אסאנות והטבות יוגה אינטגרליות

מטרת היוגה האינטגרלית היא לשלב את הנשמה, הגוף והנפש שלנו. הוא תוכנן לאנושות כך שיוכלו ליהנות מחיים בריאים, יפים ושמחים. זוהי אחת מצורות היוגה המוצלחות ביותר בעולם והיא מתורגלת על ידי מיליונים. מהמתחילים ועד המקצוענים, כולם אוהבים יוגה אינטגרלית. הפסקאות הבאות להלן נותנות לנו דיון מפורט על הרעיון וההיבטים של טופס זה.

אסאנות והטבות יוגה אינטגרליות

1. האטה יוגה:

האטה יוגה היא אחד ההיבטים החשובים ביותר של יוגה אינטגרלית. הוא מתאר כל תרגול פיזי של יוגה. יש בו תרגילי נשימה פשוטים, מדיטציה וטכניקות הרפיה אחרות במיוחד למתחילים, כך שיוכלו להפיק מכך תחושה נינוחה, נעימה וטובה. להאטה יוגה יש גם יתרונות בריאותיים ורוחניים גדולים.

2. מזמורים:

מזמור הוא צליל היוגה. היא מאפשרת למוח שלך לשקוע בתוך עצמו ולהיכנס למצב שכולו שלווה ושלווה. זה נותן לך אנרגיה, מחליק את החושים שלך ויש לו השפעה עמוקה על כולם אכן. אום הוא הצליל האוניברסלי המשמש לשירה, אם כי גם מנטרות אחרות משמשות בעת ביצוע תרגילי יוגה מסוגים שונים.

3. קריה:

קריה בעצם מורכב מטכניקות אימון ונשימה אשר מטהרות ומנקות את גופך עד היסוד. הוא פותח את ערוצי החסימה של גופך ועוזר לך להרגיש רענן, חי ומתחדש. קריה היא אחד ההיבטים הטובים ביותר של יוגה אינטגרלית בגלל יתרונותיה ומאפייניה החיוביים.

4. תרגילי נשימה:

תרגילי נשימה או פראניאמה מאוד פופולרי ביוגה אינטגרלית. זה עוזר לך להירגע, להביא את עצמך למצב של איזון, מנקה את האנרגיה של הגוף שלך וגם עוזר למלא ולרוקן את הריאות לגמרי. כבני אדם, חשוב לנו מאוד לדעת את הדרכים הנכונות לנשום וגם לשלוט בנשימתנו. Pranayamas מושלמים לכך.

5. מדיטציה:

מדיטציה היא ההיבט העיקרי של יוגה אינטגרלית. מפגשי היוגה שלך יהיו חסרי תועלת אם אינך יודע כיצד לעשות מדיטציה. היא מחדשת את הנשימה, הגוף והנפש שלך ועוזרת לך להגיע לשלב של אושר ואושר. זה עוזר לך להסתכל מקרוב על חייך ולשאול את עצמך. רמת הריכוז שלך תעלה גם אם תלמד לעשות מדיטציה היטב.

6. יתרונות יוגה אינטגרליים:

ביוגה אינטגרלית, לא תמצא הבדל בין פסיכולוגיה לרוחניות. תרגול יוגה אינטגרלית יעזור לך לקבל אנרגיה מהשמש שבה תוכל להשתמש בחיי היומיום שלך כדי לשדרג אותה. זה מגביר את הסיבולת והסיבולת שלך עם הזמן וגורם לך לשחקן טוב יותר. זה גם מסיר את כל המתח, הלחץ והחרדה הבלתי רצויים. אתה יכול להתמקד טוב יותר ולהצליח עם היוגה האינטגרלית.

7. התבוננות בנשימה:

יוגה אינטגרלית מלמדת אותך להתבונן בנשימה שלך. זה יביא לך את מצב ההכרה הנכון ויעזור לך להרגיש שקט ושלו. חשוב לדעת כיצד להתבונן בנשימה שלך שבלעדיה מדיטציה היא מטרה בלתי אפשרית להשיג.

8. שחרור כל המתח:

יוגה אינטגרלית מלמדת אותך לפתוח את מרכזי הראש ולהירגע. זה מסיר כל מתח, מתח, כאבי ראש וחרדה. אתה תהיה רגוע וגם תרגיש אנרגטי לאחר מפגשי היוגה האינטגרליים שלך.

9. מזונות יוגה אינטגרליים:

מזונות יוגה אינטגרליים הם צמחוניים לחלוטין. הם מורכבים בעיקר מדגנים מלאים ופריטים בריאים. אוכלים כוסמת, כוסמין, דוחן, אורז חום ואורז בסמטי. ירקות ים הם גם חלק מתזונה זו. ויטמינים ומינרלים מתאימים הם גם דבר חיוני. הנקודה העיקרית של שמירה על תזונה בריאה היא שמירה על מערכת החיסון חזקה.