8 מזונות ויטמין B המובילים לצמיחת שיער

האם אתה יודע שמאכל ויטמין B לצמיחת שיער? אם לא, אז המאמר הזה הוא בשבילך. אם אתה רוצה שיער ארוך וחזק, הגדל את התזונה היומית שלך ומכיל מזון ויטמין B.

ויטמין B משמעותי להתפתחות הציפורניים, שינוי תאי העור וצמיחת השיער. אם אתה סובל מבעיית שיער אז יש צורך מאוד לנסות מזון עשיר בוויטמין B לבריאות השיער שלך. לכן, היום במאמר זה אנו מספרים לכם כמה מזונות של ויטמין B המסייעים לצמיחת שיער.

מזון ויטמין B לצמיחת שיער

נשירת שיער היא אחד הסימפטומים של מחסור בוויטמין B. ישנם ויטמינים מסוג B רבים המועילים בהפסקת נשירת שיער קיצונית. חלק מוויטמינים מסוג B או מתחם B החיוניים לעידוד צמיחת שיער הם B3 או ניאצין, B5 או חומצה פנטותנית, B6 או פירידוקסין, B7 או ביוטין, B8 או אינוזיטול, ו- B12.

מזונות ויטמין B הטובים ביותר לצמיחת שיער:

כעת, כאן אנו נותנים רשימה של מזונות עשירים בוויטמין B לצמיחת שיער. הם כדלקמן;

1. מזונות עשירים ב- B2 או בריבופלבין:

שפר מוצרים מועשרים מדגנים מלאים, אספרגוס, ברוקולי, פטריות וירקות ירוקים עלים, דגנים כגון דוחן ולמשטר שלך לקבלת מספיק ויטמין B2 לצמיחת שיער..

2. מזון עשיר בוויטמין B3 או ניאצין:

המאכלים המובילים שאפשר לקבל מהם ניאצין הם דגים, כליות בקר, כבד בקר, סלק, גרעיני חמניות ובוטנים. מזונות אלה מסייעים במניעת נשירת שיער וקידום צמיחת שיער.

3. מזונות עשירים בחומצה פנטותנית:

זה עוצר את נשירת השיער, כמו גם מונע להפוך לאפור. דגנים מלאים, כמעט כל בשר וחלמונים הם בסיסים טובים של B5. מקורות מצוינים לחומצה פנטותנית מכילים תירס, קטניות, כרוב, ברוקולי, כרובית, דגנים, חלמונים, עוף, עדשים, סלמון ולובסטר..

4. ויטמין B6 או מזון עשיר בפירידוקסין:

קבלת כמות מספקת של ויטמין B6 זקיקי השיער שלך מקבלים חמצן מספק ותומכים בכדי לשמור על בריאותם בריאה לטיפוח שיער בריא. אכלו בשפע מזונות כמו חומוס, חזיר חזיר, חומוס, בננות, אפונה ירוקה ואספרגוס, פלפל חריף סובין שעועית לימה, פיסטוקים, תפוחי אדמה אפויים ,, ברוקולי, שעועית גרבנזו, סלמון, שום גולמי, אבוקדו ואבטיח זרעי חמניות, בוטנים, חמאה לחם עוף, חזיר, בקר, בקלה, סנאפר, פורל, הליבוט ולחיטה.

5. מזונות עשירים בוויטמין B7 או ביוטין:

הוא תומך היטב בצמיחת שיער ומונע שבירת שיער, שהיא חיונית לגידול שערות ארוכות. ירקות טריים כמו כרובית, גזר ובצל הם מקורות טובים לביוטין. סלמון וכבד הם בסיסים בולטים נוספים של ביוטין. בננות, שקדים, חלב מנגולד שוויצרי, דגנים (דגנים) לחמים (שמרים) וה הליבוט.

6. מזונות עשירים של אינוזיטול או ויטמין B8:

הוא תומך בשמירה על בריאות הזקיקים, מניעת נשירת שיער מוגזמת והתקרחות. שמרי בירה, פירות הדר כמו תפוזים ולימון ודגנים מלאים הם בסיסים אירוניים של ויטמין חיוני זה.

7. מזונות עשירים בוויטמין B12:

B12 הוא ויטמין נוסף החיוני לצמיחת השיער. ויטמין B12 מזין את השיער חלק ומהווה חלק מחוטי השיער האמיתיים לא רק הזקיקים. אנשים חסרי B12 חווים היחלשות שיער או נשירת שיער. מזונות המכסים B12 כוללים עוף, דגים, הודו, בקר וחזיר, כבד חזיר ומרבית מוצרי החלב. גבינה, חלב, ביצים ואפילו יוגורט וצמחים לא מעובדים כמו אצות ואצות כמו גם גבינה שוויצרית מועשרת וחלב דל שומן.

8. ויטמין B9 או מזונות עשירים בחומצה פולית:

זהו אחד מוויטמינים מורכבים מסוג B ותומך בייצור תאי דם אדומים. זה גם משחק תפקיד יעיל בצמיחת השיער. אכלו מזון כמו אפונה, עדשים, ירוק, ירקות, ירקות, מלוח, אספרגוס, סלק ופפאיה, שמרי בירה כדי לקבל מספיק חומצה פולית..

אז, כל אלה הם מזון ויטמין B לצמיחת שיער. אני מקווה שאהבת את המאמר הזה ותמצא אותו מעניין וגם אינפורמטיבי. קבל שיער בריא!

מזון ויטמין B לצמיחת שיער