סרסי אירוסין לכלות גורמים לך להיראות נעים ורצוי

סארי הם דרך מושלמת להתחפש לכל אירוע מיוחד. הלבוש ההודי הזה יקר מאוד ונראה גם זוהר. אתה יכול ללבוש אותו לאירועים רשמיים כמו גם לאירועים טקסיים. נשים לובשות סארי מרגישות בהן מאוד סקסיות. הקטגוריה החשובה ביותר היא של הכלה. עבור הכלה, סארי האירוסין הפשוטה היא השלב הראשון וכאן היא אוהבת לקנות את הטוב ביותר.

היא יכולה לבחור דגמי סארי אירוסין מתוך סארי מעצבים, חצי סארי, סאריות מהודרות או אפילו סאריות כבדות. לכל דת יש גם סוג מיוחד של מעורבות מעורבות. אז לכלות נוצריות, הינדיות, מוסלמיות יהיו סגנונות שונים של סארי האירוסין. ניתן למצוא את מקורה של סארי האירוסין בימי קדם הודו, כאשר אורגים הודים יצרו בגדים נפלאים למלכות ולנסיכות..

חשיבותם של סארים במעורבות:

ברוב הודו, סארי הוא הבגד החשוב היחיד שלובש אותו לכל אירוע. אז זה טבעי שכלות לובשות סארי ליום המיוחד שלהן. מראה האירוסין מהמם וכבד להבדיל בין הכלה לאנשים אחרים. אז בעיקר תתבצע עבודת זהב. סארי האירוסין חשובה מכיוון שזהו הזמן בו החתן ובני משפחתו יראו את הכלה מסודרת ויאשר אותה.

תכונות אירוסין סארי:

לסארי הטוב ביותר להתקשרות יש כמה תכונות חשובות.

  • לסארי בדרך כלל צריך להיות גבול זארי ופאלה. זה כדי להראות את חשיבות היום. את עבודת הזהב על הסארי ניתן לבצע בעזרת חוט דק או שכבות.
  • עבודות רקמה נעשות גם על הסארות האלה.
  • הפאלה של סארי האירוסין היא גם דבר מסובך מאוד. בדרך כלל מדובר בעבודה כבדה מאוד וזו יכולה להיות יותר עבודת זהב.
  • אז עבודת זהב, עבודת רקמה וסוגי דברים אחרים הם שמייחדים את סארי האירוסין מאחרים.

אילו בדים משמשים לסרסי אירוסין:

מכיוון שסרי האירוסין הוא אחד הבגדים החשובים ביותר שלכלה שתלבש כלה, יש לייצר אותו במיטב הבדים. הטוב שבטוב הוא כמובן משי. סארי משי טהורים משמשים לסריסי אירוסין. אלה רכים ומשיי ובעלי ברק נפלא. עבודת הזהב והרקמה על הסארות האלה גורמות להן להיראות אלגנטיות ומלכותיות מאוד. זו הסיבה מדוע משי משמש בעיקר לסרסי אירוסין.

איזו צורת גוף עדיפה לנשים:

אהבה לא רואה גבול ולכן כל אישה תשמח להתחתן מתישהו. הסרי היא גם סלחנית מאוד ולכן כל אישה בעלת צורה יכולה לשאת סארי בקלות. סארות המשי מתעטפות היטב על גופה של אישה ולכן קל לכל אחד ללבוש אותו. סארי האירוסין יכול להיות כבד אך הוא מושלם ליום המיוחד. אז אל תדאג אם אתה נמוך, גבוה, כבד בנוי או רזה שכן סארי ישלים היטב את מבנה גופך.

אוסף חדש של סרסי אירוסין עם תמונות:

האם אתה מחפש סארי לאירוסין שלך! להלן עיצובים הסארי האחרונים לאירוסין בואו ננסה זאת.

1. להנגה סארי לאירוסין:

להנגה סארי לאירוסין

אם אתם מחפשים סארי יפה לאירוסין, אל תראו רחוק יותר מסרי להנגה המהממת הזו לאירוסין. אפרסק הוא צבע מדהים שיגרום לך להיראות מרהיב ואלגנטי. הניגוד הנפלא הזה של כחול וירוק עם האפרסק גורם גם לסארי הזה להיראות חלומי מאוד.

עיצוב ובד: סארי הלנגה עשוי מחומר נטו. עבודת הרקמה המורכבת עליה היא בדיוק מה שחולמת עליה כלה. סלסולים בקצה הלנגה גורמים לך להיראות סקסי ומלכותי. החולצה שיש בה הרבה עבודה מורכבת היא בעלת שרוולים קצרים ומתאימה היטב לגוף.

הזדמנויות אחרות ללבוש: מלבד יום האירוסין, ניתן ללבוש את סארי הלנגה הזו גם לאירועים מיוחדים כמו פסטיבלים וכו ‘.

2. אירוסין משי סארי:

אירוסין משי סארי

מכיוון שמשי הוא הבד הטוב ביותר לאירועים מיוחדים, הבחירה הטובה ביותר שלך עבור סארי משי אירוסין היא זו. העושר של הסארי מתאים בדיוק ליום המיוחד. בחר את הצבע שייראה טוב על גוון העור שלך. בחר משהו שונה לחלוטין לצבע הסרי של יום החתונה.

עיצוב ובד: סארי משי האירוסין עשוי משי טהור דק. הצבע הוורוד הוא טרנד חדש נהדר שנשים צעירות בוחרות בו. עבודות זהב על הגבול והפאלה מהממות ועשירות. לסארי יש גם ציציות בסוף המוסיפות את העושר.

אירועים אחרים ללבוש: יום האירוסין הוא הזמן המושלם ללבוש את הסארי הזה. לאחר מכן תוכל ללבוש אותו גם לפסטיבלים וטקסים חשובים.

3. מעצב סארי לטקס אירוסין:

מעצבת סארי לטקס אירוסין

הסארות המעוצבות הן הסארות בעידן החדש שהן פופולריות בקרב נשים צעירות יותר. הם רוצים משהו אחר מהסריסים המסורתיים. אז מעצבים יוצרים סגנונות ודוגמאות חדשים על הסארות כדי לספק את הכלות. לסארים אלה יש מגוון צבעים ועבודות יד שונות.

עיצוב ובד: הבד המשמש כאן בסארי המעצבים לטקס אירוסין הוא ג’ורג’ט. זוהי סארי דקה מאוד שנוחה מאוד ללבישה. לסארי עבודות רקמה על הגוף וזארי זהב בגבול.

הזדמנויות אחרות ללבוש: זוהי סריית אירוסין מושלמת עבור האישה החדשה. היא יכולה ללבוש אותו באופן קבוע גם לאחר היום המיוחד הזה.

4. חצי סארי לאירוסין:

חצי סארי לאירוסין

אם אתה רוצה משהו שנוח ליום האירוסין שלך, אז בחר חצי סארי. זו למעשה חצאית וחולצה עם דופטה. חצי הסרי למעורבות יכול להיות כבד למדי בעיצוב ובעבודה.

עיצוב ובד: כאן מלא סארי וחצי הזהב המדהים הזה מלא בעבודת נצנצים מזהב. החצאית והחולצה זהובים לגמרי עם רקע האפרסק. דופטה בצבע אפרסק עם גבול זארי זהוב שרוחבו דק.

הזדמנויות אחרות ללבוש: זוהי סארי אירוסין מהממת אך ניתן ללבוש אותה גם לאירועים רשמיים וחגיגיים.

5. אירוסין פאטו סארי:

אירוסין פאטו סארי

סארי פאטו היא למעשה סארי משי מכיוון שהיא מילה בדרום הודו המשמשת משי. סארי פאטוס האירוסין הם סארי עשירים עם משי טהור ועבודת זהב כבדה. זוהי הסרי המושלמת לכלה בדרום הודו.

עיצוב ובד: הסארי עשוי מחומר משי טהור שהוא בדרך כלל משי עבה. לסארי הכבד יש גבול זהב עשיר ופאלה. אתה יכול לקבל צבע אחד עם זהב או צבע רב עם עבודת זהב. שני הסגנונות הללו גורמים לסארי להיראות עשיר וכבד מאוד.

הזדמנויות אחרות ללבוש: הפאטו סארי מושלם לאירועים מיוחדים רק כמו חתונות, פסטיבלים ותפקודי מקדש אחרים.

6. סרי מפואר לאירוסין:

סרי מפואר לאירוסין

אם את אישה מודרנית שאוהבת אופנה ואוהבת שינוי קטן מהמסורתי אז סרי מהודרת היא מה שאת צריכה לבחור. לסארים אלה אין עיצוב קבוע ויכולים להיות בכל צבע וריאנט.

עיצוב ובד: הסארי המהודר לאירוסין עשוי מבדים שונים כמו סאטן, ג’ורג’ט, רשת, קרפ וכו ‘. הדבר הופך אותו לשונה מסארי המשי המסורתיים. הנה דוגמה נפלאה היא הסארי הכחול והצהוב ששניהם בצבע עמוק. זה נותן לו מראה עשיר. עבודת גבולות הרקמה באדום היא ניגודיות מושלמת.

הזדמנויות אחרות ללבוש: לבשו את הסרי הזה לכל הימים המיוחדים והתבלטו בהמון. דיוואלי ופסטיבלים אחרים מתאימים בדיוק לבוש הזה.

7. סארי כבד למעורבות:

סארי כבד למעורבות:

רוצים להיראות מרהיבים ביום האירוסין שלכם? מי לא !! ובכן, הנה הטוב ביותר שתוכל ללבוש ליום המיוחד שלך. תזות כבדות לאירוסין יגרמו לך להיראות כמו דוגמנית. הם בגדים ארוגים בעדינות ומורכבות המושכים את העין.

עיצוב ובד: לסארי הכבד יש אבן כבדה בכל רחבי הסארי. למרות שהסרי מלא בעבודות אבן מורכבות, זה בעצם לא גורם לסארי להיראות מסורבל מדי. בד הרשת או הג’ורג’ט שמשמש אותו מקל מאוד על הנשיאה.

הזדמנויות אחרות ללבוש: מכיוון שהחומר המשמש הוא נטו ניתן ללבוש את הסארי ברוב המקרים. בחר זאת לקבלת פנים, פסטיבלים וכו ‘.

8. כריסטיאן סארי לאירוסין:

כריסטיאן סארי לאירוסין

למרות שהכלה הנוצרית תהיה לובשת תלבושות מודרניות כמו גם מסורתיות לאירוסין, הסרי היא בגד אחד שהוא חלק מהטרוסה שלה. הסארי הנוצרי לאירוסין הוא דבר פשוט אך אלגנטי.

עיצוב ובד: הבד של סארי האירוסין יכול להיות משי או אפילו רשת. הבחירה הזו היא של הכלה. כל אחת מהסארות הללו ניתנת ללבוש שוב מאוחר יותר בחייה. אם זה חצי סארי אז זה יהיה נוח מאוד.

הזדמנויות אחרות ללבוש: היא יכולה לבחור ללבוש את הסרי לכל אירוע כמו חג המולד, טבילת הילד שלה וכו ‘.

9. סארי ירוק לאירוסין:

סארי ירוק לאירוסין

ירוק הוא צבע הקנאה, אך עבור הכלה ההודית, זהו אחד הצבעים הטובים ביותר לאירוסיה. הסארי הירוק לאירוסין יכול להיות בגווני ירוק שונים. הפופולרי ביותר כמובן הוא ירוק כהה, ואז מגיע הגוון הירוק של התוכי.

עיצוב ובד: הסארי הירוק נמצא לעיתים קרובות בסארי משי מכיוון שהגוון העשיר של הצבע יוצא מושלם במשי. העושר של סארי אירוסין נראה בצבע הירוק הכהה. גבול זארי זהב על הסארי מושלם גם לפונקציה מיוחדת כמו אירוסין.

הזדמנויות אחרות ללבוש: ניתן ללבוש את הצבע הירוק בסארי לכל אירועים מיוחדים כמו פסטיבלים, התחממות הבית וכו ‘.

10. סארי אירוסין הינדואי אירוסין קראלה:

סארי אירוסין הינדית של קראלה

סרס האירוסין לקראלה בדרך כלל פשוטים יותר בעיצוב ובסגנון. הם נעשים לא עשירים במיוחד בהשוואה לסריסי החתונה. הצבעים יכולים להיות ניטרליים אך מודגשים.

עיצוב ובד: סארי האירוסין ההינדו של קראלה היא אחת הסריות הטובות שנשים יכולות ללבוש. גבול פשוט כמו זארי או עבודת חוט הוא מה שמייחד את הסארות האלה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של צבעים במשי שהוא הבד המועדף.

הזדמנויות אחרות ללבוש: סארי האירוסין הוא דבר שניתן להלביש את הכלה באופן קבוע בהזדמנויות אחרות כמו אונם, וישו וכו ‘..

איזו חולצה מתאימה לסרסי אירוסין:

עבור סארי אירוסין, עדיף שיהיה לך סארי משי שייראה עשיר כמו הסארי עצמו. אתה יכול ללבוש חולצות עם שרוולים קצרים או שרוול ארוך. לחלק מהסארות יש עבודת חוטים כבדה על החולצה. צבע ניגודיות הוא תכונה נוספת בסגנון עיקרי שתמצא בחולצת סארי האירוסין. עיצובים הסארי האחרונים לאירוסין נותנים לך הזדמנות לשחק גם בעיצובים של החולצה. אז קדימה ונסו גזרות וסגנונות שונים ליום המיוחד הזה.

כיצד לעצב סרסי אירוסין:

עיצוב סרי האירוסין שלך הוא דבר שצריך להתייחס אליו ברצינות רבה. הנה כמה עצות:

  • אתה יכול לבחור להשאיר את הפאלה רופף כך שניתן יהיה להבחין בעבודת הפאלה העשירה.
  • אתה יכול להצמיד את הפאלה ולהיות נוח בזמן ביצוע הטקסים.
  • חגורת מעל הסארי מוסיפה קצת דרמה.
  • אם זה חצי סארי, אתה יכול לבחור להצמיד את הדופטה תוך כדי הצגת החלק של הלנגה.

אירוסין הוא החלק החשוב ביותר בחייה של כלה. זו הכניסה לעולם חדש לגמרי. לכן חשוב לה להיראות ולהרגיש טוב עם יום האירוסין. זה יכול להיות פלא משי או רשת המעצבים העדכנית ביותר או סארי ג’ורג’ט. כך או כך, כשהוא עטוף בצורה מושלמת, הוא יראה את הכלה להפליא. סארי אירוסין והעיצובים שלו משתנים תמיד ובחירת הטוב ביותר היא עבודה נהדרת. אז הקפידו לבחור את הצבע והבד הנכונים ליום המיוחד שלכם. תמיד טוב לבחור סארי הניתן ללבוש בקלות גם לאירועים אחרים כך שהוא לא יושב רק בארון שלך.!!