15 אוספים מצטיינים של עיצובים של דיוואלי מהנדי 2021 !!

דיוואלי הוא חג האורות, וניתן להבהיר אותו עם עיצובים מהנדי חינניים. כולם יעדיפו להתלבש בלבוש מסורתי במהלך הפסטיבל הזה, מהנדי יוסיף זוהר נוסף למראה הכללי. מטרת יישום מהנדי היא אך ורק שהיא מייפה את גופן של נשים.

אוספים של עיצובים של דיוואלי מהנדי

למדינות אסיה יש מנהג מפורסם מאוד לעטר מהנדי על דיוואלי. נשים מעדיפות ליישם מהנדי לפני שמתחילים כל טקסי דיוואלי, החלת מהנדי בפסטיבלים תמיד מביאה מזל טוב, בריאות ושגשוג..

15 עיצובים מיוחדים של דיוואלי מהנדי:

רוצה את העיצובים המהנדי הטובים ביותר לדיוואלי? כאן אתה מקבל את התמונות הטובות ביותר של עיצבי מהנדי של דיוואלי לקישוט הידיים שלך בפסטיבל מיוחד זה.

1. עיצוב מהנדי הודי לדיוואלי:

עיצוב מהנדי הודי לדיוואלי

עיצובים מהנדי הודי הם קצת מורכבים. הדוגמאות הן בעיקר עם טווס, פרחים, יחד עם קימורים ייחודיים. בעיצוב זה, אין הרבה מקום בין אם כי הדבר תלוי בעיצובו של המהנדי. רוב האנשים אוהבים ליישם אותו במהלך אירועים בשל וריאציות הסגנון שלו.

2. עיצובים מהנדי בסגנון ערבי לדיוואלי:

עיצובים מהנדי בסגנון ערבי לדיוואלי

דפוס זה של מהנדי יהיה אופציה טובה לדיוואלי הזה. מהנדי ערבית בצבע שחור כהה נראה מתאר מהפנט מאוד דקורטיביות ומושכות. פרק כף היד מודגש בדוגמת צמיד, וגם עיצוב זה קל מאוד לצייר. במיוחד עיצוב זה נותן מראה ייחודי ליד.

3. תבנית מהנדי פשוטה לדיפוואלי:

תבנית מהנדי פשוטה לדיפוואלי

דפוס מסוים זה הוא מהנדי הודי פשוט. עיצוב מהנדי אחורי זה תמיד יכול להיות אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור כל מי שמחפש לקבל עיצובים מהנדי מסורתיים לדיוואלי הזה. עיצובים פרחוניים על האצבעות פשוט מושלמים.

4. עיצוב מהנדי פרחוני לידיים:

עיצוב מהנדי פרחוני לידיים

העיצוב הוא תרבות מעורבת של סגנון הודי וערבי, הוא מתחיל בדוגמת פרחים גדולה בבסיס והוא מגיע לפרק כף היד על ידי כיסוי לכל אורכו בצורה מורכבת עם דוגמאות שונות כמו פרחים ופייזלי. דפוס זה יהיה הבחירה הטובה ביותר אם אתה מחפש עיצובים מהנדי מקסים. 

5. אומנות מהנדי מעגלית לפסטיבל דיוואלי:

אומנות מהנדי מעגלית לפסטיבל דיוואלי

סגנון זה של מהנדי פופולרי בזכות פשטותו; פרק כף היד נוצר כיחידה אחת עגולה עם קטע מרכזי ריק פחות או יותר, המכוסה רק בפרח יחיד וענפים. האצבעות מכוסות פיזלי ותבנית מנוקדת. עיצוב מסוים זה נחשב לעיצוב המסורתי והאופנתי ביותר.

6. עיצוב מהנדי בסגנון פרחוני:

עיצוב מהנדי בסגנון פרחוני

לעיצוב זה יש נגיעה מסורתית; זה ילך די טוב עם כל בלאי אתני בגלל השיקול בעיצוב. יש לו עיצוב גפן פרחוני שהורחב מכף היד עד לפרק כף היד; זהו אחד העיצובים הטובים ביותר לפסטיבל זה כדי להפוך את הידיים לנשים בהירות יותר.

7. עיצוב מהנדי מרובה צבעים:

עיצוב מהנדי רב צבעוני

בימים קודמים mehandi היה זמין רק בצבע אחד, אך עם שינוי הזמן הוא הגיע עם הרבה צבעים שונים. העיצוב בחלק העליון מכסה את החלק העליון של היד כמו גם את כל האצבעות לחלוטין. נשים רבות מקבלות את העיצוב הזה באופן נרחב מכיוון שהן יכולות להתאים אותו לתלבושות שלהן.

8. דוגמאות דיוואלי מהנדי בסגנון מרוקאי:

דוגמאות דיוואלי מהנדי בסגנון מרוקאי

עיצוב זה נקרא בעצם דפוס מרוקאי. הוא מכוסה בעיצוב פרחוני, סגלגל ומעגל. העיצובים קיימים גם המכסים את בסיס הציפורן שמשלים את מראה עיצוב האצבע האמצעית ונוגע לתבנית. עיצוב זה יהיה העיצוב המסורתי הטוב ביותר אי פעם.

9. עיצוב מהנדי נוצץ לדיוואלי:

עיצוב מהנדי נצנצים לדיוואלי

במאהנדי הזה מתווים קווי מתאר עם מוצרי Mehendi מקוריים, והדבר היחיד גורם לו להשתמש במיוחד בנצנצים במקומות מעטים בכדי לגרום לו להיראות בהיר יותר. סגנון זה הוא בעקבות האופנה האחרונה בתקופה האחרונה, יכול להשתמש בדפוס זה עם שילוב שונה של צבע עם תלבושות תואמות יהפכו את הדיוואלי לצבעוני יותר.

עוד כמה עיצובים:

דיוואלי מהנדי עיצובים לידיים

פרח עיצוב דיוואלי מהנדי

עיצובים של טווס דיוואלי מהנדי

משאיר עיצובים של דיוואלי מהנדי

יד אחורית עיצוב דיוואלי מהנדי

גב מלא Diwali Mehndi עיצוב

כל אלה הם עיצובים מהנדי העדכניים ביותר של דיוואלי אשר נבחרים עבור כל הנשים רק כדי להפוך את הדיוואלי לצבעוני יותר עם אמנות חינה זו. שמור במיוחד על הידיים והרגליים לקראת הפסטיבל הזה ושלב עם לבוש אתני שיגרום לכל הנשים להיראות מהממות יותר במהלך אירוע משמח זה.