9 עיצובים תליוני פרפרים יפים עם תמונות

בעלי חיים משמשים בדרך כלל כסמל, זה ידוע בעולם כי פרפרים מייצגים טרנספורמציה עצומה, הם פלאי הטבע, מתחילים כדבר אחד והופכים למשהו אחר. תרבויות שונות מייחסות משמעות שונה לפרפרים. אף על פי שפרפר אמיתי לא יכול לשאת אחד אבל בהחלט יכול להיות שתליון פרפר.

יפה-פרפר-תליון-עיצובים-לשרשראות

אלה ניתן למצוא במתכת יקרה ומצופה, קריסטל, אקריליק ועוד. פרפר תליון שנוסף לו מעלה חיוך על פניו, מרים את רוחו ומפיץ שמחה. זו דרך להרגיש טוב לאביזרים. כל כך הרבה עיצובים של תליון פרפר מבלבלים, להלן כמה עיצובים הטובים ביותר כדי לנקות את הבלבול שלך.

עיצובים תליון פרפר:

1. תליון פרפר כפול בכסף:

תליון פרפר כפול בכסף

בתליון פרפר כפול שני פרפרים מחוברים אופקית או אנכית וגורמים לתליון להיראות ארוך. גודל הפרפרים שונה במיקום אנכי, מה שגורם לו להיראות יפה. תליון הפרפר הכפול כשהוא מחובר לשרשרת דקה, הוא הופך את המראה ליפה עוד יותר.

2. עיצוב תליון כנף פרפר:

עיצוב תליון כנף פרפר

תליון כנף הפרפר מרכיב רק את כנפי הפרפר או את מבט הצדדי של הפרפר. הוא מגיע בצבעים שונים ואפילו יש עליו עיצובים אמנותיים. תליון צבעוני עם תלבושות תואמות יגרום למראה אחד אלגנטי.

3. תליון פרפר חרוזים מעוצב:

תליון פרפר חרוזים

תליון פרפר החרוזים יעניק מראה פאנקי. יש לו מחרוזות של חרוזים הנמצאים בכנפי הפרפר. הם יכולים להיות בצבעים מרובים או בצבע אחד. הם עדינים מאוד ויש לטפל בהם בזהירות.

4. תליון פרפר רב אבן:

תליון פרפר רב אבן

מכיוון שישנן כל כך הרבה אבנים צבעוניות, כאשר אלה עטופות בתליון פרפרים, הן נראות יפה מאוד. בעל אבנים בצבעים שונים בכנפיים שונות בהחלט יהפוך את המראה למקסים.

5. תליון פרפר בלב:

תליון פרפר בלב

רק פרפר כתליון לא יראה לו כזה מגניב אבל כשהוא יתווסף בלב, הוא יוסיף צבעים למראה פי 100. תליון פרפר בלב יכול ללבוש את כולם למראה פשוט ומגניב.

6. תליון פרפר וינטאג ‘:

תליון פרפר וינטאג '

ישן הוא זהב, הביטוי הזה מאוד מתאים לו. תליוני הפרפר וינטאג ‘הם בצבע עמום אך נראים יפה כאשר אבנים קטנות מחוברות בהם. ניתן לאפשר להם גישה לאירועים מסורתיים.

7. תליון פרפרים מרובים:

תליון פרפרים מרובים

כאשר פרפר יחיד יכול לגרום למראה מדהים, ואז רק לחשוב על מספר פרפרים. פרפרים המחוברים זה לזה גורמים למראה יפה יותר. הם נראים כמו שרשרת תליון פרפרים.

8. עיצוב תליון פרפר זהב:

עיצוב תליון פרפר זהב

תליון פרפר זהב זה נותן מראה מלכותי מאוד. ניתן ללבוש אותם עם כל תלבושת וצבע, אך כאשר הם מעטרים בשחור, מתקבל המראה החינני.

9. עיצוב תליון פרפר כסף:

עיצוב תליון פרפר כסף

תליון פרפר כסף הוא מעמד בפני עצמו. המתכת הלבנה הזו בהחלט תגרום ליופי להעריך. יהלומים כאשר מוסיפים אותו גורמים לו להיראות מסנוור וזוהר יותר. הם יכולים להיות מעוטרים על כל בגד. הדבר ידוע יותר בקרב נערות צעירות מחיי היום יום.

פרפר הוא סמל לחיים חדשים ושחרור מחזורים ישנים ומציאת האני הפנימי האמיתי. הפרפר קורא לנו להרחיב את כנפינו ולהתקדם בשמחה ולמצוא מקום משלנו בחיים. מלבד אלה הוא גם סמל אופנה. תליון פרפר נלבש עם צמידים, שרשרת להוספת סגנון ומראה מהמם. הם מושכי תשומת הלב הופכים אותו לתוסס. תליון הפרפר זמין בעיצובים ודוגמאות שונים לעוף בצורה אחת. זה יכול להיות משוחק על ידי כל קבוצת גיל ובכל מקום.