אסנה יוגה אסאנות והיתרונות שלה

מימוש עצמי הוא מה שכל צורה של יוגה מלמדת אותנו. אישה יוגה היא אפוא דרך מקיפה ללמוד יותר על עצמנו באמצעות האמנות והמדע של הטכניקה העתיקה. על ידי שימוש בתוכנית זו, אנשים יכולים כעת להשתמש בצעדים חשובים, חובה ומוחשים מאוד בכדי לגרום לתודעה הפנימית שלהם לצמוח. Sadhguru המציא אפוא טכניקות נדירות ויחודיות לסייע לאנשים לממש את רוחם, נשמתם, תודעתם וכל זה באמצעות אמנות ומדע ההנחיה ועזרה מומחית של יוגי מוסמך..

אישה יוגה עמוקה והיא מלמדת את הממדים האינדיבידואליים וכיצד לתקשר עם כל אחד מהם, תוך שימוש בניסויים מגוונים. כל אחת מהתוכניות הניתנות תהיה דרך או אמצעי ליצור חיבור בין הממדים, מה שמביא חיוניות ושלמות לגוף ולנפש, כולל הנשמה, אומרים מומחים..

להיות רוחני לא אומר שאתה מתכחש להנאות החיים בעולם, להתכחש למשפחה או אפילו לאחריות החברתית שלך. למעשה, יש לנקוט בצעדים כאלה כדי לשפר גם את המימוש העצמי והצמיחה האישית, אומרים מומחים יוגיים הוליסטיים

מילים חכמות מהסדגורו:

כולם עושים מדיטציה בנקודת זמן כזו או אחרת, אם לא כל יום. עכשיו למה אנחנו צריכים לעשות מדיטציה? לא התחלת את תהליך החיים שלך, זה פשוט “קרה”, אומר sadhguru. כשאדם נולד, הגוף אינו זהה למה שהוא כשהוא מבוגר, הגוף אז זעיר או קטן, ועם הזמן הוא גדל. המשמעות היא שאנו באופן לא מודע אספנו הרבה, וצברנו גם הרבה. מה שאנו מכנים “הגוף” הוא בעצם התכנסות או הצטברות של “מזון”. באותו אופן, מה שאנו מכנים “המוח” אינו אלא תמהיל של רשמים שאנו אוספים כאשר אנו גדלים.

אתה יודע זאת היטב, כל מה שאתה אוסף וצובר הוא שלך, אולם זאת אתה? לא זה לא, אומר הגורו. זאת מכיוון שהאיסוף וההצטברות הם ממקור אחר לגמרי. אז גם אם אתה שוקל 80 ק”ג, אתה עדיין יכול לשאוף להביא אותו ל -60 ק”ג תוך זמן קצר. הסיבה לכך היא שכעת אתה לא רוצה לאסוף יותר באופן מודע ורוצה להסיר הצטברות של 20 קילו. אותו דבר עם המוח, כשאתה מחליט לסיים את הכל סוף סוף, זה יוריד רשמים שליליים, שיעניק לך שלווה ורוגע בטווח הארוך.

תורתו של ISHA YOGA:

  • אתה מזדהה עם עצמך
  • אתה מזדהה עם החוויה שלך
  • אתה מזדהה עם מה שאתה לא
  • התפיסה שלך ברורה
  • אתה חווה את הגוף שלך כעצמך
  • אתה חווה את המוח כעצמך
  • אתה תופס את החיים כמשחק הישרדות ולא כפי שאתה עכשיו
  • אתה מקבל גיוון ונהיה אנושי יותר
  • הישרדות עדיפה
  • אתה שלם עם הגוף, הנפש והנשמה

חשיבות המדיטציה באמצעות ISHA YOGA:

בעזרת מדיטציה, החוויה היא יחידה במינה. זהו מצב של רוגע, ישות פנימית שהיא אתה בכללותך ומנותק משאר העולם. זהו כעת המרחב שלך, המרחב החיובי המצטבר שלך, וכך יכולה מדיטציה לעזור

עם מדיטציה, תהיה לך יותר בהירות ולא יהיו שום עיוותים. בימינו אנו מסתכלים רק על ההיבט הפיזי של דברים, אירועים ומצבים. יש הרבה מכשולים ועיוותים שגורמים לך להיות עיוור מהתמונה הגדולה. ללא בהירות נראית לעין, לא היית בטוח בעצמי, אבל היית נינפופ קופצני, אומר הסדגורו הקדוש.

ביטחון יתר עם מידע אפוי למחצה קורה כאשר האגו משתלט. המשמעות היא שלאנשים יש חוסר בהירות, והם משתמשים בתחליפים מזויפים להקלה ולסיפוק זמני. בכנות, אין תחליף לבהירות. כשאתה מבין את המושג הזה, אתה נכנס למצב מדיטטיבי והכל מתחיל להתבהר מולך.

עם אישה יוגה אתה מסתכל עכשיו על החיים בדיוק כפי שהם. אישה יוגה עוזרת לך להשיג מסלול שאליו תוכל ללכת, מבטלת צרות ושיפוטים מכל סוג שהוא. יהיה מינימום חיכוך, מעידות ואין בעיות להטריד.

ישה קריה יוגה:

יוגה כפי שכולם תופסים היא מסיבות בריאותיות, כדי להישאר בכושר וממבו ג’מבו של פיתולי גוף. חלקם אפילו מצטמררים לחשוב על שימוש ביוגה לבריאות, מכיוון שהם מרגישים שאי אפשר להשתמש בתנוחות. למעשה, ליוגה יש ממדים רבים, והאמנות והמדע העתיק של היוגה הועילו למיליארדים ברחבי העולם. זוהי דרך שהביאה את הגוף, הנפש והנפש להגיע לשיא שלה בטווחים קצרים מאוד.

לחיות את חייך במלואם:

לגורו היוגי שהתממש יש חזון לכל אדם, כלומר להציע טיפת רוחניות לכל אחד. זה כפי שהוא אומר אפשרי רק באמצעות יוגה ISHA KRIYA. כפי שאומר סאדגורו, יסה אישה היא דרך שפעם שימשה רק את הסגופים ואת היוגים הנלמדים. בימינו אלה, הוא זמין לטובת כל אדם ואדם אשר ירצה ללמוד יותר, בזכותם..

החוכמה הנצחית מושרשת עמוק באמנות ובמדע היוגה, והיא תרגול פשוט מאוד אך יעיל שסדגורו הביא לעולם. מקור הבריאה ידוע בשם ISHA, והפעולה הפנימית היא KRIYA. מטרתו העיקרית של האישה יוגה היא להבטיח שהמקור ייכנס לקיום טוב יותר, כך שחיים ייווצרו מעתה בהתאם לחזון ולרצונות לקיומו של האדם.

הטבות אישה יוגה:

א. בריאות טובה יותר

ב. דינמיות טובה יותר

ג. יותר שלום

ד. רווחה טובה יותר

ה. עוזר להתמודד עם החיים המודרניים