5 שמלות שמלה מרשימות לטקס אירוסין בהודו

שמלות הן ללא ספק הסוג הפשוט ביותר של שמלות אירוסין. חלקם פשוטים בלבן, בעוד שאחרים מגיעים עם עבודה כבדה ועיצובים. אבל הסוד להיראות נהדר על השמלה נובע מבחירת הצבע והתבנית הנכונים. חלק מהשמלות מותאמות יותר ללבוש ההודי, בעוד שאחרות נראות מערביות ובכך הופכות לשמלת אירוסין מודרנית ביותר. החידוש של המעצבים והיכולת שלהם להתאים משהו יפה מגיעה עם הרבה מחשבה ומאמץ, לרוב תואמים את ההעדפה המודרנית. חלקם גם מיוצרים בהתאמה אישית על מנת להתאים לגוף ולשבת בנוחות. אז מאיפה הרעיונות שלך? משוך, הרים את הגרביים שלך וזרק את התשומות שלך כדי להפוך את שמלת האירוסין הטובה ביותר בכל הזמנים ולקבל השראה מהרעיונות שלנו.

כיצד לבחור את שמלת האירוסין הנכונה?

לפני שנדון על סוגי שמלות אירוסין, בואו נבין את היסודות כיצד לבחור את שמלת האירוסין האידיאלית. עצות אלה משותפות למומחים ומעצבים שידריכו את הכלות בבחירה הנכונה:

  • הטיפ הראשון וחשוב לשקול שמלה הוא להבין את מבנה הגוף הבסיסי שלך. זה עוזר בבחירת התלבושת הנכונה שמחמיאה לדמותך.
  • סגנון ללא נוחות אינו טוב. במיוחד כשזה היום הגדול שלך וכשאתה מוציא הון על השמלה, עליך לוודא שהשמלה נוחה ותן לך לנשום היטב.
  • לכי על צבעים שמשלימים את גוון העור שלך. זהו העידן של צבעי הפסטל. נסה את אחד הגוונים האלה כדי להיראות אופנתי וקלאסי בו זמנית.
  • הימנע מהדפסים ופרחים כבדים. אלה יכולים לגרום לך להיראות זוהר ובומבסטי. שמור על זה מפוכח ובחר תבניות רקמה ותחרה מפורטות כדי לגרום לך להיראות כמו נסיכה.
  • תלבושות מתואמות של החתן והכלה הן האופנה האחרונה בעונת החתונות. תכנן היטב אם התלבושת משלימה גם את חליפת החתן וגם את תפאורת הרקע.

שמלות אירוסין בסגנון הודי:

אוהבים להתהדר בשמלה על האירוסין שלכם? ובכן, אם כן, תן לנו לספר לך איך השמלות ממש יפות. אבל האם זה יהיה רעיון שמלת האירוסין שלך? להלן כמה רעיונות לשמלת אירוסין שתוכל לקבל השראה לנסות בעצמך.

1. שמלת מעצבים:

חצי מהיופי של השמלה מגיע מהצבע שתבחר. שמלת אירוסין זו לכלה ההודית אדומה בדם ובעלת עבודות מעצבות על פלג גוף עליון. החלק התחתון מסולסל כמו של בובה. לשמלת הצוואר הגבוה יש צווארון ולכן אין צורך למצוא לה שרשרת תואמת. התאימו אותו לעדכון שיער ועגילים מתאימים כדי להיראות יפה להפליא.

2. שמלה מערבית:

השמלה המערבית מהפנטת באמת. הוא מגיע בצבע לבן או לבן, עם עבודות מעצבים מינימליות ביותר. חלקם ללא שרוולים והשמלה למטה היא בדרך כלל סלסול יפהפה. למרות שהניהול יכול להיות מעט ניסיונות, זה בהחלט לא יהווה בעיה כאשר תראה כמה יפה זה נראה. עדכון שיער טוב ועם פחות או בלי תכשיטים היא הדרך לעשות זאת.

3. שמלת אנרקלי:

האם ידעת שתוכל לשנות את שמלת האנרקלי כך שתראה כמו שמלה? ובכן, החלק למטה, ליד המותניים הופך לחופשי יותר לעומת האנרקלי הקלאסי שמחזיק חזק במותניים. החלק התחתון של האנרקללי כולל מגוון עיצובים ועבודות שעשויים להפוך אותו לכבד, אך מפואר להפליא. התאימו אותו לתכשיטים מסורתיים והראו מהמם בשמלת הערב הזו לאירוסין.

4. שמלת להנגה:

אוהבים את הלנגה והשמלה שלך באותה רמה? ובכן, הנה שילוב קלאסי של הלנגה והשמלה, כזה שנראה כמו חצאית סלסול למטה עם תפירה צנועה בסגנון להנגה בחלקו העליון. לך על צבעים בהירים למדי והרם את מראה השמלה למטה עם גוונים שונים של עיצוב. נסה תכשיטים מסורתיים שתשתלב איתם ושיער טוב.

5. שמלה בהשראת סלוואר:

הנה עוד שמלה בסגנון הודי קלאסי. אף על פי שזו לא נראית ‘שמלת’, היא מנהלת את מראה השמלה למטה. זוהי שמלה תפורת על חתיכה עם רצועת מותניים זעירה דרכה עוברת דופטה. החלק למטה קרוב יותר לגוף ואינו דמוי סלסול. הוא מצליח להתנתק כמו שמלה יוקרתית, עם השראה כבדה מהסגנון ההודי. התאמתו לתכשיטים הנכונים תשלים את המראה.

שמלות הן האהובות על בנות בכל הזמנים! מה שהופך אותם לאהובים עוד יותר הוא השילוב הקלאסי שהוא התחיל לצאת היום. עם זרם של איזה סגנון הודי מדהים, יחד עם השמלה הופך אותו לשמלת שמלה שאין לעמוד בפניה לאירוסין. הם תפורים להפליא לשלום ודאגו להתאים לגוף. החלק הטוב ביותר בהם הוא הנוחות שהם מספקים. קח השראה מהרעיונות שלנו והתחל לצאת עם טרנד חדש. התכונן להיות קובע המגמה הבא!