9 צבעים שונים של אבני טבעת הודית

טבעת מצב רוח היא כזו המכילה אלמנט תרמוכרומי כלשהו שמשנה את צבעו בהתאם לטמפרטורת האצבע של האדם הלובש אותה. אלה מגיעים יחד עם תרשים צבעים המציג את מצב הרוח המתאים לצבע המצוין על הטבעת. טבעות מצב הרוח הן פריטי תכשיטים מהנים שמרתקים אנשים במשך שנים רבות.

אבני טבעת מצב רוח

תכשיטי טבעות אבן מצב הרוח:

אנשים רבים אוהבים לדעת על מצב הרוח שלהם, שצבעי טבעת מצב הרוח מעידים עליהם. להלן מספר טבעות מצב הרוח הטובות ביותר:

1. טבעת אבן מצב רוח יוקרתית לנשים:

טבעת אבן מצב רוח יוקרתית לנשים

טבעת מצב הרוח הזו בעלת מראה וינטג ‘ואופנתי עם אבני חן נוצצות. זה נוח ללבוש יומיומי. האבנים הנוצצות נראות יפה ונראות מוצבות היטב בטבעת בצורת ריבוע.

2. עיצוב טבעת מצב רוח להקה פשוטה:

עיצוב טבעת מצב רוח להקה פשוטה

טבעות מצב הרוח של הלהקה הן הטבעות הפשוטות ביותר. זוהי טבעת מצב רוח קלאסית המשתנה. הטבעת מורכבת מלהקה אחת שמשנה את צבעה בהתאם למצב הרוח של הלובש. הוא קל וניתן ללבוש אותו גם לילדים. זה נראה פשוט וחמוד על האצבעות.

3. טבעת מצב רוח כסף סטרלינג לבנות:

טבעת מצב רוח כסף סטרלינג לבנות

טבעת המעצבים הזו היא אחת מטבעות מצב הרוח הטובות ביותר בכל הזמנים. הוא עשוי כסף סטרלינג ובעיצוב יפה המקיף את הגביש. הצורה דמויית כתר המחזיקה את הגביש נראית יפה במיוחד. סוג זה של אבן טבעת טבעת יאהב בני נוער.

4. טבעת מצב רוח גימור עתיקה:

טבעת מצב רוח גימור עתיקה

טבעת מצב הרוח העתיקה הזו עשויה פליז יפה במיוחד ומעניקה מראה מקסים לאצבעות. יש לו פרח שמחזיק אבן טבעת במצב רוח באמצע. האבן ממוקמת בה בצורה מושלמת ויש לה מראה מרגיע.

5. טבעת אבן מצב רוח זהב:

טבעת אבן מצב רוח זהב

הטבעת הזו באמת בעלת מראה קסום. הוא מצופה זהב ובעל צורה דמוית כתר המחזיקה את אבן טבעת הירח. הוא אלגנטי ונראה כמו תכשיט. הוא שונה מטבעות מצב הרוח הפשוטות.

6. טבעת הלך הרוח של הודו:

טבעת מצב הרוח משיש הודו

טבעת הצהרה זו עשויה שיש שקוף בעלת מראה אלגנטי. ניתן ללבוש אותו על בסיס יומי. הוא מתכוונן, כך שניתן להתאים אותו לפי גודל האצבע שלך. ניתן ללבוש אותו גם בני נוער. הוא זמין גם באינטרנט, וניתן לחפש אותו תחת טבעת מצב הרוח הודו.

7. טבעת מצב רוח לילדים:

טבעת מצב רוח לילדים

ילדים לרוב מוקסמים מהרעיון של טבעות מצב רוח ואוהבים לראות אותו משנה את צבעו. טבעת הירח והכוכב הזו מושלמת לילדים. הירח עשוי שיש ובעל מראה קסום.

8. טבעת מצב רוח סגלגל לבני נוער:

טבעת מצב רוח סגלגל לבני נוער

הטבעת האופנתית הזו מצופה ציפוי זהב ובעלת מראה נועז. הוא גדול יותר מהטבעות הרגילות. יש לו מראה אופנתי וניתן ללבוש אותו על ידי בני נוער וגם נשים. היא לא רק משמשת כטבעת מצב רוח, אלא גם כתכשיט מפואר. ניתן למצוא אותו בטבעת מצב הרוח בהודו. ניתן ללבוש אותו למסיבות ולאירועים מיוחדים.

9. טבעת מצב רוח בוהמית עתיקה לנשים:

טבעת מצב רוח בוהמית עתיקה לנשים

טבעת מצב הרוח הזו עשויה ברונזה ובעלת עיצוב פיליגרן. זהו יצירת מעצבים ייחודית ובעלת מראה צועני. העיצוב על הטבעת נראה ממש יפה ובעל מראה עתיק. הטבעת הזו תיראה טוב על נשים מכיוון שהיא בעלת מראה יוקרתי.

טבעות מצב הרוח הן תכשיטים מפורסמים בהשראת שנות ה -70. אנשים אוהבים לדעת את מצב הרוח הנוכחי שלהם ואוהבים אותו כאשר צבעי טבעת מצב הרוח מראים זאת. טבעות מצב הרוח עדיין פופולריות וזמינות באינטרנט, כמו גם בחנויות בלעדיות.