15 עיצובים יפים של ערכות תכשיטי פנינה לנשים

ציין רק אישה אחת שלא אוהבת תכשיטים. זה הפריט הדקורטיבי שכל אישה פשוט לא יכולה לעמוד בפניו. בין אם זה משרד או כל תפקיד, אישה רק צריכה תכשיטים כדי להעצים את יופיה. נשים תמיד מעדיפות לענוד תכשיטים התואמים את התלבושת שלהן – סארי, שמלה או גם מערבית. ערכות תכשיטי פנינה הופכות כעת לאופנתיות מאוד. נראה כי ערכות התכשיטים הללו מתאימות לכל אירוע.

ערכות תכשיטי פנינה אופנתיות ומודרניות לנשים במגמה:

להלן מספר ערכות תכשיטי פנינה שתוכל להחליט עליהן.

1. סט פנינת מים מתוקים:

סט פנינת מים מתוקים

סט זה כולל פניני מים מתוקים. סט שרשרת הפנינים הזה כולל – שרשרת, צמיד וזוג עגילים. לפנינים אלה יש ברק זוהר מקסים. סט זה יכול להיות בגד משרדי כשיש יום מיוחד לחגוג במשרד. זה יכול גם ללוות שמלות מערביות.

2. סט פנינים קצרות בעל שלוש שכבות:

סט פנינים קצרצר בעל שלוש שכבות

הנה עוד שרשרת פנינים מקסימה משובצת זהב שבוודאי תתאים לסרי שלך. יצירה מקסימה ומתאימה לפונקציות דתיות, אירוסים וקבלות פנים. יש לו מראה מסורתי ועם זאת מראה מתוחכם ועדיין הוא החביב על כל הנשים. הסט כולל שרשרת וזוג עגילים בדוגמת פרחים.

3. שרשרת הפנינה הפלאית:

שרשרת הפנינה הפלאית

זוהי עוד ערכת שרשרת פנינים מקורית בעלת שלושה מיתרים הכוללת שרשרת באורך של 22 סנטימטרים. הוא עשוי מפנינים עגולות מקסימות בעלות ברק מוזהב קל. אבני CZ משמשות גם לברק הנוסף הזה. הסט עשוי מחרוזת וזוג עגילים פרחוניים.

4. סט פנינה בצבע זהב יוקרתי:

סט פנינה יוקרתי בצבע זהב

אם אתה חובב תכשיטים ואוהב לענוד תכשיטים גם למשרד, הנה סט תליון פנינה מקסים ללבוש משרדים. סט זה עשוי מפנינים מדומות. הוא מורכב מתליון מקסים עם פנינה אחת בשרשרת זהב. כמו כן, יש לה עגילים משובצים בפנינים וטבעת אצבע. זהו סט ממש רומנטי למראה.

5. סט לילי פרל:

סט לילי פרל

זהו סט תכשיטי פנינה טהורה מפוסלים בעבודת יד בלבד. יש שתי חבצלות שיורדות משרשרת. במרכז הפרחים שימשו פניני סברובסקי. הסט מגיע עם שרשרת וזוג עגילים. פיליגראסים בעלי עיצוב תחרה מקשטים את החלק העליון של הפרחים. לעגילים יש חוטי גב מנוף והם ארוכים.

6. סט קריסטל ופנינה:

סט קריסטל ופנינה

אם אתה רוצה לקבל מראה של Dressed to kill אז זהו אחד מסט הפנינים המקורי המושלם לכך. זוהי שרשרת מקסימה בציפוי כסף הכוללת סוגר טופר לובסטר לתליון. העגילים ארוכים. השרשרת והעגילים מעוטרים בפניני מלאכות לבנות מקסימות יחד עם גבישי סברובסקי שקופים ואבני חן..

7. סט קריסטל פנינה זוהר:

סט קריסטל פנינה זוהר

אם אתם תוהים מה ללבוש למפגש הערב המקסים, אז הנה פתרון לבעיה שלכם. בערכת תכשיטי הפנינה המקסימה הזו יש פרפרים מתכת לבנה משובצת גבישי CZ קטנים. לעגילים יש גם אותו דוגמת פרפר עם תלויות פנינים עגולות. השרשרת בעיצוב ייחודי ואופנתי.

8. סט חתונה לחתונה פנינה:

סט חתונה לחתונה

התכוננו למשוך את תשומת הלב של כולם ביום החתונה שלכם כשאתם הולכים במעבר ולובשים את סט כלות הפנינה המהמם הזה. זהו ערכת חתונה בת שלושה חלקים הכוללת שרשרת רב שכבתית וזוג עגילים תואמים. שכבות המתכת והפנינים המרובות נאספות על ידי חבורה פרחונית עדינה. גבישים אוסטרים מבריקים מוסיפים לזוהר של השרשרת והעגילים.

9. ערכת חתונה של פנינת סברובסקי:

סט חתונה לחתונת פרל סברובסקי

לפניכם סט תכשיטי כלות מרהיבים להפליא שיהפכו אתכם ליפים בצורה יוצאת דופן ביום המיוחד שלכם. למחרוזת האלוהית להפליא יש ענפים של אבני חן נוצצות, חרוזי סברובסקי זוהרים ופניני שנהב שחוברות על חוט כסף עדין מאוד. גם העגילים בעיצוב זהה לזה של השרשרת.

10. סט שרשרת שרשרת פרל מלאכותית:

סט שרשרת שרשרת פרל מלאכותית

לפניכם סט פנינים טהורות למראה מפואר להפליא. זה מסוגנן ויצירה קלאסית. זהו אביזר מושלם למסיבות וחתונות. אבני החן והפנינים המלאכותיות משובצות בדוגמת פרחים. העגילים ארוכים ומתנדנדים.

11. סט כלות פנינת קונדאן:

סט פרל קונדאן לכלות

התכונן להיראות מסורתי וזוהר ביום החתונה שלך עם סט תכשיטי הכלה המקסים הזה של Kundan Pearl. זה קל ללבוש ומאוד אטרקטיבי עם עיצוב יפה. שרשרת Raanihaar עם עגילים תואמים ומאנג טיקה משתלבת מאוד עם לבוש הכלה. פניני מים מתוקים עם הגדרת אבן קונדאן אותנטית הם גולת הכותרת של סט זה.

12. סט פנינת סאנגה ההודית:

סט פנינת סאנגה ההודית

הבה נבחן כעת את היצירה המהממת הזו של סט כלות פנינה. יש לה שרשרת פנינים מרובת שכבות עם עגילים להתאים. סט זה משלים את האאוטפיט ההודי במלואו. הסט כולל שרשרת, וזוג עגילים תואמים. למחרוזת תליון עם אבן ברורה.

13. סט פנינה ורודה שמנמנה:

סט פנינה ורודה שמנמנה

לפניכם סט פנינים ורוד עוצר נשימה. זהו שילוב של פנינים ורודות שמנת מפוארות עם גבישי סברובסקי. הסט כולל שרשרת, צמידים וזוג עגילים. הוא אלגנטי מאוד וניתן ללבוש אותו גם לחתונות. השרשרת ארוגה בטכניקת הסרוגה ואורכה כ- 20 סנטימטר עם אבזם לובסטר כסוף.

14. סט כלות ורוד יוקרתי:

סט כלות ורוד יוקרתי

זהו סט כלות מקסים הכולל שרשרת, עגילים ונזר משגע. סט זה מוסיף זוהר לשמלת הכלה. הפנינים העגולות והורודות העגולות גובלות עם שרשרת עם אבני חן לבנות. העגילים מעוצבים בקליפ.

15. סט פריל ארמור צ’וקר:

סט פריל ארמור צ'וקר

תסתכל על עיצוב ערכת הפנינים של סינר שריון מקסים. הפנינים העגולות הוורודות ארוגות בשכבות ומעוצבות בסגנון ביב. הוא מכסה את כל הכתף ומגיע עד החזה. זה יכול ללכת טוב מאוד עם השמלות שלך בעלות סגנון חסר גב. העגילים קטנים ועדינים.

סרטוני brazzers

שרשראות פנינים הופכות לאופנתיות מאוד בימינו. לבישת משרדים, ערכות פנינים ללבוש אירועים מבוקשות מאוד. ערכות חתונה מיוחדות נרכשות כדי להתאים את תלבושות החתונה. שרשראות פנינים הן חובה להכניס באוספי התכשיטים שלך.