9 קרסוליים הודיים פנטסטיים לנשים בסגנונות שונים

בין אם מדובר בפעוט, נערה מתבגרת, צעירות או אפילו נשים מבוגרות, קרסולות מיועדות לכל אישה. קרסוליים הם האביזר האהוב על נשים. גברים הם גם קרסוליים כאביזר אופנה. קרסולי הזהב או הכסף המסורתיים מעוצבים בסגנון אבל המעצבים הטרנדיים מדביקים במהירות. יש משמעות מיוחדת ללבוש תכשיטי כף רגל בקרסול לפי מנהגים ומסורות שונות.

כף רגל הודית במגמה:

נבדוק את העידכונים החדשים ביותר בעיצוב הקרסוליים כקרסולי הרגליים במאמר זה.

1. קרסול רגל שחורה לגברים:

קרסול רגל שחורה לגברים

זוהי קרסול חבל שחור קבוע עם קסם מברונזה. הקסם הוא סמל אום. אום סמלי מאוד לזה המוחלט במיתולוגיה ההינדית. הכבל השחור עם קסם הברונזה נראה אלגנטי מאוד אך עם מגע קלאסי נחמד לקרסול. הקרסול יכול להיות מתנה נהדרת לגבר.

2. קרסול לכף רגל לאבני חן לגברים:

קרסול לכף רגל לאבני חן לגברים

זוהי קרסול ייחודי מחרוזת כף רגל לגברים. ה- USP הוא שאין שתי אבני חן דומות. אלה קלים מאוד במשקל ואפשר ללבוש את זה בנוחות כל היום. לאנשי הקרסול אבני חן מרובות צבעים למראה המגניב.

3. קרסול לכף הרגל לגברים:

קרסול לכף הרגל לגברים

קרסול כף הרגל הזה עשוי בעבודת יד יפה מבד קנבוס עם קליפות קשורות במרווחים שווים. הפגזים כולם לא באותו גודל, מה שהופך את הקרסול הזה שונה מאוד. קרסול ההמפ עצמו הוא ייחודי מאוד ולא המקובל. גברים יכולים לטלטל את זה בסטייל.

4. קרסול לרגל שרשרת ארד לגברים:

קרסול לרגל שרשרת ארד לגברים

זוהי קרסול יוקרתי לגברים בקסם שרשרת שטוחה מברונזה אחת. הכבל חום בהיר ונראה נהדר. עיצוב זה פשוט ומתאים לכל תלבושת, כמו מכנסי מטען מזדמנים, ג’ינס וכו ‘. זה יכול להיות רעיון מתנה מעולה לגברים.

5. קרסול לכף רגל לנשים:

קרסול לכף רגל לנשים

קרסול רגל מקסים זה עשוי מאבני חן בטורקיז עם חרוזי טורקיז המקובעים להפליא במיתרי זמש מזויפים. זה נראה נהדר עבור פסטיבלי קיץ, הליכה על חוף הים או אפילו שיעור ריקודים. ניתן להתאים ולחבר את מיתרי הזמש הדמוי לפי אורך והתאמתו.

6. קרסול עתיק לרגליים לנשים:

קרסול עתיק לרגליים לנשים

זו פשוט שונה בין המגרש כמו שכאשר הרגליים המושלמות מעוטרות ביצירה עתיקה זו, אישה רק הולכת להיראות יפה יותר. קרסול עתיק זה בכף רגל עשוי מתכת אבץ ובעל תבנית מטבע חרוטה מקסימה בכל הקרסול. תכשיטים עתיקים הם כל כך באופנה וזה מושלם עבור תלבושת אתנית וגם תלבושות פיוז’ן.

7. קרסוליים יחפים לנשים:

קרסוליים יחפים לנשים

זוהי קרסול חובה לאישה. קרסול יחף פרחוני הוא קרסול בעבודת יד העשוי מפניני מים מתוקים, חרוזי קריסטל ובעל עיטור קריסטל פרחוני נחמד המחבר את הקרסול לאצבעות הרגליים. זה עדין והפנינים בלבן נראות יפות על הרגליים. הקרסול המקסים הזה בוודאי יהיה הדבר שימשוך את כל תשומת הלב.

8. קרסולי רגל ריינסטון לנשים:

קרסולי רגל ריינסטון לנשים

זוהי קרסול אחד מסנוור, מבריק ונוצץ לנשים עשוי אבני חן. קרסול רגל זה מתחבר לטבעת הבוהן. טבעת הבוהן משובצת עליה. לשרשרת המחברת את הקרסול לטבעת הבוהן יש אבנים משני הצדדים להוספת אלגנטיות. זה גורם לכפות הרגליים להיראות יפות ומסוגננות. כלות יכולות בהחלט להתנסות בסגנון הקרסול החדש לכף הרגל.

9. שרשרת שרשרת זהב לנשים:

שרשרת רגל זהב לנשים

זוהי קרסול זהב רב שכבתי מושלם המכסה את כף הרגל. בקרסול שרשראות זהב רבות בקרסול ושרשרת הזהב מחוברת לאצבע הראשונה עם עיצוב מופשט במרכז. זוהי קרסול מושלם לחתונות, פסטיבלים או לאירועים מיוחדים עם לבוש מסורתי. כלה יכולה לסבול את הקרסול הייחודי הזהב במקום הקרסוליים המסורתיים.

תכשיטי קרסולי רגליים הם הגורמים לכפות הרגליים להראות שונות ומסוגננות. האלגנטיות של קרסולי רגליים אלה מודגשת עם הווריאציות בעיצובים, בדוגמאות ובצבעים ובמגוון המוצעים. קרסולי כף הרגל מחברים את האצבעות, הרגליים והקרסול להפליא ביצירות של חרוזים, מתכות, סרוגה, חוטים או אפילו עם קסמים מקסימים. האירועים הם לא פחות שבהם אפשר להתהדר בתכשיטי הקרסול היפים האלה למראה כף הרגל.