15 עיצובים מהנדי המוצלים ביותר עם תמונות

עיצובים מהנדי עשויים לעתים קרובות להיראות משוכללים ויפים יותר על ידי הוספת מעט הצללה אליו. לפעמים עיצוב מהנדי הצללה נעשה בצבע אחר כדי לשפר את האטרקטיביות של העיצוב. טכניקות ההצללה בה השתמשו האמנים התפתחו לא מעט בשנים האחרונות. אמנים של היום משתמשים בטכניקות יצירתיות חדשות כדי לגרום לעיצובים להיראות טוב עוד יותר! ההצללה עצמה היא קלה לביצוע אולם האמן צריך להיות מספיק יצירתי בכדי להבין כמה הצללה לעשות בה שימוש. להלן 15 עיצובים המהנדי המוצלים הטובים ביותר הקיימים עם תמונות עבורך.

עיצבי המהנדי המוצלים הטובים ביותר עם תמונות

עיצובים מהנדי מוצללים 2020:

1. מוטיב פרחוני מוצל מהנדי עיצוב:

עיצובים מהנדי מוצלים

עיצוב מהנדי מוצל לידיים, עם מוטיבים פרחיים בולטים יפה. סוג זה של עיצובים מהנדי פשוט למדי לביצוע ולכן רבים מהם בוחרים בו. הפרחים רגילים עם עלים ואלמנטים אחרים המלווים אותם להשלמת העיצוב. ההצללה מתבצעת על ידי הוספת מספר קווים משתנים בעובי וכן הפערים שנותרו ביניהם. חרוטי המהנדי נגררים מבלי לשחרר הרבה מהחינה כדי להשיג את הקצוות הדקים במיוחד של הקווים המוצלים. ברגע שאתה מקבל את העניין, הטכניקה הזו היא באמת קל לשלוט.

2. עיצובים מהנדי מוצלים בידיים:

עיצובים מהנדי מוצללים

עיצוב מהנדי מוצל יפהפה הוא בעל רצועה מעוטרת בצורה מורכבת על פני כף היד ושני פרחים מוצלים היטב משני צידיה. עלי הכותרת של הפרחים עוזרים להבהיר את ההצללה. ההצללה מוסיפה לעומק עלי הכותרת וגורמת לה להיראות מעולה יותר. עם שימוש בקווים בעובי משתנה, העלים ואלמנטים אחרים של העיצוב מוצלים גם הם.

3. עיצובים מהנדי הצללה צבעוניים לידיים:

עיצובים מהנדי מוצללים

עיצובים מהנדי עשויים לפעמים להיות מוצלים בנצנצים או בצבעים אחרים. זה הופך את העיצוב לתוסס ומושך יותר את העין. השימוש בצבעים חייב להיות שקול וחייב להיות בעל תחושה להשתמש בשילובים המושלמים. בעוד שגווני התערובת המושלמים הופכים את העיצוב לאטרקטיבי יותר, השימוש בגוונים מזעזעים מדי עשוי להפוך את העיצוב לזוהר ומעט גאוש..

4. עיצובים מהנדי בצל ערבי:

עיצובים מהנדי מוצלים בערבית

עיצובים מהנדיים ערביים ביד עם רקע דק מוצל וקווים עבים בדוגמת פרחים נראים מצוין! הקווים העבים הופכים את הפרחים לבולטים יותר בעוד ההצללה ברקע מסייעת בהוספת עומק לעיצוב. סוגים אלה של עיצובים אטרקטיביים יותר כאשר מתבצעת הצללה.

5. העיצובים האחרונים המוצללים של מהנדי:

עיצוב מהנדי פרחוני מוצל

רוב עיצבי המהנדי המוצלים כוללים פרחים המתאימים ביותר להצללה. דוגמאות מופשטות וצורות גיאומטריות אינן דורשות הצללה כדי להוסיף לעומק שלה. פרחים לעומת זאת נראים טוב יותר עם הצללה המעניקה לו מראה מציאותי יותר. פרח יפה וגדול מספיק להצללה ייראה מצוין ויעטר את ידך.

6. עיצובים מהנדי מוצלים בידיים מלאות:

עיצובים מהנדי מוצלים להפליא

עיצובים מהנדי מוצלים ביד מלאה לא צריכים להיות פשוטים ופשוטים עם יחיד או שניים שלושה פרחים גדולים. ניתן לסבך עיצובים אלה בעזרת מספר דפוסים וצורות. הצללת הפרחים בדוגמאות נותנת רק יד כדי להפוך את העיצוב למורכב יותר ולנוי.

7. עיצוב מהנדי בצבע אחד מוצל:

עיצוב מהנדי מוצל בצבע אחד

עיצובים מהנדי הכוללים פרחים, עלים, ספירלות ודוגמאות משובחות אחרות כאלה נראים אפילו טוב יותר כאשר העיצוב שזור בהצללה של צבע אחר. הצבע הופך את המהנדי לבלוט ויפה יותר. נוצץ יכול להתבצע גם בדוגמאות כאלה שכן הוא נותן מראה מקסים ליד.

8. עיצובים מוצללים של שאדי מהנדי:

עיצובים מהנדי מוצלים לחתונות

עיצובים Shadi mehndi מוצלים הם משוכללים יותר מאלה המשמשים לאירועים אחרים. מהנדי נחשב לבעל מזל בתרבות ההודית ולכן הוא חלק חשוב ברוב החתונות ההודיות. עיצובים מהנדי לחתונה מסובכים ומעוטרים בכבדות. הם גורמים ליד להיראות יפה יותר, מה שמתאים לתכשיטים היקרים.

9. עיצוב מהנדי מוצל עלים:

עיצוב מהנדי בעל עלים עבים ומוצלים

של Mehendi גורמות לידיים שלך להראות מדהימות. ישנם עיצובים מהנדי רבים המצללים לידיים, אך עיצוב מוצל ועבה זה יוצא דופן. בעיצוב זה יש מחרוזות של עיצוב עלים הפועלים משמאל לימין. החלל הפנימי של כל עלה מוצל מה שגורם לו להיראות עבה יותר. ניתן ליישם סוג זה של עיצובים מהנדי בכל פסטיבלים.

10. עיצובים מהאניים מוצלים בגב:

עיצובים מהאניים מוצלים בגב

בדרך כלל כשזה מגיע למהנדי אנחנו מעדיפים למרוח על החלק הקדמי של הזרוע והצד האחורי נשאר ריק. אם אתה רוצה להציג את עיצובים המהנדי היפים שלך, עליך ליישם אותו על החלק האחורי. להלן עיצוב המהנדי המוצל האחרון ביד האחורית. עיצוב זה פשוט דומה לקעקוע. אם אתה חובב קעקועים ולא רוצה להרגיש כאב, העיצוב הזה מושלם עבורך.

11. עיצוב מהנדי מוצל ביד:

עיצוב מהנדי מוצל ביד

האופן שבו סגנון הלבוש שלנו משתנה עם הנכנסים החדשים באופן דומה גם עיצובים מהנדי משתנים. עכשיו יש הרבה עיצובים mehendi ליישם בהזדמנויות שונות. עיצובים המהנדי המוצלים הם במגמה ונראים מקסימים. עיצוב זה עשוי מצד אחד בעל תמונת מראה מאידך גיסא, ולכן העיצוב שנעשה מצד אחד מסתיים מצד שני. זה mehendi מוצל יד משותפת הוא עיצוב יצירתי וייחודי.

12. עיצוב מהנדי מוצל בסגנון טיקה:

עיצוב מהנדי מוצל בסגנון Tikka

למרות שסגנון הטיקקה הוא אחד הסגנונות הוותיקים ביותר של עיצוב מהנדי אך הוא עדיין במגמה. לסגנון tikka המוצל מהנדי יש עיצוב פנימי מורכב מאוד שנראה מפואר. ההצללה נעשית בצורה מסודרת מאוד כך שהיא לא מתערבבת. בדרך כלל צמרות האצבעות מכוסות בחינה והחלל שנותר בכף היד מתמלא בעיצובים קטנים מאוד. לפעמים אותו עיצוב שנעשה בתוך הטיקקה עשוי על אצבעות.

13. עיצוב מהנדי בגוון אדום:

עיצוב מהנדי בגוון אדום

הצבע האדום הוא האהוב על כולם. עיצוב ערבי מהנדי בהצללה זה בעל גוון אדום. יש לו מבנה מערבולת וכל חלק בצבע עלי הכותרת הוא בצבע אדום. למרות שניתן לעשות הצללה גם בצבע שחור, אבל זה הופך את המהנדי למשעמם ואילו צבע אדום נותן מראה משמח ומשפר את היופי של המהנדי..

14. עיצוב הצללה מהנדי גבול:

עיצוב הצללה מהנדי גבול

הצעירים בדרך כלל אוהבים את עיצוב המהנדי הערבי המוצל לידיים. לאחר מריחת mehendi על היד יהיה רווח בין העיצובים שניתן למלא על ידי סוג כזה של הצללה. העיצוב הגבול העבה גורם לכל אמנות בהישג יד להבחין בין עיצובים אחרים. יש יתרון לגבולות עבים כלומר, אם בטעות הקווים נעשים עקומים אפשר לשפר אותם תוך עיבויו.

15. עיצוב מהנדי מוצל פשוט לדקל:

עיצוב מהנדי מוצל פשוט לדקל

נערות ונשים צעירות מיישמות mehendi עד המרפקים שלהן שנראות להן יפה אבל על ילדים ועובדי משרד זה לא נראה טוב. יש להגביל אותם עד כף היד או לפחות עד פרק כף היד. עיצוב mehendi המוצל והקל הזה הוא מסוג כזה וניתן להאריך אותו מעט מה שנותן מראה הגון על היד..

מהנדי היא קובית טבעית המורחת על ידיים ורגליים. הם אינם מזיקים לעור; למעשה הם מספקים אפקט קירור. Mehendi מיושמים על ידי צעירים ומבוגרים שניהם. יש הרבה עיצובים מהנדי שגורמים לידיים שלך להראות יפות. עיצובי המהנדי המוצלים אינם דומים לעיצובים מהנדיים שגרתיים; הם נותנים מבט מהפנט ויהיו מושכים עין בכל אירוע.