25 עיצובים קורטי מהודרים ומסוגננים לנשים

הקרטיסים הם הלבושים מהסוג הנוח והמשתלם ביותר לנשים בחייה התוססים האלה. לבנות הקולג ‘, עובדי המשרד והנשים הנוגעות לאופנה יש לכולן בחירות משלהן. האם להתאהב בתלבושות האהובות ביותר בעולם המודרני הזה.

עיצובים יפים ומודרניים של קורטי לנשים באופנה:

לשם כך, הנה ההיכרות עם 25 אוספי הקורטיס המהודרים החדשים.

1. כותנה ארוכה מפוארת קורטי:

כותנה ארוכה מפוארת קורטי

חקור את האוסף המדהים הזה של עיצובים קורטי מהודרים, שהוא בגוון צהוב לימון. כגולת הכותרת, חומר הרשת הלבן משמש כאפליקציה לעיצוב הצוואר, החזה והשרוולים. יש לו סוג צווארון פתוח והוא בעל שלושה שרוולים רביעי. סוג זה של קורטי נבחר בעיקר על ידי בנות בגילאים צעירים ונשים בעלות אופנה.

2. רקמת כותנה מפוארת קורטי:

רקמת כותנה מפוארת קורטי

בדוק את הנשים האלה Fancy Kurti בגוון הכהה והמסנוור של ירוק הים. יש לו צוואר חתוך רגיל והמוטיבים היפים של ורדים אדומים מוטבעים עליו. לשרוולים גבולות תחרה זהובים ואדומים. יש לו את אותו נגיעה של תחרה מוצלת אדומה בצד הקדמי של הצוואר עם כפתורים. עם הצבע הירוק המודרני הזה, אפליקציות הוורדים האדומות גורמות לו להיראות מדהים ומופלא.

3. רקשם רקמה ירוק מפואר קורטה:

רקמה רקמה גרין מפואר קורטה

לפניכם אוסף נוסף של צבע ירוק ים מוצל בהיר Fancy Kurta בעל רקמת חוטי משי אטרקטיבית ויפה הנקראת resham. הוא תפור כל כך באלגנטיות שהוא חותם את היופי של הקורטה יחד איתו. המיוחד בקורטה הזה הוא החיתוכים הייחודיים בשורה התחתונה ושרוולי הידיים המלאים. כל בד הקורטה עשוי עם ג’ורג’ט.

4. רייון מפואר קורטי באורך מלא:

אורך מלא Rayon Fancy Kurti

תסתכל על זה צבע כחול כהה באור מלא קורטי ארוך מפואר. הוא בנוי מחומר ראיון המודפס במלואו בצד הקדמי והאחורי של הכורטי. יש לו צוואר רגיל עם שלושה שרוולים רביעי. ועם חריצים משני הצדדים הופך אותו לבחירה המושלמת ללבוש מזדמנים. זה יכול להיות לא תואם עם אותו צבע חותלות כחולות כחולות.

5. קורטי מפואר לבן רגיל עם מעיל מותן:

קורטי מפואר לבן רגיל עם מעיל מותן

תסתכל על הכורטי המהודר והלבן החדש הזה שיש לו מעיל מודפס יוצא דופן. יש לו גבול מלוטש של צבע ורוד ושחור, שמשתמש בשני הצבעים האלה כחוסר התאמה לתחתית הכורטי הזה. הוא חסר שרוולים, ומעיל המותניים הוא גולת הכותרת של הקורטי הארוך והמהודר הזה. קורטי זה נבחר באופן נרחב על ידי אנשים מטורפים עם מעילי סוג מותניים. הוא מועדף בכל הזמנים וניתן ללבוש אותו בכל עונה.

6. מעצב שחור ואפרסק קורטי:

מעצב שחור ואפרסק קורטי

קח את היצירה המהממת הזו של הקרטי המהודר בצבע שחור השולט ביופי. צבע האפרסק בצד אחד עם רקמת החוט השחור נותן מראה מדהים לקורטי. הוא שרוולים מלאים עם גבול תחרה בצבעי ורוד ואפרסק. כאן נוגעים מעט בגוון הוורוד כדי לשפר את היופי. בסך הכל, החומר של הקורטי גם משדרג את היופי שלו כדי לגרום לו להיראות בקו החזית.

7. כותנה ורודה מפוארת קורטי:

כותנה ורודה ארוכה מפוארת קורטי

לפניכם אוסף נוסף של קורטי בצבע ורוד ויפה עם עיצוב הגוף הפשוט שלו. יש לו גבול ורוד ורוד שהוא רחב מספיק כדי להעצים את השיוך של התלבושת הזו. הגבול של קורטי ללבוש מסיבה מפואר זה מועשר שוב ברקמת עיצוב פשוטה וגבולות תחרה שחורות. מסיבה זו לובשת קולקציה נותרה האהובה ביותר על ידי רוב האנשים בעלי אופנה.

8. כותנה ללא שרוולים מפוארת קורטי:

כותנה ללא שרוולים מפוארת קורטי

הקסם את מראהו של קורטי לבוש קז’ואלי הכולל בעיקר עיצוב מודפס בכל הגוף. גולת הכותרת של הכורטי המהודר הזה היא צוואר הדוגמה הייחודי שלו, המעוצב כפי שמוצג בתמונה עם צוואר מסוג צווארון כחול. הוא נבחר כחסר שרוולים וניתן להתאים אותו לפי טעמנו על ידי שמירה על שרוולים קטנים או קצרים.

9. קורטי מפואר צהוב בהיר:

קורטי צהוב בהיר

גרמו לעיניכם להביט אל הגוון הבהיר הזה של קורטי הצהוב, שהוא לגמרי רגיל. הוא מעוצב בצורה מושלמת כדי להראות את הגזרות והקימורים שלך כדי להיראות מסוגנן יותר. דפוס הקורטי המהודר הזה הוא הסוג הארוך ויש לו שלושה שרוולים רביעים תפורים. כמראה ניגוד, העיצוב הרב -צבעי מעורב הוורוד מעוצב באזור הצוואר. החומר המשמש גם הופך אותו לבחירה הטובה ביותר בקרב הנשים הבררניות ביותר מבחינת אופנה.

10. לבוש מזדמן טהור מפואר קורטי:

לבוש מזדמן טהור מפואר קורטי

גלה את הגוון החום החדש הזה מעורבב עם צבעי חרדל וכתום. דפוסי ההדפסה מוטבעים על כל החומר ונוחים לחלוטין ללבישה בשל מבחר בד הכותנה הטהור. בשרוולים המלאים הללו של קורטי יש רקמת עבודת מראה בצוואר ובגבולות הקורטי. מעבר לכך, חומר הכותנה גורם לו ללבוש בנוחות מירבית.

11. המעצב השחור פנסי קורטי:

המעצב השחור Fancy Kurti

התאימו את קורטי השחור הזה עם החותלות המוצלות בהירות בהירות כדי לגרום לכם להיראות אופנתיים ויפים. לסגנון הקורטי המהודר הזה יש הדפסים לבנים בכל חומר הגוף והוא בעל שלושה שרוולים רביעי. האפליקציה האדומה ניתנת באזור הצוואר ובצד הקדמי התחתון של הכורטי. זוהי האפשרות המדויקת לקורטי לבוש קז’ואל. מלבד חותלות, סוגים אלה של קרטיס יכולים להיות לא תואמים אפילו על ידי ארמונות.

12. מעצב חיתוכים שונים Fancy Kurti:

מעצב חיתוכים שונים Fancy Kurti

גלה את זה קורטי המודפס בשחור עם החריץ בצד הקדמי פתוח. העיצוב העדכני ביותר של Furty Kurti משפר את הדפסי הינשוף בצבעים מרובים בכל השכבה העליונה של הקורטי. השכבה הפנימית היא חומר כותנה שחור רגיל. הגילאים הצעירים של נשים מקבלים היטב את העיצוב הספציפי הזה כתלבושת קולג ‘מזדמנת. וניתן ללבוש אותו בהתאמה מתאימה של חותלות או אפילו חצאיות ארוכות.

13. הדפס פרחוני כותנה מפואר קורטה:

הדפס פרחוני כותנה מפואר קורטה

הישאר ממוקד בקורטה זו של לבוש קז’ואל המפואר עם צבע אפור מהפנט. הגברת הזו פנטזיה קורטה היא ללא תפאורה ועדיין צנועה עם החיתוכים והקימורים שלה. ניתן ללבוש את קורטה המסוגננת כבלאי יומיומי בכל יום בביטחון רב. אתה יכול לבחור באאוטפיט הזה ללבוש את הקרטי הזה כבגדי קז’ואל לכל אירוע רגיל. הוא האהוב ביותר בקרב הנשים שאינן כל כך מודעות למגמות ואופנה מודרניות.

14. קרטיס מהודר לנשים:

קרטיס מהודר לנשים

תסתכל על זה קורטי ללא שרוולים ופשוט מעוצב מחומר פולי כותנה. יש לה הדפסי פרחים בשחור על כל הבד. עם לא הרבה קישוטים, קורטה זו עדיין נראית מהממת ומדהימה. מכיוון שיש לו דוגמה ייחודית לחיתוך פרחים של קורטי, מה שגורם לו להיראות אחרת. זה יכול להיות מותאם בצורה מושלמת עם חותלות או jeggings מתאימים. או, אם נוח לך עם מכנסי כותנה, זה גם עובד הכי טוב.

15. ג’ורג’ט רקומה ורודה פנסי קורטה:

ג'ורג'ט פנסי קורטה רקומה ורודה

עכשיו תסתכל על הצבע המופלא והמפואר הזה של הקורטה המוצלת הוורודה. לא תצטרך להסתכל שוב על עיצוב קורטה מהודר זה כדי להפוך אותו לשלך. הוא כל כך פשוט ואלגנטי שיופיו משדרג את שיגעון האופנה של האדם. יש לזה רקמת חוט לבן יפהפה על הצוואר וחזהו העליון של הקורטה, מה שגורם לו לבחור בתלבושת מיוחדת. זה יכול להיות לא תואם קורטי מפואר אתני עם חצאיות ארוכות אפילו או חותלות מתאימות.

16. קורטי מפואר צבעוני לנשים:

קורטי מפואר צבעוני לנשים

הנה המראה המודרני והטרנדי של העיצוב העדכני ביותר של Fancy Kurti. כולם רוצים ללבוש בגד שמרוצה לגמרי מהם. בין הקטגוריות הללו, עיצוב ייחודי מסוג זה מתאים היטב לרצונו של כל אדם. קורטי זה הדפיס פרחים בכל רחביו ויש לו דפוס עיצוב צוואר רגיל. מי שלא בוחר בדיווה מהודרת מדי יכול להסתדר טוב עם האוסף החמוד והיפה הזה של קרטיס מסוג חדש לנשים..

17. כותנה מודפסת מפוארת קורטי:

כותנה מודפסת מעוצבת מפוארת קורטי

כאן מגיע השילוב הייחודי של שני עיצובים שאינם תואמים. בחלקו העליון של הכורטי יש אפליקציות פרחים בשחור ולבן. בחלקו התחתון של הכורטי יש פיסות כתום, צהוב וירוק בהדפסה. זה גם נכנס לקטגוריה של עיצוב קורטי ארוך ומפואר. עיצוב הצוואר מהווה דפוס מסוג מעיל קטיפה. מכיוון שהוא סוג ארוך, הוא יכול להתאים היטב גם עם חצאית ארוכה עם גוון המתאים כראוי לקורטי העליון.

18. מעצב סאטן פנסי קורטי:

מעצב סאטן Fancy Kurti

תסתכל על שילוב של שלושה צבעים זה עיצוב קורטי מפואר. זה מגיע עם עיצוב דפוס ייחודי של טריקולור שגורם לקורטי להיראות אלגנטי וצנוע. הכורטי המסוגנן הזה הוא עוד בגד בארון שלך שמתאים לתחזית המודרנית של דרישות הנשים. הוא זמין בכל הגדלים, כך שנשים בכל הגילאים יוכלו להכין להן בקלות.

19. גבול תחרה שחורה מפואר קורטי:

גבול תחרה שחורה מפואר קורטי

אם אתה רוצה להיראות מדהים בחליפה השחורה שלך, בחר בגדים שחורים מסוג זה. הוא טוב מדי ומעוצב בצורה מושלמת שיתאים לרצונה של כל אישה. מכיוון ששחור הוא האהוב ביותר בכל הזמנים עבור אלה, לקרטיס מסוג זה יהיה ביקוש רב. כגולת הכותרת, יש לה גבולות לבנים שגורמים לה להיראות נוצץ. אין ספק שעל ידי לבישת הצבע השחור הזה קורטי, אפשר לגנוב את כל ההצגה.

20. מעצב כותנה כחול מהודר קורטי:

מעצב כותנה כחול מהודר קורטי

לאוסף הקורטי המהודר הזה יש גוון כחול כהה בוהק, שהוא פשוט מדי בכל מקום. אין בו מוטיבים או עיצובים מוטבעים עליו, אך עדיין הוא גורם לקורטי להיראות ייחודי. יש לו שלושה שרוולים רביעים והוא מעוצב עם חיתוך ישר עם חריצים פתוחים משני הצדדים. הוא מהווה את כל המידות הזמינות המתאימות לנשים בכל הגילאים.

21. עיצוב פנג’אבי מפואר קורטי:

עיצוב פנג'אבי מפואר קורטי

זהו קורטי קצר עם תבנית חוטים צבעוניים מרובים באזור הצוואר ובגבול הקורטי. הוא מסוג קורטי ללא שרוולים ומתאים באופן מושלם לכל אירוע מיוחד. העיצוב החדש הזה של Furt Kurti נופל תחת הקטגוריה של קרטי לבוש אתניים.

22. מעצב אתני כותנה מפואר קורטה:

מעצב אתני כותנה מפוארת קורטה

תסתכל רק על כותנה מהודרת זו כותנה שיש לה צורות יהלום בכל החומר. קורטי כותנה זה כל כך נוח ללבישה עד שניתן להשתמש בו בקלות כבלבוש יומיומי. אפשר לבחור אותו בין גרסאות הגדלים שיתאימו בהתאם לצורתו. יש לו גבולות רחבים בצבע תכלת בצוואר והשורה התחתונה עם שלושה שרוולים רביעים.

23. עבודת יד של ריון מפואר קורטי:

עבודת יד של ראיון מפוארת קורטי

גלה את השילוב הייחודי הזה של חרדל וגוונים חומים בקורטי המהודר הזה. זה מתאים היטב לכל לבוש מזדמן. הוא משלושה שרוולים רביעים ויש לו פתח בעיצוב הצוואר. כל החומר בעיצוב הקורטי הארוך והמהודר הזה מורכב מראייון. הגזרות והצורות של הקורטי גורמות לו להיראות מהמם ומדהים.

24. כותנה מודפסת באקספרסיבי מפואר קורטי:

כותנה מודפסת אקספרסיבית מפוארת קורטי

רוצים להחזיק בגד שחור ולבן? לאחר מכן תוכל לבחור בשילוב הייחודי הזה של שני צבעים, שחור ולבן. הוא שלושה שרוולים רביעים ונמצא תחת הקטגוריה של קורטי קצר. יש לו דפוס מודפס בכל אוסף הקורטי המהודר הזה. זה נבחר בעיקר על ידי בנות קולג ‘וצעירות כלבוש הקז’ואל הייחודי והאהוב ביותר.

25. עיצוב חדש בוליווד מפואר קורטי:

עיצוב חדש בוליווד מפואר קורטי

אחרון חביב, סוף סוף, תסתכל על עיצוב הקורטי המהודר החדש הזה. זה נראה מודרני מדי ומסוגנן מדי. קח את הקורטי האופנתי הזה בעל שרוולי מיני ודוגמת צוואר ייחודית. יש לו מוטיבים מרובים של צבעים מודפסים על כל החומר. והבד המשמש הוא כותנה טהורה. הוא נופל גם תחת קורטיז אופנתיים קצרים והוא זמין במגוון רחב של גדלים שונים.

להלן המגוון הצבעוני של קורטי עיצוב חדשים לנשים ובנות מודרניות. אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של דגמים המוצגים בתיאור למעלה. יש להם אפשרויות בחירה מרובות על סמך וריאציות הצבעים והגדלים.