15 גווני צבע השיער הבורגונדי הטובים ביותר הקיימים בהודו

צביעת השיער הפכה לדרך קלה ופשוטה יותר להעניק לעצמי מראה חדש או במילים נפוצות מהפך. כשזה מגיע לקבל את המראה החדש הזה, לעתים קרובות אנו פשוט בוחרים באחת האפשרויות הבודדות שראינו ושמענו עליהן עד ששחקנית או סלבס מעניקות צבע שיער ייחודי ואנו מקבלים רעיון חדש. מגמה זו לאחר מכן עוקבת אחרי כל אדם אחר שנראה דומה למדי. למרות שאנו רוצים לעזור לך לעמוד מול הקהל, אז בדוק כמה מהגוונים הטובים ביותר בצבע שיער בורגונדי, נפוץ ובלתי נדיר לפני ההמונים..

גווני צבע שיער בורדו

15 גווני צבע השיער הבורגול:

בואו למצוא את 15 גווני צבע השיער הבורגול לנשים הזמינים בהודו.

1. בורגונדי:

בורגונדי

צבע השיער הבורגול הרגיל, ניתן לנסות את הגוון הזה על כל צבע השיער וסוגיו כפי שהוא מתאים לכל אחד. ניתן למצוא את הצבע הנמכר על ידי מוצרי טיפוח שיער מובילים רבים המוכרים חברות בצורת אבקה ורסס.

 • יתרונות & חסרונות: ניתן למצוא בקלות בכל בית מרקחת או מספרה.

2. בורגונדי יין:

בורגונדי יין

גוון בורדו שזכה לפופולריות רבה יותר בתקופה האחרונה הוא בורגונדי היין. הגוון מקבל את שמו בגלל הדמיון של צבעו ליין, סגול אדמדם ומבריק. גוון זה מתאים גם על כולם.

 • יתרונות & חסרונות: לצבע השיער הזה אין השלכות משמעותיות.

3. בורגונדי חי:

בורגונדי חי

בדיוק כמו שמו, צבע השיער הבורגול חי הוא בהחלט גוון בורדו שונה יותר שעדיין לא מתגלה במיוחד. הצבע הזה ראוי להרבה יותר תשומת לב וניסוי מאנשים מסוגים שונים.

 • יתרונות & חסרונות: גוון בורגונדי פחות מתגלה.

4. בורגונדי עמוק:

בורגונדי עמוק

נימה עמוקה מעט יותר לבורגול הרגיל, הבורגול העמוק מסתתר בקלות בשיערך השחור ואילו בשיער חום או בצבע אחר הצבע זורח לגמרי ומעניק לכל אדם מראה אטרקטיבי במיוחד..

 • יתרונות & חסרונות: זמין בקלות בבתי מרקחת מובילים, במדורי מוצרי טיפוח שיער או במספרות שיער.

5. בורגונדי בינוני:

בורגונדי בינוני

אם אתה טיימר ראשון שרוצה צבע שיער גלוי וייחודי אך גם מפחד להתנסות אז צבע השיער הבורגול הבינוני מושלם עבורך. הגוון גלוי מאוד על השיער אך עדיין אינו בולט כמו גווני הבורדו האחרים.

 • יתרונות & חסרונות: מתאים לאנשים שרוצים לנסות צבע שיער ייחודי בפעם הראשונה.

6. בורגונדי ישן:

בורגונדי ישן

כולנו אוהבים בית ספר קצת ישן, קצת כפרי, לא? צבע השיער הבורגול הישן מעניק לך גוון בורגונדי יוקרתי יותר ומתוחכם שנראה טבעי מאוד אפילו על השיער הקצר/הארוך ביותר.

 • יתרונות & חסרונות: בעל מראה טבעי ועדין יותר ללא השלכות או פגיעה בשיער.

7. בורגונדי קל:

בורגונדי בהיר

גוון מתאים יותר לשיער כבר צבעוני או מודגש הוא הבורדו הבהיר. צבע צבע השיער הבורגול הבהיר בהיר יותר מהבורגונל הרגיל מה שהופך אותו לעיתים לבלתי נראה לעין בשיער שחור לפעמים.

 • יתרונות & חסרונות: הצבע מתאים יותר לאנשים עם שיער חום או צבעוני אחר ולא שחור.

8. בורגונדי קטיפה אדומה:

בורגונדי אדום קטיפה

כל גיבורות העל הפכו למטרות מרכזיות לקבלת גוון אדום בשיערנו. למרות שאדום בוהק אולי לא כוס התה של כולם, גוון אדום למראה יוקרתי יותר הוא קטיפה אדומה עם בורדו שתגרום לך להיראות כאילו אתה הבעלים של העולם.

 • יתרונות & חסרונות: לצבע זה אין השלכות משמעותיות.

9. מהגוני כהה:

מהגוני כהה

אם אתה מעז לחקור אז אתה חייב לנסות את צבע השיער מהגוני כהה. הצבע הוא תערובת מאוזנת מושלמת של בורדו, אדום וחום שמביאה לצבע הנראה ממש יפה ששוב מתאים לאחד ולכולם.

 • יתרונות & חסרונות: הצבע כשהוא מתחיל לדעוך יכול לגרום לשיער שלך להיראות מעט מוזר.

10. בורגונדי אינטנסיבי:

בורגונדי אינטנסיבי

גוון הבורגול הזה הוא הדבר האמיתי אם אתה רוצה שהשיער שלך ייראה בורגונדי אבל לא כהה או בהיר מדי עם כמות הראות הטובה. גוון הבורגול העז הוא צבע השיער המושלם לשיער צבעוני וטבעי כאחד.

 • יתרונות & חסרונות: לצבע השיער הזה אין השלכות משמעותיות.

11. מג’נטה:

מַגֶנטָה

עבור כל אותם אנשים שאוהבים ורדים וורוד גוון צבע השיער המג’נטה הוא הבחירה הנכונה. הצבע הוא לא ממש ורוד קופץ אלא גוון של ורוד ובורדו שנראה ביחד ממש מסוגנן על כמה שיער נחמד של גלי חוף..

 • יתרונות & חסרונות: גוון ורוד יפה שנראה מגניב על כל סוגי השיער.

12. דובדבן שחור:

דובדבן שחור

אם אתה אוהב את הצבע השחור אבל לא רוצה שיהיה לך מראה שיער קלישאי שחור אז תאסוף דובדבן שחור של המדפים וצבע את השיער שלך. צבע השיער הזה הוא הרמוניה מושלמת של שחור ובורדו שנראה ממש מרתק על כולם. צבע זה יגרום לך להיראות כאילו קיבלת גולת הכותרת בורדו על שיער שחור.

 • יתרונות & חסרונות: גוון ייחודי מאוד של צבע שיער המעניק מראה יפה לכולם.

13. בובנבס:

בויסנברי

השם גורם לו להישמע ייחודי כמו גוון הבורגול הזה. Boysenberry אכן הופך את שיערך לצבע הגוון היפה והמתוק ביותר של פירות יער בצורת צבע שיער בורדו קבוע..

 • יתרונות & חסרונות: מעניק לשיערך גוון פירות יער שופע.

14. שזיף:

שזיף

ביס מתוק של שזיף מרגיש כמו גן עדן, אז למה שלא נעביר את המתיקות הזו שמציעה צבע פירות יפה לשיער שלנו? גוון השזיף של בורדו הוא ללא ספק אחד הגוונים האהובים והניסויים ביותר של שיער בורדו לשיער כהה..

 • יתרונות & חסרונות: זהו גוון יפה של בורדו שאהוב על רבים.

15. ענבים:

עַנָב

צבע שיער הדומה מאוד לצבע שיער הדובדבן השחור, צבע שיער הענבים מושלם לאנשים המעוניינים להשיג צבע הדומה לצבע הדובדבן השחור אך בהיר יחסית ומבריק יותר הוא צבע הענב.

 • יתרונות & חסרונות: גוון יפה יותר וגוון בורדו פחות שהתגלה.

ישנם מספר צבעי שיער שאני בטוח ששמעתם עליהם בפעם הראשונה אך כעת לאחר שנודע לכם עליהם עליכם לנסות את אחד לפחות מצבעי השיער האדומים הבורגוליים לשיערכם. למה לעקוב אחר העדר כשאתה יכול ליצור לעצמך מראה חדש לגמרי רק על ידי חקר קצת!

שאלות ותשובות נפוצות:

1. היכן אוכל למצוא צבע שיער בורדו?

Ans. בעוד שניתן למצוא את צבע השיער הבורגול הכללי בבתי מרקחת או בחנויות נוחות ואילו את שאר גווני הבורדו אפשר למצוא ברשת או במספרות מקצועיות לטיפול בשיער..

2. כמה גוונים של צבע שיער בורדו זמינים בשוק?

Ans. ישנם גוונים רבים של בורגונדי שטרם התגלו זמינים רק בשוק הזר אם כי ניתן למצוא בקלות 5 עד 8 גוונים של צבע שיער בורדו בשוק ההודי..

3. מהם הגוונים השכיחים של צבע שיער בורגונדי?

Ans. ישנם מספר גווני בורדו הקיימים בשוק כגון בורדו עם אדום, מהגוני, שחור וגם צבע חום כהה בצבע חום כהה מה שהופך את גווני צבע השיער הבורגונדי הזה המתאים לכל סוגי השיער..