9 עיצובים מרשימים בטבעות נישואין מפלטינה לשנת 2021

חתונה היא האירוע החשוב ביותר בחיינו. הכל מתחיל בטקס הטבעת וההתחלה צריכה להיות הטובה ביותר להמשך אירועים טוב יותר. בחירת הטבעת הטובה ביותר עבורך היא משימה ואנו כאן כדי לפשט זאת.

טבעות נישואין מסורתיות בפלטינה:

טבעות נישואין מפלטינה עדיפות ומבחרות רבות בטקס הנישואין שלך. לעולם אל תפספסו את ההזדמנות לזכות בלב אהבתכם במיוחד בטקס החתונה.

1. טבעת הנישואין הפשוטה בפלטינה:

טבעת הנישואין הפשוטה בפלטינה

הטבעת מפוכחת בעלת מרקם רגיל. פשוט אך יוקרתי שיש לענוד על אצבע אישה וייראה טוב לא פחות מכל מעצב. הפלטינה נושאת מעמד בפני עצמה והטבעת נושאת בבירור את הסגנון הזה. זה חייב להיות חלק מהאוסף הטוב ביותר שלך.

2. טבעת האצבע גילוף העלים:

טבעת האצבע גילוף העלים

טבעת זו מגולפת 3 עלים רגילים המסתבכים זה בזה והעיצוב מתפשט לכל אורכה, הטבעת בעלת עיצוב ומרקם ייחודיים. זוהי קניה מושלמת לכל גבר עבור אשתו. אז קנה אותו במתנה וראה אותה הולכת להסמיק מכל החיוך והאושר!

3. טבעת הפלטינה המצופה זהב:

טבעת הפלטינה המצופה זהב

טבעת הפלטינה היא תערובת של פלטינה וזהב. הטבעת היא פלטינה עם קטע זהב עבה באמצע. המראה המבריק של הפלטינה כמו גם חומר הזהב נותן מראה אטרקטיבי ויהיה אופציה מושלמת לטקס טבעת נישואין עם המראה שהוא נושא. אז קנה אותו לחתונה שלך ושמח את הילדה שלך מהבחירה שלך.

4. טבעת הנישואין השחורה של הפלטינה:

טבעת נישואין פלטינה שחורה

שחור תמיד נראה מפוכח ואלגנטי. אפילו כאופציה לטבעת נישואין, זו לא תהיה אכזבה. הגימור המט נותן לו מראה מבריק יותר והופך אותו למרכז משיכה. הציפוי האפור עם המתיחה השחורה בין לבין הוא שילוב מושלם ויכול באמת לגרום לטקס טבעת אחר!

5. טבעת הנישואין הפלטינה המקושקשת:

טבעת הנישואין הפלטינה המקושקשת

לטבעת זו שני קווים של מתיחות אנכיות קטנות לכל אורכה, עיצוב דק עם מראה קליט לעין. טבעת זו תהווה אופציה מתאימה לאטרקטיביות שהיא נושאת. אז קנו אותו לחתונה שלכם והפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

6. טבעת הנישואין הפלטינה המעוצבת לסירוגין:

טבעת הנישואין הפלטינה המעוצבת לסירוגין

לטבעת זו עיצוב שונה כאשר הקווים חולפים זה על זה בצורה חוצה. שאר החלל הנראה על האצבע משובץ באבנים וברקת. הטבעת היא טבעת יקרה לקנייה. אז אנשים עם תוכניות מיוחדות לטבעת נישואין, זו האחת בשבילכם.

7. טבעת הנישואין הפלטינה הבודדת באבנים:

טבעת הנישואין מפלטינה יחידה

הטבעת היא טבעת בסיסית ביותר עם אבן אחת באמצע. עם זאת, עיצובים הדקות באבן על פני השטח עם תצוגת האבן באמצע מעניקים לטבעת מראה יפה. הגון ומפוכח להיבחר לחתונה, אתה יכול בקלות להעדיף זאת כטבעת נישואין ולשמח את ילדתך וקרוביך.

8. טבעת הנישואין הנוצצת מפלטינה:

טבעת הנישואין הנוצצת מפלטינה

הטבעת היא הטובה ביותר מבין הרשימה בה תוכל לבחור. ההשתקפות הזוהרת והורודה הבהירה שתוכל למצוא בטוח תמשוך כל בחורה לעבר הטבעת. בחר זאת כטבעת הנישואין שלך ובטוח שתענג את כולם.

9. טבעות נישואין מפלטינה רשומות:

טבעות נישואין מפלטינה רשומות בשם

טבעת זו היא התגלמות מושלמת של זיכרון ואהבה. אתה יכול בקלות לרשום את שמותיך על טבעות הפלטינה ולהפוך אותו לבלתי נשכח למשך שארית חייך!

הרשימה למעלה תפתור את כל הבעיות שלך אם מתכננים את טבעת הנישואין הטובה ביותר. בחרו את הטוב ביותר עבורכם מבין הטבעות המדהימות האלה והפכו את החתונה שלכם לבלתי נשכחת.