9 עיצובים ואוספי קיץ האחרונים לקיץ

השמש הקופחת בקיץ דורשת לבוש נוח כך שעורך יכול לנשום ולהרגיש רענן בין אם אתה בפנים או בחוץ בשמש החמה. קרטיס היא אחת הבחירות הטובות ביותר לנשים בקיץ, כיוון שהן קלילות וקלות לטיפול בעת ביצוע מטלות יומיומיות..

האוסף האחרון של קרטיס לקיץ:

בואו נסתכל על 9 קרטי הקיץ האחרונים שלנו שיעזרו לכם למצוא את הכורטי המתאים לכם במהלך העונה החמה..

1. קורטי קצר מתלקח:

קורטי קצר מתלקח

אוסף הקורטי הזה לקורטי הקיץ הוא כמו נשימת אוויר צח. הצבעים המשמשים והסגנון המתלקח נותנים ויברציות קיץ והוא נוח במיוחד. חבר אותו עם ג’ינס או חותלות להשלמת לבוש הקיץ. זה הטוב ביותר לשימוש קבוע לנשים.

2. קורטי כותנה ללא שרוולים:

קורטי כותנה ללא שרוולים

מכיוון שהקיץ עוסק בצבעים ותוספות נוחים, הקרטי הזה הוא אופציה מצוינת עבור הקיץ כדי לשמור על רעננות לאורך כל היום. חבר אותו עם חותלות ועגילים תואמים. אם נשים מתמודדות עם בעיות הזעה יותר בעונת הקיץ, הן יכולות להשתמש בקורטי הזה כרגיל וללא שרוולים כדי לעזור לנשום עור כראוי..

3. שמלת איקת קורטי:

שמלת איקת קורטי

יציאה לחוץ בעונת הקיץ דורשת בגדים נוחים, וקרטיס המעצבים הזה לקיץ יעזור לך להשיג את המראה. התאם אותו למגפיים וזוג תכשיטים שמנמנים. זה קורטי בצבע כתום מפורסם בקרב נערות או נשים צעירות; זה הכי טוב לכל זמן טיול או מסיבת זמן חוף.

4. קורטי ארוך קו:

קורטי ארוך קו

צבעים בהירים ובהירים שולטים בצבעי הקיץ, כך שיש לך קורטי ארוך שיגרום לך להרגיש בנוח גם בשמש החמה הקופחת. זה מושלם לאירועים מזדמנים. זהו חומר כותנה טהור עשוי קורטי המעניק נוחות בעונה.

5. קורטי כותנה מודפסת פרחונית:

קורטי כותנה מודפסת פרחונית

עיצובים פרחוניים יפים מעטרים את קורטי הלבוש המרהיבים של הקיץ המעניקים מטרות בסגנון בקיץ. קורטות הקיץ האלה מושלמות ללבוש משרדי ולאירועים מזדמנים. אם אתה בבית יום שלם, אז קורטי בהדפס פרחוני אחד יהיה בחירה טובה ללבוש בקיץ.

6. קוראטי פורמלי של חאדי:

חאדי פורמלי קורטי

המראה היפה הזה שלווה מעולה לקיץ. קרטי הכותנה הקיץ הפשוטים אך האלגנטיים אידיאליים ללבוש יומיומי. חבר אותו עם חותלות ועגילים תואמים. זהו חומר רך עשוי קורטי ועוזר למנוע הזעה נוספת בקיץ.

7. קורטי סטרייט פסים:

קורטי סטרייט סטריפ

פסים הם בגדר חובה בבגדי הקיץ, והקרטי הזה עוסק בסגנון ובנוחות טהורים בו זמנית. עם זוג עקבים ומכנסיים דקים, אתה יכול להשלים את כל הלוק. בעונה החמה בנות או נשים במשרד התמודדו בעיקר עם הנושא בנוגע ללבוש נוחות; הקורטי הזה הוא תמיד הבחירה הטובה ביותר עבורם.

8. קורטי כותנה טוניקה:

טוניקה כותנה קורטי

קורטות הכותנה האלה, שהן רפויות ונוחות במיוחד, יכולות לבחור ללבוש יומיומי. ניתן לשלב אותם בקלות עם ג’ינס וקולהא פוריס. אתה יכול להשתמש בעיצובי קורטה קיץ אלה גם לכל תוכניות יציאה; אלה הטובים ביותר לעונה החמה כתלבושת בגדי ים.

9. צ’אנדרי קורטי:

צ'אנדרי קורטי

עיצוב קורטי הקיץ הזה בצ’נדררי נותן ויברציות קלילות ומשהו שאתה יכול לשקול בארון הקיץ שלך. הרקמה שנעשית בגבולות משפרת את כל המראה.

הקיץ הזה, שמור עליו אופנתי ונוח בו זמנית עם קרטי מהאוסף שלנו ותן למשחק הסגנון שלך להישאר חזק אפילו בשמש החמה. כמו כן, אל תשכח להישאר עם לחות ולמרוח כף טובה של קרם הגנה בזמן שאתה בחוץ.