9 9 הפנינים השחורות הטובות ביותר ועיצובים התכשיטים שלה עם תמונות

שחור הוא הצבע של כל עונות השנה. הצבע השחור הוא גם דבר שהוא מבוקש בפנינים. הפנינים הטבעיות והתרבותיות בצבע השחור תמיד מבוקשות מכיוון שהן נראות מהממות. אתה יכול לבחור חתיכות הצהרה שמשתמשות בפנינים שחורות כחלק המרכזי. פנינים אלה משמשות לטבעות, עגילים, שרשרת ואפילו תליונים. אתה יכול גם לנסות סיכה עם פנינים.

עיצובי התכשיטים האחרונים עם פנינים שחורות לנשים באופנה:

הבה נצטרך להסתכל על 9 פניני המים המתוקים השחורות.

1. חתיכות פנינה שחורה:

חתיכות פנינה שחורה

העגילים הפנימיים השחורים והפשוטים האלה הם דרך נפלאה להראות את סגנון הפנינים השחורות. הפנינים האלה עגולות בצורה מושלמת ואין להן כתמים. הן פנינים באיכות AA+ שנראות נפלא על האוזניים.

2. טריפל סטרנד פנינה שחורה:

טריפל סטרנד פנינה שחורה

קבלו את שרשרת הפנינים השחורה המשולשת הזו כפריט מעוצב. הפנינים השחורות המשמשות כאן הן מיוחדות ועגולות בצורתן. הם זהים כמעט וגורמים למחרוזת להראות מבריקה. אתה יכול להשתמש בזה לאירועים מיוחדים וללבוש רשמי.

3. צמיד פנינה שחורה:

צמיד פנינה שחורה

צמיד הפנינים השחור הטהיטי הזה הוא יצירה מהממת שתמיד תהנה ללבוש. הפנינים עגולות בצורתן ויש להן את ההתלקחות והזוהר הטהיטי המובהקים. אתה יכול להשתמש בזה עם סוגר מתכת או אפילו זהב או כסף. הצמיד נהדר לנשים בעלות ידיים דקות.

4. תליון פנינה שחורה גדולה:

תליון פנינה שחורה גדול

קבלו את תכשיטי הפנינה השחורה הבולטים ועושים אפקט נהדר. הפנינה השחורה האמיתית הגדולה הזו היא מה שאתה צריך כתליון לשרשרת שלך. השרשרת יכולה להיות פשוטה ומסוגננת. הפנינה גורמת לשרשרת הזו להיראות דרמטית. אתה יכול לשלב אותו גם עם עגילים פשוטים.

5. פנינים שחורות שמנמנות:

פנינים שחורות שמנמנות

נסה את עגילי הפנינה השחורים והשרשרת הארוכים האלה להצהרה אופנתית. העגילים האלו נמצאים בלופ והשרשרת יותר חונקת. הפנינים המשמשות בסט זה עגולות לחלוטין בצורתן ובוהקות היטב.

6. עור ופנינה:

עור ופנינה

פנינים שחורות משתלבות גם עם עור. צמיד עור זה עם הפנינים השחורות הוא דרך נפלאה להיראות בוהמית. הסגנון כפרי ומודרני. אתה יכול ללבוש את זה לקולג ‘או לטיולים מזדמנים. חבר אותם עם ג’ינס ונראה אופנתי.

7. עגילי שרשרת זרוק:

עגילי שרשרת זרוק

ניתן למצוא את הפנינים השחורות הטובות ביותר בעגילי הטיפה הללו. בעגילי שרשרת הכסף שלוש פנינים שחורות כל אחת. הפנינים בגדלים שונים וזה עושה את ההבדל. אתה יכול ללבוש את זה לאירועים מזדמנים כמו גם לאירועים מיוחדים.

8. שרשרת פניני עור:

שרשרת פנינה מעור

למחרוזת זו פניני מים מתוקים שחורים ייחודיים ויקרים. הפנינים מונחות על שרשרת העור. הפנינים הטהיטיות הן צורות ענבים ונראות מהממות. פנינים מתורבתות אלה די יקרות וייחודיות.

9. פנינים שחורות טבעיות:

פנינים שחורות טבעיות

אחת הפנינים המבוקשות ביותר הן הפנינים השחורות הטבעיות. פנינים אלה אינן מתורבות והן נדירות. זה הופך אותם ליקרים והיקרים ביותר. שרשרת זו עם פנינים שחורות טבעיות היא מה שמייחד את הסט. תליון הגביש המרכזי הוא גם בצבע שחור ונראה בסגנון וינטג ‘.

פנינים שחורות הן פריטים נפלאים שמגיעים עם הברק והברק המדהים. הפנינים השחורות יוצרות פריטי תכשיטים נהדרים כמו שרשראות וצמידים. אתה יכול להיכנס לטבעת פנינה אחת, תליון או אפילו סיכה. כל אחד מהפריטים ברשימה נותן לך את ההזדמנות לקבל את מיטב הפנינים השחורות באוסף שלך.