9 עיצובים תליון רובי יפים לנשים במגמה

רובי היא אחת מאבני החן היקרות שמקרינה צבע אדום בוהק הדומה לדובדבן. הצבע נוצר להרכב הכימי המכיל תחמוצת אלומיניום וכרום. אבן חן זו מזכירה את סימן האהבה, אשר תפס את עיניהם של זוגות רבים כאות אהבה המשותף במתנה. כדי להפוך אותו למעניין יותר עבור בנים המתכננים להפתיע את אהבת חייך עם שרשרת תליון אדום אדום דובדבן מהממת.

עיצובים תליון רובי אדום אדום ואטרקטיבי לנשים באופנה:

להלן 9 עיצובים התליון רובי הטובים ביותר שיהפכו את חייך לפשוטים בבחירתם!!

1. תליון רובי בצורת לב:

עיצובים תליון רובי

העיצוב הראשון שמדהים כאשר בנים חושבים להעניק לילדה שלהם מתנה, יהיה תכשיטים, שלתליון משובץ אודם יגרום לה להשתגע !! תליון בצורת לב זה עשוי אודם אבן אחת עם בטנת זהב לבן, בשילוב עם שרשרת זהב לבן Think המהווה שילוב מהמם.

2. עיצוב תליון רובי אדום תות:

תליון אודם תות אדום

תליון אודם ייחודי ומוזר זה בצורת תות שנעשה על ידי שימוש בטכניקת מיקרו גל לייזר המעניקה גימור מבריק שטוח. גזע התליון המעוצב תות עשוי עשוי זהב לבן עם עלים משובצים יהלומים. זהו תליון יהלום רובי מדהים.

3. תליון הובי רובי עגול עם יהלומים:

תליון רובי עגול עם יהלומים

תליון רובי הילה הוא אחד העיצוב הפשוט אך המועדף ביותר בקרב נשים. פינות אבן הרובי המעוגלת מעוצבות באבן יהלום מבריקה. זוהי שרשרת תליון אודם אמיתית.

4. עיטורי תליון רובי אשכול פרחוני:

תליון רובי אשכול פרחוני

אשכולות מעיצוב אבן רובי לדפוס פרחוני שהוא אחד התכשיטים המסורתיים הנראים בדרך כלל בקרב הנשים הדרום הודו יחד עם שרשרת שרשרת זהב. עיצוב מסוג זה עשוי מאבן רובי בצבע בהיר מה שהופך אותו לשונה עוד יותר מתליון האודם הרגיל.

5. שרשרת תליון זהב לבן רובי חן:

שרשרת תליון זהב לבן רובי חן

תליון מוט הוא עיצוב נפוץ מאוד המשמש בעיצוב סוגים רבים של תליון כסף וזהב. בסוג זה, הסרגל עשוי זהב לבן או כסף סטרלינג בין אבני האודם בצורת כדור מוט מקובע. סט זה מוצמד לשרשרת הזהב הלבן באמצעות חיבור טבעת.

6. עיצובים תליון רובי סוליטייר דמעה:

תליון רובי תליון דמעה

עיצוב מסוג זה עשוי מאבן אחת אבן אודם בצבע ורוד. האבן מגולפת לצורת טיפת דמעה. עיצוב זה פופולרי לצד התליון בצורת לב. התליון מחובר לשרשרת באמצעות חיבור כסף בצורת קפיץ.

7. שרשרת תליון רובי תליון רובי פליז עתיק:

שרשרת צ'וקר תליון רובי פליז עתיק

תכשיטים עתיקים פופולריים מאוד בקרב נשים בגיל העמידה. העלות גם גבוהה יחסית לתליון הרגיל. אבן האודם מחוברת למרכז מסגרת הזהב העתיק. היצירה כולה מודבקת על עיצוב שוקר תחרה, המעניק מראה עתיק מודרני.

8. תליון יהלום רובי בשרשרת קריסטל אדומה:

תליון יהלום רובי בצורת שרשרת קריסטל אדומה

השילוב של קריסטל עם אודם יכול להיקרא שרשרת ההצהרה המהודרת. שרשרת הצהרה זו עשויה משלוש שורות נפרדות של שרשרת קריסטל אדומה עם תליון צמוד במרכז העשוי אבני רובי ואבני יהלום. צורת התליון היא בדרך כלל אליפסה מה שהופך את שלושת שרשרת השרשרת להיות כבולות בצדדים.

9. תליון זהב רובי יחיד משולש:

תליון זהב משובץ רובי יחיד

בעיצוב זה מסגרת התליון עשויה זהב המעוצב בצורה המשולשת עם עיצוב זהב חבל המולחם במרכז ליצירה זו מצורפת אבן אודם אדומה בוהקת. עדיף לענוד את תכשיט זה במהלך אירוע מיוחד יחד עם שרשרת זהב.

אודם הם ללא ספק אבן חן יקרה אשר זקוקה לתאורה טובה בכדי לקנות אותה. עבור קניות בתקציב נמוך, אודם מלא זכוכית הם ההימורים היפים אך נשארים בטווח המחירים. עבור תקציב בינוני, מומלץ להשקיף מכל אודם אפריקני. לקניות בתקציב גבוה, אבן החן הבורמזית הן הטובות ביותר.