15 אמני מהנדי בעלי הכשרה ומקצועיות בהודו

מהנדי היא צורה אמנותית המפארת את מראה האישה על ידי סעפות רבות. אם מישהו רוצה ייחודי אז נדרשת עזרה של מומחים. יש הרבה מעצבי חינה ידועים בהודו שמתהדרים בקהל לקוחות עשיר ומפורסם. מהנדי נחשב מפוחד וטהור והוא פופולרי מאוד בצפון הודו, רג’סטאן וכו ‘בגלל האזור הסמוך וההשפעה של זה; הם מורחים מהנדי נהדר ומדהים לכל אירוע ומוסיפים יותר צבע לידי נשים.

אמני מהנדי מקצועיים בהודו

בין אם מדובר בחתונות ופסטיבלים אחרים, למשל גנאש צ’אטורתי, דיוואלי ואחרים, בדומה לשחרור נשים הודיות כאן להתפתות לאמנות מהנדי כדי להגיע לאירוע הזה. ישנם מספר אמני מהנדי מוכשרים בהודו. כאן נתנו מתחת לרשימת 15 אמני המהנדי הטובים ביותר בהודו המפורסמים בעיצובים המהנדי שלהם.

מעצבי המהנדי המובילים בהודו:

1. מעצב נור ג’האן מהנדי:

אמני המהנדי הטובים ביותר בהודו-נורג'אן הידרבאד

לנור ג’האן יש בהדרגה ייחודיות מאוד כמעצבת, בנוסף היא נחושה להחליף את הסחתה במקצוע. כעת, היא אמנית מהנדי מיוחדת, גם היא עוסקת 15 שנים בתחום עיצוב מהנדי מיומן. היא מתמקדת בעיצובים מהאנדי של מרווארי, ערבית, דובאי, הודית, ועוד עיצוב מהנדי שחור.

2. אומנויות פוואן מהנדי:

אמני המהנדי הטובים ביותר בהודו-פוואן, מומבאי

15 שנות ידע הופכות את פאוואן ארטס לאחת הסטלווארות באמנות המהנדי בעיר מומבאי בנוסף, זו פשוט לא מיומנות לבד אולם הוא הטוב ביותר בחינה הזו. פוואן התמחה בעיצוב הודי, מוגולי וערבי. חברי הצוות שלו מנוסים גם בתחומם; לקבוצת pawan mehandi קוד לבוש משלה.

3. עיצובים בינדו שה מהנדי:

עיצובים בינדו שה מהנדי

על פי קטלוג הישגים ארוך יחד עם הפרס לשמה בינדו שה היא שחקנית ותיקה ומנוסה בתחום אמנות המהנדי. היא הכשירה אמנים מהנדיים רבים כמו גם לומדים בהנחייתה בשנים אלה. למרות העובדה שהיא מיומנת היטב באמנות המורכבת הזו, והיא כל הזמן משפרת את כישוריה על ידי לימוד עיצוב מהנדי טכניקה חדשה..

4. ג’יישר מארו – מעצב מהנדי:

Jayshree Maru - מעצב מהנדי

ג’שרי מארו הוא אחד ממעצבי המהנדי המפורסמים והיצירתיים ביותר במומבאי. לא יהיה אף אחד באזור מומבאי שלא שמע עליה. העיצובים שלה פשוט מושלמים והחיובים שלה על עיצוב מהנדי יהיו נוחים, היא תהיה גמישה אפילו לנסוע למקומות אחרים על פי דרישת הלקוחות.

5. Ekta And Usha Shah – אמני מהנדי:

אמני המהנדי הטובים ביותר בהודו- Ekta ו- Usha Shah

שני אלה סיפקו את שירותי המהנדי שלהם אפילו לכוכבי קולנוע הדומים לקאג’ול ואיישוואריה ראי ועבדו גם הם אצל ניטה אמבני. מעבר לזוג האם וגם לבת, אושה שה מכירה היטב עיצובים מהנדיים נהוגים ואילו אקטה שלטה באמנות תבנית החינה העכשווית..

6. אמנות אניל מהנדי:

אניל מהנדי אמנות

בהיותו אחד מאמני עיצוב המהנדי המובילים בהיידראבאד, אניל וחבורתו הוכשרו מרג’סטאן. הוא מפורסם בקעקועי נוי, כלות & עיצובים מהנדי ערבי. כשהם חמושים בפורטפוליו מכובד, הם חיפשו אמני מהנדי הידועים בעיצובים מהאנדי המקובלים שהם מקבלים הזמנות ב- Bikanervala בחנות הקטנה שלהם..

7. עיצובים של וינה נגדה מהנדי:

וינה נגדה מהנדי עיצובים

וינה היא אמנית המהנדי המובילה בעולם עם שורה ארוכה של הצלחה מאחור. היא סיפקה את שירותי המהנדי שלה לרבים מהסלבריטאים לסרטים שלהם וגם לחתונות שלהם. קארישמה קאפור טווינקל חאנה וליז הארלי הם כיום מעט מלקוחותיה הבלתי נשכחים. היא עובדת גם עבור שמות הכתר של עולם העסקים.

8. רשמי ג’יין:

רשמי ג'יין

רשמי ג’יין הוא אמן מהנדי בקולקטה; מביא אוסף עצום של עיצובים מהנדי מפורסמים. היא החלה להשתתף בעיצובים מהנדי בגיל 12. היא יכולה לעשות עיצובים מורכבים מהר מאוד ויפה יישום החינה אינו עוד טקס. ההתנהגות שלה כלפי הלקוחות ראויה להערכה.

9. שרינוואסאן:

שרינוואסאן

כישרונו מעולם לא נעלם מעיניו ובכל פעם שסלבריטאים נוגעים בקרקע של דלהי, הם מקפידים לבקר אותו במהירות. לקוחותיו הפרופילים הגבוהים מהווים לעתים קרובות את רוב לוח הזמנים שלו, אולם הוא פתוח גם לאנשים רגילים, ורובם מעדיפים את המהנדי שלו בשל איכותו ומחירו..

10. ג’טה פאטל:

רגליים מהנדי

אמנית המוצהרת על עצמה, היא אחד השמות המהימנים ועוסקת במקצוע זה משני עשורים, ועכשיו כלתה הצטרפה גם היא למיזם שלה, הצמד הגיע למקומות בשבחים. בשל העיצובים המורכבים שלהן, רוב המשפחות נוהרות בקבוצות כדי לבצע ממנה את העיצוב המהנדי שלהן.

11. רחול סונוואן:

אמני המהנדי הטובים ביותר בהודו-רחול סונבנה

Rahul הוא חדשני ביותר; שיטת הגישה שלו שונה בתכלית ממה שעובר כפי שמתכנן מומבאי מהנדי. הוא עומד גבוה עם ניסיון מקצועי של 15 שנים והוא בעל מומחיות בהצבת מהנדי לאירועים שונים שיש להם אוסף של עיצובים מהנדי במיוחד לחתונות.

12. Prakash ב- Prakash Mehndi Art:

אמני המהנדי הטובים ביותר בהודו-פראקאש

פראקאש ידוע בסגנונות המסורתיים שלו ומעורב במיומנות בתחום עיצוב מהנדי מזה שנים רבות. הוא מפורסם בדוגמת האמנות המאהאנדית שלו מסוג רג’סטאני והיידראבאדי. הוא תויג כאחד האמנים האמיתיים ביותר ומוכר על ידי מרבית לקוחותיו, שמוסיפים גם כי המחירים שגובים ממנו מוצדקים.

13. אמנויות Pushpa Mehandi:

אמני המהנדי הטובים ביותר בהודו-פושפה

דפוסי Pushapa mehendi הם רמה חדשה לגמרי מכיוון שהיא שילוב קטלני של אמנות חינה מודרנית ואורתודוקסית כאחד. במשך הזמן, שירותיהם הגיעו לאלבומים משפחתיים של לקוחות רבים לאירועים החל ממסיבות ועד אירוסין וכלה מהנדי. הם מביאים את מיטב הערך ללקוחות.

14. אמן ראג’ו מהנדי:

אמני המהנדי הטובים ביותר בהודו-ראג'ו

הוא על המסלול משנת 1992 עם ניסיון של עשרות שנים בנוסף הוא אמני מהנדי מוסמכים והמומחה הרבגוני זכה לתהילה בעזרת כלות, למשל מסורת ג’נדי, מהנדי, מהנדי בסגנון עכשווי בומביי, מהנאי מהנדי, טווס מהנדי עיצובים, רג’אסטאני מהנדי, פייזלי ועיצובים מהנדי נוספים.

15. אמנות מנויי מהנדי:

אמני המהנדי הטובים ביותר בהודו-מנוג '

Manoj ממוקם בקניון Metropolis המפורסם; הוא נלהב ויצירתי מאוד במקצועו כמעצב מהנדי ומוכן על ידי אוסף מרשים. הם מיישמים יכולת עיצוב כאמן ובהתאם לכך מיישמים את עיצובים מהאנדי לכלות ותיק העבודות שלו זמין בדף הפייסבוק.

מהנדי היא האמנות המסורתית של ציור חינה בהודו ובמזרח התיכון. במאהנדי ההודי, אדם מחיל עיצובים באופן מסורתי על כפות רגליה של אישה. האירוע המשמח ביותר המצדיק יצירות אמנות מהנדי הוא החתונה ההודית, שבה כלה וכלה מיישמות חינה, כמו גם כמה מחברי מסיבת הכלות. כל אמני mehendi שהוזכרו לעיל הם מעצבי מהנדי מקצועיים בהודו יכולים לפנות אליהם לכל אירוע ולהפוך אותו לבלתי נשכח יותר.

אמני מהנדי בהודו