9 מתנות יום נישואין יצירתיות ומדהימות

נושא מתנת יום השנה הראשון הוא נייר. מתנות יום נישואין מותאמות אישית או מותאמות אישית שומרות על מגע רגשי, בהתאם לנושא הרעיון שלנו אנו מקבלים הרבה אוספים בסדרת המתנות הזו. אז נסה את האפשרויות המגניבות האלה למתנות יום נישואין עשויות נייר.

רעיונות למתנת יום נישואין ייחודיים וטובים ליום נישואין ראשון:

הבה נצטרך להסתכל על 9 הרעיונות המובילים במתנות יום נישואין.

1. מתנת יום השנה למפה:

זו מתנה ממש חמודה לתת לבן זוגך. מתנת יום נישואין זו עשויה מגזרות של מפות. אתה צריך לעשות שלוש גזרות ממפות המציגות את המקומות שבהם נפגשת, התארסת ולבסוף התחתנת. מסגרת זו מקסימה לאחסן בבית.

2. מסגרת תאריכים:

לפניכם מתנה נפלאה ליום הולדת נייר עבורו שתעזור לו לזכור את הימים החשובים בחייכם. זוהי מסגרת תאריכים הכוללת את התאריכים שבהם נפגשתם, התארסתם, התחתנתם וילדתם ילדים. בחר את המסגרת ואת ערכת הצבעים בהתאם.

3. מסגרת זמן:

קבל מסגרת עם רעיון המתנה הטוב ביותר ליום נישואין. למסגרת זו יש את מספר הימים הכולל שביליתם כזוג. מתנת יום השנה גם מראה כמה אתם אוהבים אחד את השני. מסגר אותו באותיות מודגשות וראה את האושר על פני בן זוגך.

4. תמונת קיפול ספרים:

זוהי מתנת יום נישואין רצינית מנייר שתוכלו להעניק למישהו במתנה. דפי הספר מקופלים בצורה כזו שתוכל לקרוא את ראשי התיבות של בני הזוג. ניתן ליצור לב בצורת קיפול הדפים בזהירות.

5. מתנת נייר לשנה:

המתנה לנושא יום השנה לשנה היא נייר. כך שניתן לחגוג את יום נישואי הנייר על ידי מתנה לבן / בת זוגך תווית נייר להנחת ספלים או קופסאות שימורים וכו ‘הפוך את התווית לצבעונית ובהירה והוסף את שמותיך כדי להפוך אותה לאישית. ניתן להוסיף את התוויות גם לנרות.

6. מסגרת צללית:

קבל מתנה נפלאה לאהובך באמצעות הרעיון הזה ליום נישואין. הצללית נוצרת על ידי חיתוך נייר שחור בצורה מורכבת כדי לקבל תמונה. תמונה זו יכולה להיות כל דבר שאתה אוהב או אפילו תמונת צל של האהוב שלך.

7. שרשרת מנופחת:

נסה את המתנה המדהימה הזו ליום נישואין עבורה והיא תוקסם ממנה. שרשרת זו מנופחת על ידי ניפוח נייר אדום לחתיכות קטנטנות. העבודה המשולבת יוצרת שרשרת מקסימה שתיראה עוצרת נשימה על כל בגד.

8. לב נייר:

למה שלא תיתן לאשתך לב של ורד ניר? זה בולט בין כל רעיונות המתנה ליום נישואין עבורה. צורת הלב עשויה חוט וניצני הוורד עשויים מנייר. שילוב הצבעים יפה מאוד ועדין.

9. אמנות קיר מנייר:

העניקו לי מתנה לאמנות קיר זו על נושא האהבה ליום השנה של מישהו. המילים היפות מודפסות עם תמונה של עץ ושתי ציפורי אהבה. זה מושלם כרעיון מתנה ליום נישואין מנייר.

מתנות יום נישואין הן סנטימנטליות ויוצרות פריטי עיצוב גדולים לקיר. האפשרויות מהן תוכלו לבחור הן מסגרות ותכשיטים. אם אתה מתכנן משהו אחר אז תראה סוג זה של מתנת יום נישואין לאהובך היקר, מתנות מסוג זה נותנות התקשרות רגשית יותר ויוצרות קשר חזק בינך ובין אהובך שוב.