למד אודות 15 הטיפולים הטובים ביותר להסרת קמטים

קֶמֶט! קמטים קורים כאשר הדרמיס בעור מאבד את הגמישות ואת יסוד הקולגן. עם היעדר אלסטין וקולגן, העור יהפוך דק ולא יהיה לו יכולת להחזיק לחות. זה הזמן שבו קמטים עולים. הפחתת קמטים בגיל מאוחר יותר עשויה להיות קשה, תמיד טוב למנוע היווצרות קמטים עם משטר יופי טוב.

טיפולים בקמטים

עם הגיל שחלף נראה שהזוהר הצעיר שגרם לראשים להסתובב על הכביש נעלם. המנעולים התוססים והנעימים החלו לקבל צבע רגוע יותר כאשר קווים עדינים ורכים מתחילים להופיע פה ושם, בכל מקום. הזדקנות היא תופעה נפוצה של הטבע, כוח שאי אפשר לעכב אותו. הימים האחרונים של תהילה וחסד משדרגים את עצמם לצורה בוגרת יותר אך עם זאת לעתים קרובות אנשים רבים מתקשים להתמודד עם הזמנים המשתנים, ורוצים להחזיק ביופיים במשך שנים אחרונות ממש..

זה הזמן שבו העסק הקוסמטי והרפואי היעיל ביותר משגשג מכיוון שהתעשייה הצומחת אי פעם נוטה לתת מענה לצרכים שלך, כנראה שתעזור לך להחזיר את השנים האלה לעור שלך, ותעניק לך אווירה מלאת נוער..

הטיפולים הטובים ביותר לקמטים בבית:

כאן במאמר זה נתנו את מיטב טיפולי הקמטים בבית כאלו מועילים מאוד לקמטי העור שלך.

1. טיפול בבוטוקס לקמטים:

טיפולים לקמטים בוטוקס

בוטולינום טוקסין סוג A היא אחת התשובות היעילות ביותר לבעיות קמטים בכדי לקבל עור נגד קמטים. רעלן זה נגזר מחיידקים ויש להזריק אותו לעור. כמות דקה של בוטוקס תרכך את העור ותפחית קווי פנים רעים. עם זאת, ישנם מספר סיכונים הכרוכים בתהליך זה של טיפול בקמטים.

2. טיפול בקמטי קולגן:

טיפולים בקמטים קולגן

זהו חומר מילוי חלבונים אותו יש להזריק. הוא נגזר מהפרות ומטוהר לפני השימוש בו. הקולגן נחשב לאחד הנשק היעיל ביותר למלחמה נגד קמטים. כמות קטנה של חומר מילוי זה תהפוך את קו הפנים לרך ותסיר צלקות וקמטים באופן מיידי. השפעת הקולגן נמשכת חודשים. עם זאת, קיים סיכון לזיהום שעלול להיגרם עקב תוכן הקולגן. אבל זה משתנה מעור לעור. אם יש לך מזל שאולי לא תהיה מושפע מהקולגן.

3. טיפול בחומצה היאלורונית לקמטים:

טיפול בחומצה היאלורונית לקמטים

חומצה זו נגזרת מסרקי התרנגולים ונחשבת לפתרון הטוב ביותר לקמטים על פי רוב המומחים. זה יפחית ביעילות את סימני ההזדקנות תוך מספר שימושים ויגרום לעור להיות רך וזוהר באופן טבעי. מעט מאוד אחוזים מהחולים הוכחו כאלרגיים לחומצה זו מה שהופך את החומצה ההיאלורונית למתאימה ביותר. זה בהחלט עובד כאנטי קמטים. זהו אחד הטיפולים הטובים ביותר לקמטים.

4. טיפול במיחזור שומנים נגד קמטים:

התהליך כולל מיצוי שומן מהבטן והירכיים והזרקת אותו לפנים. נדרשות זריקות צנרת לתהליך זה. תהליך זה הוכח כיעיל מאוד בהפחתת קמטים ובהפיכת קווי העור. הדבר הרע היחיד בתהליך זה שהתגלה עד כה הוא שזהו טיפול כואב בקמטים.

5. טיפול בקמטים רכים:

ה- Softform הוא פיסת צינור רכה המוחדרת ישירות לקמטים. זה נחשב כפתרון הקבוע לקמטים שיפחית גם סימני הזדקנות מוקדמים. התהליך יעיל גם להגדלת שפתיים. זהו גם אחד הטיפולים הטובים ביותר בקמטים.

6. N-Lite:

הזדקנות קמטים

זהו טיפול בלייזר אך אינו כירורגי. באמצעות תהליך זה נפלט תרסיס המתקרר ומגן על האפידרמיס מפני נזקים חיצוניים. הלייזר מחמם את כלי הדם אשר מתחיל בייצור קולגן ובאופן טבעי גווני העור משתפרים. הסיכוי להפחתת קמטים הוא כ -60% עם הליך זה.

7. התחדשות עור לייזר:

בתהליך זה, קרני לייזר עדינות נפלטות עמוק לתוך העור. הקרן הכבדה של הלייזר מספקת השפעה אינטנסיבית על הקמטים. הוא יחמם את הרקמות ויסיר את כל שכבות העור הפגומות מבחוץ. תהליך זה ישפר את ייצור הקולגן וישאיר לך משוב חיובי באופן דרמטי.

8. טיפול בקמטים ERP:

אחת הדרכים הפופולריות ביותר להפחתת קמטים היא ה- ERP (Electroridopuncture). הוא יבטל את סימני ההזדקנות, יפחית את הקמטים הצפופים ויסיר אותם בהדרגה. בתהליך זה, העור מוגש עם מחטים עדינות במיוחד הפולטות גלי חשמל.

9. טיפול מילוי קבוע לקמטים:

חומרי מילוי אלה הם בעלי אופי סינטטי המכילים חומצה היאלורונית ומיקרו -כדוריות שרף. כאשר הוא מוזרק לאזורים הפגועים, המילוי מנטרל את חלקיקי הפולי מתיל מתאקרילט (PMMA) ומגביר את ייצור הקולגן.

10. טיפול בקמטים ברטינואידים:

טיפול קמטים בבית אפשרי כעת עם הפתרונות האקטואליים של הרטינואידים. בעיות אלה מתמודדות עם בעיות כמו פסוריאזיס, אקנה עיקשת, צלקות כוויות וכאלה ויכולות לשמש גם לטיפול בקמטים. עם זאת, יש לקחת בחשבון ייעוץ קפדני שנקבע על ידי רופא לפני השימוש. זהו אחד מטיפולי הקמטים המושלמים בבית.

11. פילינג כימי:

כיצד להסיר קמטים

פילינג כימי כפי שהשם מרמז עוזר לך לקלף את השכבה העליונה ביותר של העור שלך ולפנות את מקומה לשכבת העור החלקה והרכה הרבה יותר שהופכת כעת לשכבה העליונה לעור שלך. בדרך כלל, פילינג כימי בהחלט לא מומלץ אם סבלת ממחלת עור בעבר אשר גורמת לעור להיות מועד יותר לפגוע.

12. AHAs – חומצה אלפא הידרוקסית:

אלה משמשים בעיקר לקמטי עיניים מכיוון שהם מחליקים קמטים ומונעים הזדקנות מוקדמת של העור. בכמות מתאימה, AHA גם משפרים את פירוק הקולגן ובכך מספקים לך טיפול מוצק לקמטים העקשנים. AHA מייצג חומצת אלפא-הידרוקסי שהיא בעצם חומצת פירות הנמצאת בפירות העשירים בנוגדי חמצון. זהו אחד הטיפולים הטבעיים נגד קמטים.

13. טיפול Dermabrasion עבור קמטים:

Dermabrasion הוא סוג של טיפול בעור המתמודד לא רק עם קמטים אלא גם עם בעיות עור כמו אקנה מוגזם או כתמי שיזוף משריפת שמש מוגזמת. בתהליך זה, השכבה העליונה של העור שלך מוסרת או מתקלפת באמצעות אמצעי קריסטל כימיים שמשאירים שכבה חדשה של העור להירפא על ידי הפעלת קולגן. ישנו גם מונח שנקרא Microdermabrasion שמשתמש בפילינג קריסטל זעיר כדי לקלף את השכבה העליונה של העור.

14. ניתוחים קוסמטיים:

זהו אחד הטיפולים הנפוצים והפופולאריים נגד קמטים, דרך להתמודד עם קמטים או הזדקנות בעור. זה כולל גם טיפולי עור כמו צלקות מגעילות או נמשים מוגזמים ואפילו בעיות שיזוף בעור. להסרת קמטים קיימות טכניקות כגון מתיחת פנים שבהן הפנים שלך זוכות למראה צעיר מחודר ומעוצב הרבה יותר. זה מהדק את העור והופך אותו מוצק וחלק.

15. אידבנון:

טיפולים נגד קמטים כוללים גם אידבנון, שהוא רופא המליץ ​​על נוגד חמצון רב עוצמה, אשר הופך קווי הזדקנות וקמטים עיקשים. זה בקנה מידה קטן יותר ומהווה בהחלט מחלה אקטואלית. אידבנון הוא אחד מטיפולי הקמטים החשובים לעור ולפנים.

למרות שהטיפולים פועלים ביעילות להפחתת קמטים, חשוב לכבד את חוקי הטבע. קמטים מגיעים עם הגיל והם הכרחיים לכל אחד, לא משנה כמה הם מטפלים היטב. עם זאת, אתה יכול למנוע אותם במידה מסוימת באמצעות טיפולים אלה, אך אל תקווה לנס קבוע.