9 סוגים שונים של קרסול שחור

קרסוליים, המכונים גם שרשרת קרסוליים, פופולריים מאוד בימים אלה. אפילו בני נוער בקולג ‘מעדיפים ללבוש אותם על שמלות קז’ואל. יש מגמה ללבוש אותם גם ברגל אחת, המכונה קרסול יחיד. ישנן סוגים שונים של קרסוליים כגון זהב, כסף, חרוזים, יחפים וכו ‘. בואו נסתכל על אחד העיצובים הפופולריים בשם הקרסוליים השחורים. הם עשויים בדרך כלל מקטיפה שחורה או מתכת שחמצנת שחורה.

עיצובים של קרסול שחור:

קרסול כזה מסמל מזל טוב, הגנה, אהבה, השראה וחופש. להלן מספר עיצובים פופולריים של עיצובים של קרסול שחור הזמינים מאוד בכל שוק.

1. קרסול בד בעבודת יד:

קרסול בד בעבודת יד

העיצוב המקסים הזה של הקרסול עשוי מבד ומתכת. חומר הרשת המעניק עיצוב פרחוני מעוצב להפליא בעיצוב שרשרת מתכת ופנינה שחורה מחוברת בקצהו. סוג זה של קרסול נלבש בדרך כלל על בסיס יומי.

2. קרסול קריסטל שחור שחור:

קרסול קריסטל שחור

קרסול קריסטל פשוט פשוט הוא אופנתי למדי למתן מראה פשוט לאישיותך. מחרוזת הקרסול עשויה מכמה חרוזים קטנים שחורים המעוטרים במנעולים עגולים כסופים ובקצה גביש. קרסול זה נלבש לעתים קרובות למדי כדי להגן על עצמך מפני כל עין רעה.

3. קרסול החוף:

קרסול חוף

רוצה ללבוש משהו ייחודי לחוף הים! לפניכם עיצוב כזה במיוחד לחוף הים. צמיד קרסול שחור זה עשוי מחוט חרוז שחור וגלגל עור. עיצוב זה ידוע גם בשם גלגל המזל. קרסול כזה ניתן במתנה לאחל מזל טוב.

4. קרסול פרפר שחור:

קרסול פרפר שחור

סוג זה של קרסול שחור נותן מראה סקסי ממש לבנות. הלהקה עשויה קטיפה שחורה וכדי להוסיף ליופיה פרפר משובץ בסרט אדום קטן. קרסולים כאלה נלבשים במסיבות, במזדמנים, בדייטים רומנטיים וחצאיות קצרות.

5. קרסולי צוענים:

קרסולי צוענים

מחפש צמיד קרסול שחור אחר! הקרסול המדהים הזה פופולרי מאוד בקרב בני הנוער למסיבות ודיסקוטקים. הוא עשוי תחרה וינטאג ‘, חרוזי קריסטל ותליון שמש מחומצן. זה נראה חמוד על קאפרי וחצאיות קצרות.

6. חרוז שחורה ועיצוב קרסול עגול:

חרוז שחור ועיצוב קרסול עגול

עיצוב מעגלי אף פעם לא יוצא מהאופנה. העיצוב הנפלא הזה נראה מדהים עם תלתלי שרשראות מקסימים התלויים מתחת. הוא עשוי מעור ומתכת ומעניק מראה מהמם עם חרוזי קריסטל שחורים. הוא נלבש בעיקר במסיבות נושא שחור.

7. עיצוב קרסול שחור פרחוני:

עיצוב קרסול שחור פרחוני

עיצוב פרחוני מעניק לקרסול מראה מדהים. עיצוב זה בנוי מקטיפה שחורה עם רקמה מעוצבת ואבני קריסטל אדומות לבסוף. הקרסול הזה נותן מראה מקסים עם בגדים בעיצוב פרחוני, שמלות קצרות במיוחד.

8. קרסול יהלום פשוט:

קרסול יהלום פשוט

קטע פשוט אך עדין עשוי קטיפה לא שחורה נראה מדהים עם יהלומים שטוחים מוזהבים המשובצים בו. מחוברת אליו גם חרוז לבן קריסטל המעניק מראה מקסים. בדרך כלל הוא נלבש לשימוש קבוע.

9. עיצוב קרסול לב כפול:

עיצוב קרסול לב כפול

לב תמיד היה האטרקציה של הנשים. עיצוב זה של צמיד קרסול שחור מעניק מראה מקסים לאוהבים. זוהי מתנה נפוצה לזוגות האוהבים להביע את אהבתם. הוא עשוי מקטיפה שחורה ולבבות כסוף והוא נראה מהמם על מזדמנים.

הקרסוליים בכל דפוס מעניקים מראה מפואר לבנות או לנשים. החלק הטוב ביותר של קרסוליים שחורים כאלה הוא שאתה יכול גם לעשות את זה בקלות בבית ולתת לו את המראה האהוב עליך עם סמלים כגון לב, צלב, ג’ינגלים, חרוזים וכו ‘. אז תן לעצמך מראה מתוחכם עם עיצוב כזה בעונה האופנתית הזו.