9 סוגים של טבעות אף שחורות במגמה בשנת 2021

מכיוון שניקוב אף צובר פופולריות בקרב צעירים, גם הדחף והביקוש לטבעות אף ייחודיות עלו. בימי קדם טבעות האף ייצגו את התרבות אך כעת בימינו היא השתקפות של אמירת האופנה והסגנון שלך. הנערות הצעירות ממשיכות להתנסות בטבעי מלך האף השונים כדי שיראו אופנתיים ושונים מאחרים.

טבעות שחורות לאף:

לפיכך טבעות אף שחורות יכולות להיות בחירה מושלמת עבורן מכיוון שהן מעוצבות בדוגמאות ועיצובים רבים ואתם בוחרים את האחת בהתאם לחיתוך הפנים שלכם. בואו נסתכל על טבעת האף השחורה העליונה.

1. טבעת אף חישוק שחור: 

טבעת אף חישוק שחור

טבעת אף חישוק שחורה ומראה אופנתית. סוג זה של חישוקים מופיע בולט מאוד באף והיהלומים המשובצים בחרוזים שחורים מעניקים לו מראה מהמם ועוצר נשימה. ניתן ללחוץ סוג זה של חישוק על האף למקרה שאףך לא נקב. טבעות מסוג זה מעניקות לך מראה מודרני במיוחד עם נגיעה של אלגנטיות בה.

2. טבעות אף שחור בשתי שכבות:

טבעות אף שחורות דו שכבתיות

סוג זה של שתי שכבות טבעות אף שחורות מהוות מכה והן בעלות מראה אופנתי ואופנתי. טבעות האף מעוצבות בזוג או כפול וגורמות להן להיראות כעין מושכות את העין ולא ניתן להשאיר אותן ללא תשומת לב אפילו בקהל. סוג זה של טבעות ניתן לענוד על תלבושות מערביות, ג’ינס לאירועים כאלו ומראה מודרני אך מזדמן.

3. טבעת אף חתיך שחור שמימי השמים:

טבעת אף חתיך שחור של Celestial Moon

חתיכים שחורים מעוצבים מסוג ירח קטנים אלה נראים מדהימים מאוד כאשר הם נלבשים והם אופנתיים ומגניבים למראה. סוגים אלה של טבעות נראים נהדר על נערות צעירות וחתונות שזה עתה נישאו ואפילו על נשים בעלות תכונה חדה.

4. טבעת אף יהלום שחורה ארוכה:

טבעת אף יהלום שחורה ארוכה

סוג זה של טבעות אף יהלומות שחורות למראה מקסים נותן מראה מהפנט לפנים ומראה של אישה. סוג זה של טבעות אף יכול להיות עונד על ידי כל הנשים וללא קשר לקבוצת הגיל וצבע העור. היהלומים הקטנים המשובצים על טבעת האף נראים מדהים והם מושלמים ללבוש יומי וללבוש משרדי חם גם כן.

5. טבעת אף שחורה דקה עם חריטת קריסטל:

טבעת אף שחורה דקה עם חריטת קריסטל

טבעות שחורות ודקות מעניקות מראה אישיות לאישה. לטבעות האף שלושה גבישים קטנים המוטבעים בדוגמת פרחים וגורמים לך להיראות אלגנטי. סוג זה של טבעות אף ניתן לענוד בכל תלבושת שתתלבש בה.

6. טבעת אף שחורה בצורת L ייחודית:

טבעת אף שחורה בצורת L ייחודית

המעוצבים עיצבו סוג ייחודי של טבעת אף שחורה בצורת “L” המעניקה מראה מרשים ללובש טבעת אף זו. על הטבעת שלושה פרחים חמודים קטנים מובלטים ובכך נותנים מראה אופנתי כשהם נלבשים לכל מסיבה או מקום בילוי.

7. טבעת אף כוכב שחור חמודה:

טבעת אף חמודת כוכב שחור

סוג זה של טבעות אף קטנות וחמודות מסנוורות וחמודות מופיעות יפה מאוד על בנות ואישה. סוג זה של טבעות אף מעוצבות בכוכב יכול לחבור לפורמלי גם לכל מסיבות לא פורמליות והוא יכול בקלות להתהדר במראה החמוד והמבעבע הזה..

8. טבעת אף מעוצבת עם פרח שחור:

טבעת אף מעוצבת עם פרח שחור

טבעות אף בסגנון פרח נראות יפות מאוד ומעניקות מראה חמוד לפניה של אישה. סוג זה של טבעות אף פרח שחורות יכול להיות מעוצב על ידי נערות צעירות או חתונות טריות מכיוון שהוא נותן מראה מקסים וגורם להן להיראות שונות מאחרות..

9. חתיכי חרוזים שחורים וסגולים:

חתיכי חרוזים שחורים וסגולים

סוגים אלה של חתיכים שחורים וסגולים נראים שמימיים. המחקר מעוצב בדוגמה יפה עם שילוב צבעים מדהים, מה שהופך אותו למראה קטלני כשהוא נלבש על ידי בני נוער. סוג זה של טבעות אף יכול גם להיות מתנה מצוינת עבור הקרובים והיקרים שלכם.

כששחור הוא הנצחי ואף פעם לא מתיישן, כך שטבעות אף שחורות הן קישוט לנצח לנשים, שכן פעם אחת ניתן לרכוש אותן במשך עשרות שנים. טבעות האף השחורות מעוצבות במתכות שונות כמו כסף, פלדה ונחושת גם הן ומעניקות לאישה מראה יפה בשחור. אז, מה יכול להיות צבע טוב יותר ומושך משחור כדי להתהדר באותם תכונות יוצאות דופן ומושכות?