איך אומרים שאני אוהב אותך בלי מילים?

“פעולות מדברות חזק יותר ממילים” אומר פתגם ישן, וזה כל כך נכון. מאז שהיינו על הברכיים של אמא שלנו, לימדו אותנו שהמעשים שלך מגדירים מי אתה. בסיס הפודינג הוא המקום בו נמצאת ההוכחה, כלומר המעשים והרגשות הפנימיים מגדירים באמת גבר או אישה.

איך אומרים שאני אוהב אותך בלי מילים

זה מה שאנו מבחינים בו לגביו לאורך זמן, סוג של עקביות מתפתח לאותו הדבר. מילים מדוברות באופן אקראי לפעמים, גם בלי כוונה חזקה להתכוון אליהן. מכאן שתקבע תוכנית פעולה שתסייע לך.

להלן מספר טיפים שיעזרו לך לבטא את אהבתך ואת רגשותיך האמיתיים לאחרת. מכאן אנא קרא על How To Say I Love You Without Words?

1. הקשיב מתוך כוונה להבין:

מאזין פעיל הוא מי שבאמת אכפת לו, אבל חיפוש אחר מישהו כזה הוא קשה. כאשר המאהב שלך מביט בך או כשהם מדברים, הוא לא מוטרד ממה שקורה מסביב, NOD. זה יראה להם שאכפת לך, אוהב ומכבד את מה שיש להם להגיד לך.

[ראה עוד: סוגי נשיקות ומשמעויות]

2. הפתעה!!

אלמנט של הפתעה מתבל את האהבה שיש לך אליהם והם לך, אבל אל תהיה נורא או אל תגזים עם אלמנט ההפתעה. זה צריך להיות אחד שמראה שעברת קילומטר נוסף, אבל לא ניסית בכל ייאוש לחזר אחריהם.

3. עזור לשותף שלך:

זה לא אומר שאתה צריך לשלם להם במזומן על עזרה, פשוט תהיה שם בשבילם כשאפשר לעזור, זהו. חלקו אחריות אם שניכם גרים ביחד, אל תשפוט או תטיל ספק בתפקיד של אחרים בבית. אל תעשה סטריאוטיפים של תפקידים, זכור שלוקח שני גלגלים כדי שהמחזור יעבוד חלק.

4. להבין את הצורך זה בזה באהבה גופנית:

שניכם צריכים להיות מלאי חיבה, אולי אתם יכולים להיות קצת יותר טובים ממנו. עם זאת, זה לא אומר שרק הצרכים המיניים של האחד שבעים ואילו השני נשאר גבוה ויבש. תתבל את האינטימיות הפיזית שלך, מה שיאפשר לך רק לחקור אחד את השני טוב יותר, מה שיוביל להבנה טובה יותר בין הסדינים וגם מתוכם. אם יש בעיות שאין להן סוף, דבר עם יועץ אך אל תוותר

5. לישון במקביל:

זוג שפורש יחד ומתעורר ביחד, נשאר חזק כזוג לכל החיים. אנחנו לא מתכוונים ששתי זוג העיניים צריכות לעצום ולפתוח בו זמנית, רק דעו ששגרה דומה מקלה על השניים. כן, לא ייתכן שזה תמיד קורה, אבל כשזה קורה, מעריכים את זה והופכים את זה למדהים

6. היכנסו יחד לחדר הכושר:

כמה נפלא לראות זוגות מתאמנים אחד עם השני, אולי יוגה או פילאטיס. זה יעזור אחד לשני להניע את השני, להיות חזק ובריא גם כן וליהנות מזמן האיכות גם להתאמן יחד. כאשר השניים מתאמנים יחד, גם הלחץ והמתח ימצאו דרך לצאת מהחלון

7. היצמדו להסכמים שנערכו:

אלא אם כן דחוף ובלתי נמנע, אל תשנה את המועדים או את ההסכמים שנערכו זה עם זה ובין זה לזה. כספים, הבית, ילדים, חיות מחמד, סבים וסבתות, הורים, חשבונות משכנתא, אוכל על השולחן, עיצוב הבית, תכנון חופשה והעבודות, זוגות צריכים לשבת ולגרות דברים. זה מראה אהבה ודאגה להבא, עם המון כבוד שנזרק פנימה.

סוף כל סוף,

מדי פעם, שניכם צריכים לצאת לנסיעה או לארוחת ערב רומנטית לשניים, רק שניכם זהו. זה יגיד לך מה משחק במוחו של בן זוגך, שכאשר אתה מתבונן יעזור לך להבין את צרכיו טוב יותר. היו שומרים על מצבי הרוח, המרחב ועבדו על שיפור הדברים על ידי דיבור דברים.

כשאתה אוהב את עצמך, פיזית ונפשית, זה מראה. גלה מה גורם לך לתקתק היטב, ועשה זאת. כאשר המאהב שלך רואה אותך מאושר, גם הוא היה סקרן, ואז תוכל להקניט אותם על ידי לא לספר להם. זה מביא יותר רומנטיקה ללא מילים שנאמרות.