Navasana (תנוחת סירה) – איך לעשות והטבות

בעולם של היום מתח הוא גורם נפוץ, אפילו בקרב ילדים. גידול זה במתח הוא הגורם לבעיות נפשיות ופיזיות רבות שלא ניתן לרפא אותן בקלות. יוגה היא דרך אחת בה אדם יכול ללמוד להתמודד עם לחץ בצורה יעילה יותר. יוגה מיועדת לכולם ואין לה גורם גיל שמגביל אותה. החלק הטוב ביותר ביוגה הוא שניתן לתרגל אותו בתחומי הבית שלך ולהפוך אותו לתהליך אישי מאוד.

Navasana (תנוחת סירה) כיצד לעשות והטבות

זה ידוע כמסייע בהשמנה, סוכרת, לחץ דם גבוה ובעיות רבות אחרות שאדם מתמודד איתו כיום. היוגה מורכבת בעיקר מתהליך של תנוחות חצי מסובכות ולאחריה נשימה עמוקה הדרגתית ורציפה לביצוע מושלם של כל עמדה..

היתרונות והשימושים של Navasana (תנוחת סירות):

במאמר של היום נדבר על יציבת Navasana יחד עם השלבים והיתרונות.

איך לעשות את זה?

הנוואסאנה ידועה גם בשם תנוחת הסירה, הנגזרת מהעמדה הסופית של תנוחת היוגה שבה אתה דומה לסירת עץ קטנה שצפה בשולי הנהר. ככל שסירה קטנה על שמי שקיעה מזכירה לכם שלווה ושלווה, גם היוגה הנבחרת הזו עובדת כדי להעניק למוח שלכם את ההפסקה הדרושה ביותר, במיוחד לאחר המסע המייגע הזה מהבית למשרד ובחזרה.

שוב, ביוגה זו ייבחן כוח השריר שלך באמצעותו אנו מנסים לחזק את החלקים השלד -שרירים של גופך. כדי להתחיל את האימון, הנח תחילה את מחצלת היוגה. אתה יכול אפילו לבחור בכריות שימושיות קטנות אם אתה טיימר ראשון לעולם היוגי. בישיבה על המזרן, רגלייך צריכות להיות מושטות לפניך וידיך לצדך, כפות הידיים כלפי מטה כלפי כיוון הרגל..

שמירה על עמוד השדרה קשיח וישר ליישר את צווארך איתו. עכשיו קח נשימה עמוקה וכאשר אתה נותן לזה ללכת לכופף את איבריך כך שברכייך יוצרות כעת V. הפוך, להישען לכל הפחות ולהתחיל להרים את כפות הרגליים של הקרקע עד ליצירת צורת V בעצמך. אתה יכול להשתמש בידיים כתמיכה לגב כאשר אתה מיישר כעת את הגפיים, מטה אותן כלפי מעלה כך שהבהונות יהיו מעט מעל מבט ראיית העין שלך..

כעת הסר את תמיכת היד שלך והבא את ידיך עד הברכיים. למתחילים, כרית מאחור או ממש מתחת לירכיים תהיה רעיון טוב. אתה יכול אפילו לבחור זוג ידיים נפרדות לעזרתך. בזמן שאתה יוצר את צורת ה- V, וודא שהצוואר והמח שלך מיושרים אך אינם לחוצים, מכיוון שהלחץ יכול להפוך לכאב, בהמשך היום..

איך זה עוזר לנו?

  • כל סוג של כאבי שרירים גרועים יכול להוות כאב בלוח הזמנים היומיומי שלך וכדי לחסל זאת מהר ביותר, עדיף שתבחר ביוגה זו המכניסה מצב לחץ לאזור עמוד השדרה ולאזור הגב התחתון ובכך פותחת את הנהנות המתח פנימה השריר שלך, משחרר אותך מהכאב.
  • זוהי גם דרך טובה לרכוש גמישות בגופך, במיוחד המפרקים הנוקשים והחגורה.
  • העיתונות והמצוקה במהלך התרגיל בהחלט עוזרים לך להתגבר על ימי העיכול הרעים האלה.
  • תנוחת יוגה זו ידועה כממריצה את בלוטת התריס, כך שאם יש לך בעיה עם ייצור יתר או הפרשה של הורמון בלוטת התריס, כעת תוכל לווסת אותה באמצעות יוגה זו..
  • זהו גם באסטר מתח מוצק. בכל פעם שאתה מקבל את הרמזים המוקדמים ליום מלחיץ, פשוט השתמש ביוגה הזו כדובדבן על העוגה.