עיסוי שמן חם לצמיחת שיער

עם זיהום גובר, יותר ויותר אנשים נתקלים בקשיים בכל הנוגע לגוף, לעור ולשיער. זה מוסיף ללחץ בעבודה היומיומית שהופך את המצב לגרוע יותר ומוביל לבעיות רבות יותר. השיעורים הגבוהים של גורמים פנימיים וחיצוניים מובילים לשבירת שיער ונפילת שיער כאתגר נפוץ להתמודד איתו. היו מקרים קיצוניים בהם אנשים חוו התקרחות בגלל זה.

עיסוי שמן חם לצמיחת שיער

מצד שני, ישנן מתנות שונות שאמא טבע העניקה לנו. לא מעט זמן התחלנו להתעלם מהיתרונות של המתנות האלה. לשיער, התחלנו להתעלם מהיתרונות שיש לשמן. מדריך זה להלן יגיד לך כיצד להפיק את היתרונות משמן כדי לעצור את נשירת השיער ולשיער בריא.

עיסוי שמן חם לצמיחת שיער.

עיסוי שמן חם טוב עוזר בשיפור זרימת הדם לזקיקי השיער ולקרקפת. זה עוזר לתפקוד תקין והזנה טובה יותר. הוא גם מספק סיכה לחוטים המגינים עליהם ומפחית את הנזק.

עיסוי שמן חם לצמיחת שיער

הנוהל והטיפים:

ישנה דרך ספציפית לשמן את השיער להטבות מקסימליות עבור הגדילים. בדוק כיצד:

1. היישום צריך להתבצע בצורה כזו שיש חשיפה נכונה לקרקפת. האזור העיקרי שזקוק ללחות לתוצאות בריאות הוא שורשי השיער. זה בהחלט יוסיף יופי לחוטים.

2. לחמם מעט את השמן לפני היישום. זה הרבה יותר מועיל משמן רגיל.

3. אתה יכול להשתמש בקצות האצבעות כדי למרוח בעדינות את השמן החם על הקרקפת ולעסות אותו או לקחת כדור צמר גפן נקי, לטבול אותו בנוזל ולמרוח. עם זאת, בכל מקרה, הקפד לא להגזים בעיסוי ולא להיות מחוספס מכיוון שהוא יוביל לשבירת שיער שלא היית רוצה.

4. תן לזה קצת זמן לקרקפת לספוג את היתרון של שמן חם. אם יש לך איפוק זמן, מרחי את השמן החם 1-2 שעות לפני שמפו. אם לא, אז שמור את השמן על הקרקפת למשך לילה. זה ייתן לשורשי השיער זמן לקחת מזון מקסימלי מהשמן.

5. הקפד לשמור את השיער מכוסה במכסה מקלחת. זה ימנע הצטברות אבק או לכלוך על השיער והקרקפת.

6. השתמש רק בשמן שיער באיכות טובה לתוצאות הטובות ביותר. כמו כן, נסה לקנות מוצרים שיש בהם 100 אחוז מרכיבים טבעיים או ששמן קוקוס פשוט יעשה זאת.

כיצד לחמם את השמן?

לעולם אל תחמם את השמן ישירות על הלהבה, זה יהרוס את היתרונות התזונתיים של הנוזל ולא ייתן לך את התוצאות הרצויות לך. מצד שני, קחו קערה של מים חמים ולזה הוסיפו קערה קטנה נוספת עם השמן למשך כ -5 דקות. זה יחמם את השמן בצורה מושלמת ומוכן לשימוש לעיסוי שמן חם.

שמנים שאפשר להשתמש בהם:

ישנם רק כמה שמנים ספציפיים שניתן להשתמש בהם לעיסוי שמן חם על השיער. אלה כוללים את הדברים הבאים:

שמן זית:

עיסוי שמן זית לשיער

זהו אחד השמנים המובילים בעלי תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי פטרייתיות. הוא מזין את השיער ומשפר את צמיחת השיער. זה ידוע כמגביר את חוזק וגמישות השיער. לבריאות הקרקפת הכללית זהו שמן מושלם.

שמן שקדים:

עיסוי שמן שקדים לשיער

ויטמין E בנוזל זה מושלם עבור חוזק שיער, ברק, עובי ואורך. הוא גם מספק הזנה לחוטי השיער.

שמן קוקוס:

עיסוי שמן קוקוס לשיער

תכונות ההתניה וההזנה של נוזל זה אינן ניתנות להשוואה. הוא גם מסייע בניקוי הקרקפת ומושלם לעיסוי שמן חם. זה נגיש בקלות ובמחיר סביר גם על הכיס.

עיסוי שמן חם לצמיחת שיער