איך להיפרד מחבר שלך

מגיע זמן שאתה יודע מי באמת בשבילך ומי לא, וכך יהיה גם לחברים. פתגם ישן אומר “עם חברים כאלה, שצריכים אויבים”. אז אם גם אתם מתמודדים עם משהו דומה, אולי הגיע הזמן לשחרר את המפלצת הטפילית, החבר שנקרא, ולתת לעצמכם מקום נחוץ כל כך. ישנם חברים שנקראים חברים שהם רק בגלל שהם רוצים ממך משהו, מניע נסתר או שאולי הם רוצים אותך בסביבה כחבר גביע, בגלל התהילה והפופולריות שלך. חברים כאלה אינם אלא קשים ובלתי אפשריים להתמודד איתם. מכאן ששחרור אנשים שליליים בחייך יעשה לך טוב, בהיקף גדול. זכור דבר אחד, לפני שאתה מחליט לכנות זאת, דע מה שאתה עושה הוא מתוך עובדות אמיתיות ולא מתוך הנחות או שמועות. כאן אנו נותנים לך כמה טיפים כיצד להיפרד מחברך.

זו הסיבה שאתה רוצה להיפרד מהם:

1. אולי שניכם לא מחוברים בדרכים שנראו מושלמות בהתחלה. החבר שלך יכול להיות מישהו שרוצה רק לשלוט, לדבר ולדאוג למה שקורה בחייך. זה רעיל, מכיוון שהידידות מתרחשת לשני הכיוונים ואסור לך להיות חייב להיות חבטות של מישהו בכל עת, מבלי לזכות ברגע משלך כדי לומר את דעתך..

2. אם אתה רואה את חברך משחק איתך את משחק הבריון, מדבר מאחורי גבך ואומר “סתם צוחק” כשאתה מגלה, מניפולציות על אחרים או גורם לך להרגיש נורא לגבי הדרך שלך, מדבר, ישן, נושם, אוכל, להתלבש או עם מי אתה מסתובב, תן לפעמוני האזעקה לצלצל. חברים אינם מזלזלים, מתייגים או מתייגים את חבריהם.

3. אמון חשוב בידידות וכשזה נשבר, הכי טוב להמשיך הלאה. הרגלים רעים מתים קשה; שודד ששודד פעם אחת יכול לשדוד שוב. אולי יש הרגלים שאתה לא מסכים איתם, ואתה יודע שהם יזיקו להם וגם לעצמך. דבר איתם פעם או פעמיים ואם אינך רואה שינוי לאחר מכן, עזוב.

4. אולי אתה מרגיש שנשאר בחוץ בפעילויות ושיחות, כי חבר שלך רוצה את אור הזרקורים בכל עת. אנשים כאלה לעולם לא יתנו לך לנשום בקלות, ירצו לשלוט בך וירצו שתאמץ את אורח חייהם ואישיותם, מבלי להעריך את מה שאתה יכול להציע. זו גישה אנוכית ואחת שהופכת אותך לשטיפת הדלת או לקורבן. אל תהיה קורבן או שטיח דלת, צא החוצה עם ראש מורם.

שמור על קור רוח והלך:

ניתן לעשות דברים ברוגע, אך הקפידו על כך שנעשה בצורה רגועה. כאשר אתה מדבר על נושאים בהתחלה, שים לב למשך זמן מה אם החבר שנקרא באמת מבצע שינויים בהתנהגותם ובאופן ההתנהגות שלו או לא. לפעמים זה טבע מול טיפוח, האחרון צריך ייעוץ. אם אתה באמת מאמין שיעוץ יכול לעזור להציל את הידידות? עם זאת, גם לאחר מכן אם אינך רואה שינויים, הגיע הזמן שתמשיך הלאה.

1.    שלח מייל או SMS או ווטסאפ את החבר והציע להתראות.

2.    ברך את מה שהיה לך וצפה קדימה, אל תעריס, יבב או דבר על האדם לאף אחד, אפילו לא לעצמך

3.    לטבול בפעילויות שיעסיקו אותך

4.    אינטראקציה והתרועע עם אנשים, יש חברים חדשים שצריך ליצור כל יום

5.    תאהב את עצמך וסלח לעצמך על מה שעברת. זכרו, כל מה שעובר עלינו הוא לקח ללמידה, ולא עונש.

לבסוף, בעת הצעת מחיר, הודו לאדם על המעשים הטובים והזמנים היפים שהיו יחד.