנית המעוצבת בצורה מסובכת גורמת ליד להיראות מדהימה; אך בתוך זה ניתן לראות את חצי הלב מצד אחד ושני מצד שני כאשר הוא נשמר יחד בצורת לב מלא וזוהי האטרקציה העיקרית של עיצוב מרווארי זה.

12. עיצוב פרחוני מרווארי מהנדי עיצוב:

עיצוב פרחוני מרווארי מהנדי עיצוב

עיצוב פרחים במאהנדי נראה חינני מאוד ביד והגבולות העבים ניתנים על פרחים. עיצוב זה פשוט מאוד לכלה ובכל זאת נראה מסובך. היופי האמיתי של העיצוב טמון בפשטותו אצל נשים מרוואדי לשים את מהנדי כמעט בכל פסטיבל. אז זו יכולה להיות בחירה טובה של מהנדי לפסטיבלים.

13. עיצוב Kalash Theme Marwari Mehndi:

עיצוב Kalash Theme Marwari Mehndi

בעיצוב זה של Marwari Mehndi, קלש עטוף בידיה של כלה; זהו עיצוב ייחודי ונדיר. קלש יפה מצויר ביד עם עיצובים אחרים בעבודת צד. קלש נחשב לדבר מבשר בתרבות ההודית. אז זה אושר לצייר את קאלאש על היד של הכלה.

14. עיצוב מרווארי מהנדי נוי:

עיצוב מרווארי מהנדי נוי

זהו העיצוב העדכני ביותר של Marwari Mehndi אשר מגולף בעיצוב כבד על ידי שימוש בנצנוצים בצבע זהוב ומראה. קווי המתאר של העיצוב הודגשו עם נצנוץ צבע הזהב ובאמצע העיצוב הונחה מראה גדולה שתראה לו יותר מפואר וזה יוצר סקרנות אצל כולם להבחין עמוק בעיצוב המהנדי..

15. עיצוב רדהא קרישנה מרווארי מהנדי עיצוב:

עיצוב Radha Krishna עיצוב Marwari Mehndi

עיצוב מהנדי הייחודי הזה שופע אלמנטים מסורתיים. יש לו מוטיבים של טווס וגם יש בו אלמנט של לורד ראדה קרישנה. התחלת שלב חיים חדש בברכותיה של ראדה קרישנה היא טקס פופולרי בתרבות ההודית, שבעקבותיה ניתן להיכנס לחיי נישואין מבורכים על ידי הכללת ציור של ראדה קרישנה במהנדי הכלה..

סיכום:

עיצובים של מרווארי מהנדי נולדו ברג’סטאן, עיר בהודו שבה ניתנת חשיבות מלאה למסורות ולתרבויות שלה. ספרי עיצובים מהנדי של Marwari הם כבדים מאוד וזה ממלא את כל היד והרגליים של כלה. בנות רג’סטאן להוטות לגלות סיבה לשים את מהנדי, קרווה צ’אוט מפורסם מאוד ברג’סטאן. יש להם מהנדי מיוחד לקארווה צ’אוט ומתכונן כמו כלה באותו יום, עיצובים מהרונדי מהנדי מאוד אלגנטיים וזה מראה את התרבות של רג’סטאן..