9 בגדי מסיבה אחרונים ומסוגננים לגברים

פיג’מה קורטה היא לא סגנון אופנה חדש אבל פיג’מת קורטה מעוצבת לגברים היא הטרנד האחרון של גברים הודים להתלבש בלבוש אתני וליהנות ממסיבת אירוסין/חתונה או כל אירוע חגיגי אחר. עיצובים לא פורמליים ופורמליים של קורטה, בהתאם למרקם או רקמה או עיצוב פופולריים לפונקציות, בין אם זה פסטיבל או אירוע חתונה או מסיבת קוקטייל..

מסיבה מודרנית ונאה ללבוש פיג’מה קורטה לגברים במגמה:

הבה נצטרך להסתכל על פיג’מת הקורטה הטובה ביותר ללבוש מסיבות לגברים.

1. תלבושת מסיבה חגיגית:

תלבושת מסיבה חגיגית

משולבת אטרקטיבית זו כוללת צבע עשיר בצבע סגול כהה בדורון משי דרופיון עם צווארון מנדרינה ושרוולים ארוכים. צ’ורידר לבן מותאם מאותו בד בצבע לבן ולקורטה יש צנרת לבנה של שרוולים וקצוות צווארון. תיראה במיטבך בלבוש מסיבת פיג’מות אופנתי זה של קורטה וגרם לראשים להסתובב.

2. לבוש ג’מבורי אתני:

לבוש ג'מבורי אתני

תראה הכי טוב שלך בסט פיג’מות קורטה בתערובת משי בצבע זהוב. התאמה קבועה, קורטה ופיג’מה עם שרוולים ארוכים עם סגירת שרוך. פיג’מת קורטה זו למסיבה נראית מהממת כשהיא לובשת עם מעיל נהרו בצבעי עצים עם צווארון מאו, כפתורי פוטלי וכיסים. הוא מתאים ביותר לכל אירוע רשמי וחגיגי.

3. שמלה חגיגית קונבנציונאלית:

שמלה חגיגית רגילה

סט לבוש מסיבת פיג’מות קונבנציונאלי זה הוא הבחירה הטובה ביותר אם אתה רוצה מראה אתני מזדמן. מיוצר מבד תערובת כותנה משי, בכושר הדק, קורטה עם שרוול ארוך עם צווארון מנדרינה ופיג’מת צ’ורידר תואמת מתאימה ללבישה לאירועים מזדמנים וחגיגיים. תראה במיטבך בכל אירוע בו אתה משתתף וגרם לראשים להסתובב.

4. תחפושת חגיגת מעצבים:

תחפושת חגיגת מעצבים

לבישת מסיבת כותנה וסאטן עם פיג’מה קורטה עם ז’קט מכילה כותנת סאטן כותנה כחולה מלכותית עם כורידר לבן של תערובת משי כותנה משולבת במעיל שמנת. למעיל המשי הגולמי הזה יש רקמת דורי מהממת עם סגירת כפתורים קדמיים וצווארון סיני. סט המעצבים הזה מתאים ללבישה לחתונות ומסיבות יוקרה.

5. תלבושת מסיבת חתונה מלכותית:

תלבושת מסיבת חתונה מלכותית

מארג ג’קארד על כחול כהה ברוקד משי בנראסי מעוצב עם עבודת חוטי משי על סגירת כפתורים קדמיים וצווארון מאו והוא כולל כיסי חריץ בצד. לחורידר בהתאמת משי תואמת משי עם עבודת ברוקד יש סגירת שרוך. פיג’מה קורטה מהממת זו למסיבת חתונה היא אידיאלית גם לפסטיבלי דיוואלי, עיד.

6. לבוש מסיבת קוקטייל:

לבוש מסיבת קוקטייל

קורטה טוסאר ג’ורג’ט קורטה ביד עם רקמת זהב, ארי וזרדוזי בגפן, מוטיבים פרחוניים ואיילים על סגירת הכפתור הקדמי, חפתים ומסביב לצווארון המנדרינה. פיג’מה תואמת עם הידוק שרוך עשויה בד תערובת כותנה. פיג’מת קורטה זו למסיבה לגברים מושלמת למסיבות ערב, אירוסי אירוסין/סאנג ‘.

7. לבישת מסיבת יום הולדת:

לבישת מסיבת יום הולדת

אורך הברכיים הזה בחאקי ובגוון זהב, המותאם מבד משי אמנותי, קורטה ישרה בהתאמה קבועה עם חריצי צד, שרוולים ארוכים וצווארון מאו משופע תחרה. משולב זה כולל פיג’מת חורידר בצבע זהב חאקי. פיג’מת קורטה זו למסיבה מושלמת לאירועים משפחתיים, מסיבות ערב/אירוסין.

8. בגדי מסיבת מאנג’ה:

בגדי מסיבות מאנג'ה

פשוט קו א ‘, דפוס מפוספס, דק, לגברים, בצבע צהוב זהוב עשיר, תפור ממשי אמנות של דופיון. קורטה אטרקטיבית זו מגיעה עם צווארון סיני, לוח כפתורים קדמי ושני כיסי חריץ בצדדים. הפיג’מה מותאמת גם במשי אמנות לבנה. פיג’מת קורטה זו למסיבת נישואין מושלמת לאירועים חגיגיים, מסיבות ערב/ אירוסין.

9. תלבושת מסיבת וולימה:

תלבושת מסיבת וולימה

סט זה מהווה התאמה דקה; קורטה באורך הברך בצבע ורוד וצ’ורידר לבן עשויה משי דופיון. הקורטה המהממת הזו רקומה בכבדות סביב הצוואר, סביב צווארון המנדרינה כמו גם הפנל הקדמי וקצוות השרוולים. פיג’מה קורטה זו למסיבת חתונה אידיאלית ליצירת רושם במסיבות חתונה.

הלבוש האתני הפופולרי הזה מקורו בתת היבשת ההודית. זני קורטה מותאמים מבדים מסוגים שונים ומעצבים נתנו טוויסט באופנה על ידי הקפדה על התלבושות המסורתיות של גברים.