9 אוסף העיצובים הטובים ביותר של קורטי ישר בהודו

השתחרר מבגדי האפרוחים של הנשים האלה בשם קורטיס שהם הלבוש המסורתי ביותר שלובשים בהודו. הם כל כך נוחים ופשוטים ללבישה שרוב הנשים, בימים אלה היו שמחות לבחור אחת מהסוג הזה.

עיצובי קורטי הארוכים הטובים ביותר:

להלן מספר 9 חיתוכים ישרים של קרטיס הנמנים על מגוון הטווחים של תלבושות מעצבים,

1. קורט ג’ורג’ט סטרייט סטרייט:

ג'ורג'ט סטרייט קורט

מצא את האוסף האותנטי הזה של ג’ורג’ט קורטה בעל שרוולים מלאים בצבעים אדומים וכתומים בולטים. החומר המוצל בצבע אדום רגיל מחובר לחומר בצבע כתום מודפס. עיצוב קורטה ישר זה הוא מדגם מסוג ארוך ובעל צוואר סירה.

2. קורטה אדומה של צ’יקאן סטרייט סטרייט:

Red Chikan Straight Cut Kurta

קורטה מבריקה זו מורכבת מחומר משי ייחודי הנקרא צ’יקאן, עם גוונים אדומים ולבנים בהירים. דפוס קורטה זה מעוצב באמצעות גזרה ישרה ויש עליו הדפסי קלמקארי יפים. עיצוב קורטה ישר זה מעוטר באלגנטיות באמצעות שילוב של שחור ולבן של דפוס צוואר.

3. קורטי בגוון שיפון בצבע כחול כהה:

קורטי בגוון שיפון בצבע כחול כהה

גלה את קורטי החתוך הישר כחול כהה המעוצב אך ורק באמצעות חומר שיפון. יש לזה שרוולים מלאים ודוגמת פסים בגבול ובשרוולים. הוא נוסף גם לעבודת רקמה מעוצבת להפליא באמצעות חוט כסף לבן.

4. קורטה סינתטי רך חתוך ישר:

קורטה סינתטי רך חתוך ישר

הוסף יופי למלתחה שלך על ידי קבלת קורטה ישרה ארוכה זו עם שלושה צבעים. גווני הקורטה הכתומים, השחורים והלבנים האלה יהפכו ללבוש האהוב עליכם לאירוע האהוב עליכם ביותר. זה עם שרוולים מלאים עם דפוס מודפס ייחודי בצד אחד.

5. שרוולים מלאים קרטיס ארוך חתוך ישר:

שרוולים מלאים קרטיס ארוך חתוך ישר

כעסו במבט אחד על קורטי הארוך השחור -לבן הזה. כאן הדפוס המודפס השחור עם דגם ייעודי הוא גולת הכותרת הנוצצת שלו. הוא עם שרוולים מלאים ויש לו צוואר צלב. הבד המשמש הוא ג’ורג’ט טהור.

6. קורטי מודפס ישר לחיתוך קורטי:

קורטי בגזרת ישר מודפסת

תסתכל על קורטי ישר זה של קרם עם הדפסי פרחים מרובי גוונים. הלבוש הזה הוא המושלם ללבוש באירועים מזדמנים, עם גוונים כחולים וורודים בולטים באזור הצוואר. זה יכול להיות לא תואם עם צבע מתאים של חותלות שמוגבל על הקורטי.

7. קורטי בחיתוך ישר דיגיטלי מודפס:

קורטי בחיתוך דיגיטלי מודפס ישר

בדוק את הדפוס המושך את העין הזה של עיצוב קורטי ישר אופנתי חדש. לקורטי זה יש אפליקציה מודפסת דיגיטלית על כל החומר. הבד המשמש הוא חומר סאטן ובעל שלושה שרוולים רביעי. סוג הצוואר הוא בדוגמת צווארון והקורטי אינו ארוך מדי.

8. בד משי מפואר ישר חתוך ישר:

בד משי מפואר ישר חתוך קורטי

חידשו את ארונות הבגדים בסגנון הישן שלכם עם הקולקציות החדשות ביותר של מעצבי בוליווד מעצבי בוליווד ישרים. שדרג את הקסם האתני שלך עם לבוש מסיבת רקום זה בצבע כתום. זה יהיה באמת יום מיוחד עם מבחר ייחודי זה של אוסף קורטי.

9. קורטה חתוכה בצבע צהוב ולבן:

קורט בחיתוך ישר צהוב ולבן

הפוך את היום שלך למיוחד במיוחד עם הטעם העכשווי והייחודי הזה של קורטה בחיתוך ישר. הוא עשוי מחומר ג’ורג’ט ויש לו פסים לבנים כפי שהוא דפוס עצמי. זה גורם לו להיראות ייחודי ובלתי נדיר, ללבוש לכל אירוע אתני.

אולי זה סוג של רשמי או מזדמן או אתני של אירוע מיוחד, גם הקורטים והקורטות החתוכים האלה גורמים לאדם להרגיש בטוח יותר ונוח יותר. הם זמינים בכל גרסאות התבנית וגם עם גדלים משתנים. זה גורם לרוב הנשים ללכת עם מגוון הקולקציות האחרון. קבל סוג זה של קורטי כדי למשוך את תשומת לבו של היקר שלך.