איך להתנהג סביב בנות?

יש הבדל רב כיצד בחור יתנהג ויתנהג מול חבריו בהשוואה לזה מול בנות. עם זאת, זהו ההיבט שרוב הגברים אינם מודעים אליו. הם נוטים להיות זהים לכולם.

צריך להיות ממש שונה מול בנות במיוחד אם המטרה היא להרשים אותה. כדי לעזור לך לדעת את הדרכים הנכונות שבהן בחור צריך לפעול סביב בנות, תזדקק לעזרה מקצועית. כדי לחסוך את המאמץ, אותו הדבר מופיע במדריך להלן. בדוק אותם ועקוב אחר כל אחד מהם תוך בדיקת נאותות לקבלת התוצאות הטובות ביותר. להלן מספר טיפים כיצד להתנהג סביב בנות?

איך להתנהג סביב בנות

תהיה עצמך:

אין מישהו טוב יותר בחוץ מאשר אתה עצמך. זו אחת המנטרות הבסיסיות שצריך לעקוב אחריהן לא רק בחורים אלא גם בנות לא משנה היכן הן נמצאות. בהיותך עצמך, אתה יכול לנצח חצי מהקרב כיצד להתנהג סביב בנות. הכנות שלך תהיה מוערכת באמת ובנות יתרשמו ממך מאוד.

יש גישה ידידותית:

בחור צריך תמיד להיות ידידותי בכל הנוגע למשחק סביב בנות. נסה לא להיות להוט מדי כאשר בנות בסביבה ולהתנהג באופן שהיא יודעת שאתה מעוניין. אתה צריך לראות איך היא מגיבה לידידות שלך ואם היא מסבירת פנים אז תוכל להמשיך.

אדיבות חשובה:

אתה צריך לדעת שדבר אחד שבחורה מחפשת בבחור הוא נימוס. נסה להיות מועיל בכל הזדמנות אפשרית. תהיה כמו ג’נטלמן אמיתי כשבנות נמצאות בסביבה. אין ספק שתמשוך את תשומת ליבם כלפיך. אדיבות היא תכונה שתיקח לך דרך ארוכה, בהבנת איך להתנהג מול בנות אבל גם כיצד להרשים אותן.

נדרש אמון:

ביטחון הוא המפתח לכל אתגר אפילו כיצד לפעול סביב בנות. אך הקפד לאזן את רמות הביטחון. אל תתפאר ואל תהיה גס רוח ושחצן בכל הנוגע להיבט זה.

תנו להם כבוד:

אל תדבר זבל על בנות או על אנשים אחרים כשהיא בסביבה. אל תתנהג כמו אידיוט מוחלט. במקום זאת תהיה טוב לה, כבד אותה ואת האנשים מסביב. בחורה בוודאי תאהב את ההרגל שלך.

להיות פלרטטני:

קצת שובבות מקובלת בכל מערכת יחסים ומוסיפה כיף והתרגשות. אותו דבר לגבי פלירטוט בריא. אתה יכול לפלרטט איתה קצת ולרמה שלא גורמת לך להיראות מיואשת. למעשה, אי שם במורד הקו, בנות אוהבות בחורים המפלרטטים איתם ונותנים תשומת לב.

תן לה מבטים:

תן מבטים כשאתה בסביבה. על ידי הסתכלות עליה מדי פעם רק תוסיף למהירות השגת מטרתך. תחייך אליה ואם היא תחייך אחורה אז זה אחד הסימנים הטובים שצריך לקחת שהיא מעוניינת.

נסו לא לדבר על בנות אחרות:

כשאתה בסביבה של בנות, וודא שאתה לא מדבר על כמה טובות יש לבנות אחרות. זה יגרום להם לאבד עניין במה שאתה אומר. דבר עליהם ונסה להכיר אותם טוב יותר מאשר לתת דוגמאות של אחרים. זה יגרום להם לחשוב שאתה אידיוט.

הפגינו את חוש ההומור שלכם:

להיות מצחיק ושנון הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כשאתה מוקף בבנות. זה ימשוך את תשומת ליבם של רבים מהם כלפיך. לבנות יש פינה רכה לבחורים שיש להם חוש הומור טוב להתהדר.