כיצד בוחרים שותף לחיים?

בחירת השותף אינה בידינו; אלוהים יצר את כל הזוגות בגן עדן. אך עדיין אנו מנסים לחפש שותף טוב לחיינו. בדרך כלל אנשים נתקלו באסוף זוג לא נכון שנשבר. פשוט לא מצליח לבחור לעצמם שותפים טובים ושובר את ליבם. אם זהו מצב שהוא משהו שאתה מתמודד איתו, להלן כמה טיפים לבחירות טובות בכל הנוגע לדייטים ולבחירת בן זוג טוב..

כיצד לבחור שותף לחיים

1. התבונן בטבע שלו:

כשאתה אוהב אדם, ולפני שאתה נכנס לכל סוג של קשר אתה חייב להתבונן במצב הרוח הרגיל של האדם. אם מישהו אומר שהם בדרך כלל במצב רוח רע או נשארים מתוסכלים כל הזמן או לא יודעים איך להיות מונוגמיים, שמע מה הוא אומר ואל תחשוב שאתה יכול לשנות אותם. מכיוון שטבעו של אדם לעולם אינו משתנה הוא עלול להיות מושפע מעט מהחיים שלך, אך הוא נשאר כפי שהוא.

2. הקדישו יותר זמן:

כמו דייט, צא לשמונה שעות נסיעה עם השותף המיועד שלך, או שאתה יכול להגיד שאתה חייב לבלות זמן טוב אחד עם השני. אז אתה יכול להתבונן בכל הקשיים שאתה מתמודד ובאילו דברים נוח לך. בדיקה זו אינה מיועדת לבעלי לב חלש או לאנשים הסובלים מבעיות לב, כאשר הם נתקלים בקשיים לאחר שתצטרך להכיר אותם מקרוב.

3. חפש אהבה וחסד:

אל תתפשרו! תבחר בחכמה! אתה חייב לבדוק שהאדם שאתה מתכוון להיות בן זוגך אוהב או לא? אם יש לך באמת מזל, לשותף שלך תהיה גם משפחה שלימדה אותו כיצד להתייחס לאדם אחר. כמו כן, עליך לבחור בן זוג שבני משפחתו יקבלו אותך בשמחה. מחותנים שמתייחסים אליך כאל בן משפחה יהפכו את חייך לקלים בהרבה.

4. לא אלכוהולי צריך להיות העדפת האדם:

רצוי לבחור אדם שאינו אלכוהולי. זה מראה שלאדם יש אורח חיים בריא יותר ומאמין לחיות את החיים בשמחה, במקום להרוס אותו. גם אם אתה מעשן ואתה לומד שהוא לא מעשן, זה עלול לגרום לך להפסיק. כמו שבסופו של יום אתה בוחר באושר על פני מוות.

5. בחר אישיות מדברת:

אל תבחר מישהו שאינו מדבר או לא אוהב לדבר. ככל שחולף הזמן, איכות זו חשובה יותר ממראה, כסף או עמדה מכיוון שאדם מטומטם לחלוטין לא יכול לבדר אותך או שייצור קשיים נוספים בחיים הבאים. אם אינך יכול לדבר עם בן זוגך או לבכות על כתפו, זה לא יהיה התאמה טובה כלל, כיוון שהקשר בינך לבינו יישבר בקרוב.

6. וודא שיש לך דברים משותפים:

זה באמת חשוב שיהיו דברים והעדפות במשותף. כאילו תהיה לך דרך חשיבה שונה או פרספקטיבות או שאיפות שונות בחיים אינך יכול ללכת רחוק יותר יחד. לדוגמה, אם אחד מכם רוצה ילדים והשני לא רוצה, זהו סוף שבור. גם הבדלים רוחניים ופוליטיים יכולים להיות קשים להתמודדות. ככל שאנו מתבגרים, רגשותינו באזורים אלה נוטים להתעצם ולהיות תלולים יותר. הבדל הגילאים גם משחק תפקיד חיוני מאוד, ולכן אם אפשר ללכת לאותה קבוצת גיל.

7. בחר בדרן:

כל יום אינו אותו דבר! כל יום אתה מתמודד עם קשיים ואתגרים חדשים בחיים. אם מישהו בדיוק כמוך, זה עלול להיות קצת משעמם אחרי החיים. לכן, נסה לחשוב על העתיד לפני שתבחר אדם בהווה. בן זוג מושלם לחיים יגרום לבעיית החיים שלכם לעבור בקלות רבה ולעזור לכם להתגבר עליהם בחיוך.

8. רביש זה לא חיים זה חלק:

רביש זה לא הכל! אם אתה אדם מישוש, אתה צריך להיות עם מישהו שחולק את מה שהוא רוצה. הרצון של אנשים להיפגע במשך כל החיים חלקם רוצים יותר או שחלקם רוצים להיות קדושים ולחיות בשלום, אך הצורך שלנו במגע נשאר די קבוע.

9. קח זמן להתחתן:

אל תמהר להתחתן! קח מספיק זמן להכיר אחד את השני, למצוא משמעות עמוקה יותר של אהבה. התקשרויות נוצרו מסיבה מסוימת, הסיבה היא ממש פשוטה שנותנת זמן. הזמן עשוי להימשך יותר משנה או יותר אך לוקח זמן. אבל יחד עם זאת אל תאחר עד שהוא בגיל המתאים להתחתן יורד. תתחתן בגיל הנכון, מכיוון שזה יעזור לך להכיר אחד את השני טוב יותר וגם הרבה דברים בהמשך ילכו למיטבם. קח מספיק זמן לבחור ולדעת על השותף שלך. לא רק הוא, אתה יכול גם לנסות לברר פרטים נוספים על משפחתו אם מדובר בנישואין מסודרים.

10. צחוק וקומדיה:

אם אתה לא שמח, ורק מתפשר רק בשביל החיוך שלו אז בבקשה אל תעשה זאת! להפרד! כיוון שזו לא בחירה טובה. אלוהים ברא את שניכם שווים זכויות. שניכם חייבים להחליף צחוק; חוש הומור יכול לעזור לך להתגבר על הרבה מכשולי חיים. אם מישהו יכול לגרום לך לחייך כשלא מתחשק לך, זו איכות מצוינת של אותו אדם. לפיכך, חשוב מאוד שלבן זוגך יהיה חוש הומור או לא שלפחות הוא/היא יוכלו לקבל חיוך על פניך כשאין מצב רוח טוב.

אם כי, אין אחריות בחיים. תקבל את מה שאלוהים כתב עבורך. קח את הזמן; הקשיב לחברים שלך, למשפחה ולאינטואיציה שלך. בחירת האדם הנכון מהסיבות הנכונות בזמן הנכון היא צורה של אמנות. זהו השלב הראשוני להפוך את חייך למלאי אושר ולחיות אותם בצורה הטובה ביותר.