9 טבעות אירוסין יקרות לפלטינה לו ולה

פלטינה היא מתכת יקרה בצבע לבן. טבעות אירוסין מפלטינה הן כל כך יוקרתיות במראה שלהן ונותנות סיפוק ללובש. העיצובים של טבעות אירוסין מפלטינה נחמדים ועדינים מאוד. כאשר אתה עונד טבעת אירוסין מפלטינה, היא מעבירה את עושרך. מתכת פלטינה חזקה יותר מזהב. אתה יכול גם לערבב פלטינה עם זהב. זה ייראה מדהים.

טבעות אירוסין יקרות לזוגות. הם תמיד אוהבים לבחור את הטבעת הטובה ביותר זה לזה. הם יכולים לבחור באותה טבעת עיצובית, כלומר טבעת זוגית. טבעת אירוסין פלטינה תיראה מהממת מטבעת זהב.

טבעות פלטינה לאירוסין:

כאן התגייסנו להלן כמה מהעיצובים והסגנונות הטובים ביותר של טבעות אירוסין ממתכת פלטינה.

1. טבעת אירוסין יהלום מפלטינה:

טבעות אירוסין מפלטינה

בטבעת הפלטינה הזו, יש יהלום סוליטר אחד גדול וסדרת יהלומים קטנים. צורה יפה ניתנה לסדרה של יהלומים קטנים. הוא נראה נהדר וישפר את היופי של הלובש.

2. טבעת אירוסין עבה לפלטינה:

טבעת אירוסין עבה לפלטינה

זו טבעת אירוסין פלטינה כל כך יקרה ומדהימה לגברים. זה ייראה קלאסי כשאתה עושה שאתה תענוד את הטבעת הזו והוא יהיה כל כך שמח. יהלומים מסמלים את האהבה האמיתית לשותף לחיים שלך.

3. טבעת אירוסין פלטינה קלאסית:

טבעת אירוסין קלאסית מפלטינה

זהו עיצוב קלאסי בטבעת אירוסין פלטינה בשבילה. עיצובו פשוט אך מכסה חצי טבעת עם יהלומים קטנים. זה נראה כאילו יהלומים צפים על טבעת. הוא עדין מאוד וזקוק לטיפול בזהירות.

4. טבעות אירוסין לזוגות פלטינה:

טבעת אירוסין לזוגות פלטינה

זוהי טבעת אירוסין זוגית באותו עיצוב. אוהבים בדרך כלל בוחרים טבעת זוגית לאירוסין. זה כמו לתת התחייבות זה לזה להתחתן. הוא פשוט ללא יהלום אבל עדיין מדהים.

5. טבעת אירוסין מזהב פלטינה:

טבעת אירוסין מזהב פלטינה

זה משהו ממש פנטסטי. טבעת זו היא שילוב של פלטינה וזהב. היהלום האמצעי זורח כל כך בהיר. אינך צריך שום טבעת אצבע אחרת כאשר עונדת זאת. מספיק רק אחד להראות.

6. טבעת אירוסין פלטינה בעיצוב שרשרת:

טבעת אירוסין פלטינה בעיצוב שרשרת

כעת זהו עיצוב חדש בטבעת אירוסין פלטינה. זה נראה כאילו שרשרת קשורה בחוט פלטינה. זה יוצא דופן ולא תמצא אף גברת העונדת את טבעת העיצוב הזו. זה ייראה ייחודי על ידה.

7. טבעת אירוסין פלטינה עם עיצוב קשת:

טבעת אירוסין פלטינה עם עיצוב קשת

לטבעת אירוסין פלטינה זו יש עיצוב קשת ועליה משובץ יהלום. זה נראה מקסים ומקסים. זה ייראה אטרקטיבי על היד של הגברת שלך. היא תתעודד לראות את העיצוב הזה בטבעת האירוסין שלה.

8. טבעות אירוסין מרובות פלטינה:

טבעות אירוסין מרובות פלטינה

זהו אוסף של חמש טבעות אירוסין מפלטינה. מנקודת המבט שלי זה יכול להיות העיצובים הטובים ביותר, מכיוון שאתה יכול להתמודד בקלות עם אלה. עיצובים כבדים ועדינים זקוקים לתשומת לב. אבל העיצובים האלה גסים וקשים.

9. טבעת אירוסין דו שכבתית פלטינה:

טבעת אירוסין פלטינה דו שכבתית

זהו עיצוב יוצא דופן באמת בטבעת אירוסין פלטינה. הוא מוטבע ביהלום אחד באזור האמצעי. ועיצוב נחמד ניתן לגבול החיצוני. יש לו עיצוב מענג. זה יביא לב של הגברת שלך.

למרות שיש עיצובים שונים בטבעת אירוסין פלטינה, אך הפשטות תנצח. טבעת אירוסין היא כזו שאתה צריך לענוד אותה באופן קבוע ולכן היא צריכה להיות פשוטה ומפוכחת. אתה יכול ללבוש ולעבוד בקלות ללא כל בעיה. טבעת אירוסין פלטינה היא סימן למסירות ואהבה זה לזה. זו הבטחה לאהוב אחד את השני עד הנצח. יש סיכוי שתתבלבלו בנוגע לבחירת עיצוב מתאים לטבעת האירוסין שלכם. עיצוב הטבעת צריך להיות כזה שיעצור את דעתך לנצח. אתה אף פעם לא מקבל סלידה מזה.