ביקראם יוגה לירידה במשקל

לרדת במשקל עבור אנשים מסוימים זה כמו לצאת למלחמה. לא הולך לפי התחושה המילולית של זה. ירידה במשקל הופכת להיות די קשה עבור אנשים מעטים מכיוון שדבק פשוט לא עובר בקלות. כולנו רוצים לרדת במשקל ונראים נחמדים, מפותלים אבל מעט מאוד שאנחנו רוצים לעשות כדי להשקיע את המאמץ הזה. ישנן דיאטות התרסקות רבות הקיימות בשוק שעוזרות לך להוריד קילוגרמים הרבה יותר מהר אך עלולות לסכן את בריאותנו. אז המיקוד שלנו לא צריך להיות רק להורדת קילוגרמים מיותרים אלא הגישה הבריאה להשגתו. ישנן פעילויות שונות שאדם יכול להתמסר להן אם הוא רוצה לרדת במשקל. יש לנו אימון אירובי, אימון מכונות, מדיטציה והיוגה הפופולרית ביותר. היום אנחנו הולכים לדון על ביקראם יוגה שהיא יוגה חמה. אנשים חייבים להכיר את האחרון.

ביקראם יוגה לירידה במשקל

הוט יוגה בהחלט יוצרת באזז בשוק לאחרונה בגלל גישה חדשה לגמרי. אז לפני שנכנסים לפרטים אפשר ללמוד את המתאר של זה.

מהי ביקראם יוגה?

צורה זו של יוגה מתגבשת על ידי Bukram choudhary השונה אך מוארך מהאטה היוגה המסורתית בלבד. מפגש יוגה טיפוסי של ביקראם כולל 26 תנוחות במשך 90 דקות. 26 תנוחות אלה כוללות גם שני תרגילי נשימה. טמפרטורת החדר נשמרת סביב 40 ​​מעלות צלזיוס עם 40% לחות.

יתרונות בריאותיים של יוגה חמה:

ובכן אחד דחוס בחדר עם כמה אחרים בטמפרטורה של 40 עם לחות. כולם מזיעים ומזיעים עד הטיפה האחרונה; זהו טרנד הכושר החם ביותר בעיר שהוא יוגה לוהטת. עלייה בטמפרטורת החדר יכולה להיות בקורלציה עם שיפור בפונקציונליות ופעילות הגוף. יש לו יתרונות בריאותיים שונים מלבד הורדת קילוגרמים. כאשר גוף יכול להזיע ולהילחם בחדר כל כך חם הוא בהחלט יאבד משקל רב. כאשר החום מוביל לשריפת שומן בגוף. מלבד זאת הוא יכול לסייע בניהול משקל, שטיפת רעלים, ריפוי פציעות ואנשים מחוזקים רגשית.

היוגה השונות יכולה לא רק לסייע בירידה במשקל אלא גם להגביר את הגמישות ואת מנגנון הגוף. יציבה משופרת טובה היא מה שאנו משיגים לאחר מפגשי יוגה ביקראם לפרק זמן ממושך.

על פי מחקר אדם שמשקלו 130 קילו אמור לשרוף 430 קלוריות במהלך פגישה של 60 דקות.

הקצב שבו ביקראם יוגה שורף קלוריות אפשר לקרוא לזה תרגיל אירובי מתון כגון הליכה.

איומי בריאות:

הזעה מוגזמת גם היא לא נחשבת כטובה לגוף מכיוון שהיא עלולה לייבש את הגוף מהחומרים המזינים החיוניים. אז בזמן ביצוע היוגה הזו כל יום צריך לצרוך כ 3-4 ליטר מים כדי לשמור על האיזון.

יוגה לא מספיקה לרדת במשקל:

האווירה הנוצרת ורמות התרגילים בהחלט נדרשות לירידה במשקל. אבל זה לא מספיק לרדת במשקל. מבנה הגוף שלך, הדיאטה שאתה עוקב אחריה ביומיום גם היא חשובה מאוד. אם מתמסרים לתזונה מאוד קלורית או יושבים כל היום במשרד אז פשוט פגישה לא תעזור. הפעילות צריכה להיות משולבת בתוך הפרטים לאורך כל היום.

תרגול תנוחות יוגה בהחלט מגביר את חילוף החומרים של הגוף ולכן מסייע בשריפת כמה קלוריות עיקריות של הגוף. 26 תנוחות ביקרם יוגה עוזרות לך להתגמש מספיק כדי לבצע פעילויות מאומצות לאורך כל היום. המפתח לירידה במשקל הוא לצאת מהמיטה הנוחה והעצלה ולהישאר פעיל לאורך כל היום.