9 חובבי קעקועים אופנתיים לנשים במגמה

קעקוע טאטו הוא סוג של שרשרת חוטית הנלבשת בצוואר. ניתן ליצור אותו מעור, חרוזים, זהב, כסף, פלטינה ופלסטיק. אתה יכול אפילו לקשט כמה פריטים המשפרים את יופי המחשוף שלך. אפשר אפילו לנסות להוסיף איתו תליון. חובבי קעקועים קשורים לנשים אופנתיות. מי שאוהב להיראות מסוגנן לובש את הצ’וקר הזה. הם יודעים היטב איך לעשות חידושים עם צ’וקר. הם ממשיכים לנסות משהו ייחודי עם צ’וקר כדי לתת לו עיצוב חדש.

גבירותיי הקעקועים החדשים והמדהימים ביותר באופנה 2018:

להלן 9 העיצובים הטובים ביותר של קעקוע קעקועים לבנות צעירות.

1. נושא לוויין עור קעקוע עור:

ערכת נושא לוויין עור קעקוע עור

למקעקע השחור הזה יש שני חוטי עור. אחד צמוד ואחד אחר רופף. הוא מבוסס על נושא לוויין ייחודי. החוט הדוק הוא בעל תליון של כוכב הלכת וחוט רופף הוא בעל תליון של רקטה. הצ’וקר הזה שונה בתכלית כדי להדגיש את המחשוף שלך.

2. קעקוע קעקוע עם תחרת פרחים:

צ'וקר קעקוע עם תחרת פרחים

זה שרשרת choker קעקוע שחור מדהים יש עבודת תחרה שחורה. במחרוזת תלויה ריינסטון אחד. דפוס פרחים נוצר בעזרת תחרה שחורה. שרשרת חתוכה חלולה מחוברת עם שרשרת בעיצוב התלקחות. זה ממלא את כל הצוואר שלך.

3. קעקוע קעקוע פשוט:

צ'וקר קעקוע פשוט

זוהי שרשרת קעקוע פשוטה של ​​צ’וקר בחוט שחור. צורת אגס נעשית בעזרת חוט שחור. וזה מעוקל לעשות אגס חדש. זה פשוט וקל. הוא נמתח כך שתוכל להתאים אותו לפי גודל הצוואר שלך. החוט השחור הוא אלסטי ולכן לא ייתן שריטה לעור שלך.

4. חובב קעקועים חייזרים:

חובב קעקועים חייזרים

שרשרת קעקוע זה מכילה תליון של פנים חייזריות חמודות. יש פנים זרות מצופות מעל פלסטיק ירוק ושני כוכבים פתוחים כסופים תלויים משני הצדדים. החנק נמצא בשני חוטים אלסטיים. זה נראה פאנקי ומחוספס.

5. מספר קעקועי קעקוע:

חובבי קעקועים מרובים

בחוברת שרשרת הקעקועים הזו יש ארבעה צבעים. כולם עשויים חוט אלסטי חלק וגמיש. ארבעת הצ’וקרים הצבעוניים האלה נראים אלגנטיים ויתאימו לתלבושת הספציפית שלכם. כל הצבעים האלה נראים רגועים ויפים. הוא מספק את האישיות הצבעונית שלך.

6. שני דגים קעקוע בעבודת יד של דגים:

שני דגמי קעקוע בעבודת יד של דגים

קעקוע שרשרת הצ’וקר המהמם הזה בעל תליון של שני עיצוב דגים. הוא עשוי בעבודת יד ובעל חוטים מנוגדים זה לזה. עיצוב תליון זה דומה לעיצוב הלוגו של ערוץ דוורדשאן. עיצוב זה של שני דגים נחשב למזל.

7. Choker קעקוע עלה זהב:

צ'וקר קעקוע עלה זהב

שרשרת הקעקוע של קעקוע שונה מזו השחורה הרגילה. זה בזהב ועץ נוצר שרשרת עיצוב עלים. זה נראה מדהים ומדהים. העיצוב עצמו נראה כמו שרשרת זהב. צורת עלים יפה מאוד נוצרת ונראית כמושכת את העין.

8. קעקוע פרחים קעקוע:

צ'וקר קעקוע פרחוני

במקום תחרה שחורה, חוט וכל מתכת אחרת, שרשרת הקעקוע הקעקוע הזו היא מחרוזת פרחים פשוטה. זהו עיצוב פרח לבן עם עגול צהוב בין לבין. זה דומה לשלום בקיץ החם. זה נראה חמוד על הצוואר ומזכיר לי תכשיטי פרחים.

9. קעקוע קעקוע עם לבבות:

קעקוע צ'וקר עם לבבות

זוהי שרשרת חמודת קעקוע שחורה מקסימה עם צורות לב. עיצובים יפהפיים בצורת לב מחוברים זה לזה כדי ליצור שרשרת מתוחכמת זו. אתה יכול אפילו לומר שכל כך הרבה לבבות עומדים על חוט אחד. החוקר המזדמן הזה יחטוף לבבות ותשומת לב שניהם.

חובבי קעקועים נלבשים כיום גם כצמיד ואצבעות. זה נראה מדהים כתכשיטי יד. זה משהו מפואר מתכשיטי זהב וכסף אופייניים. זה יכול לקבל את ההתאמה הטובה ביותר עם התלבושת המערבית שלך. זה יתנדנד במסיבות ובטיולים. לכל הנשים המודרניות יהיה לפחות אחד מהחנקים האלה. זה מפתה אותך.