15 טבעות כסף יפות ופופולריות לנשים ולגברים

טבעת היא סביב רצועה, בדרך כלל מתכת, הנלבשת כתכשיטי קישוט סביב האצבע. הטבעות עשויות לעתים קרובות יותר ממתכת אך יכולות להיות עשויות גם מכל חומר; מתכת, פלסטיק, אבן, עץ, עצם, זכוכית או אבן חן. הם משפרים את יופי היד. כסף שימש כמתכת יקרה. הוא משמש ביישומים רבים מלבד מטבע.

טבעות כסף

זוהי מתכת לבנה וזוהרת ומשמשת לייצור תכשיטים. טבעות הכסף נראות יפות. הם נלבשים על ידי גבר ואישה כאחד. היא הייתה אחת ממתכות טבעת הנישואין הפופולריות ביותר עד אמצע המאה ה -19, אך כעת היא חזרה לאופנה.

עיצובים תכשיטים טבעות כסף פשוטים עם תמונות:

ישנם עיצובים רבים של טבעות כסף שכאשר הם מעוטרים יהפכו את הלובש למראה מדהים.

1. טבעת כסף פרח קריסטל:

טבעת כסף פרח קריסטל

העיצוב הפרחוני נפוץ אך טבעת כסף פרחי קריסטל זו מעוצבת בצורה ייחודית. יש לו שלושה פרחים כל אחד בצבעים שונים, צהוב, ורוד וסגול. הם ממוקמים על לולאות שונות מה שהופך אותה לטבעת גדולה שהיא יפה. יש לו אפילו יהלומים על הטבעת מה שהופך אותו לקרין. ניתן לענוד את טבעת הכסף הצבעונית הזו לנשים על כל בגד ובנוסף ניתן להתאים אותו לתלבושת בשלושה צבעים.

2. טבעת כסף להפיץ לילדות:

טבעת כסף למרוח עלים לילדות

זוהי טבעת כסף ללא התאמה שהיא אחת מסוגה. טבעת הכסף המתפשטת עלה תכסה את שליש האצבע; זוהי טבעת גדולה ומעוצבת במדויק בטבעת נישואין כסופה. יש לו לולאה אחת באמצע ועלים מתפשטים משני הצדדים. העלים מלאים ביהלומים בכל הנוצצים. זה בהחלט ייראה מקסים על היד של הכלה.

3. טבעת כסף כתר מיוחדת במיוחד לנשים:

טבעת כסף כתר מיוחדת במיוחד לנשים

טבעת כסף כזו בצורת כתר יכולה לגרום ללובש להרגיש כמו מלכה. יש לו יהלומים נוצצים על הכתר שנראים אלגנטיים. זה יכול להיות מוכשר על ידי הגבר לנשים שלה לגרום לה להרגיש מיוחדת.

4. צבע על טבעת כסף:

צבע על טבעת כסף

לטבעת הגברים הכסופה הזו בצבע כסף יש אבן סגולה גדולה בחלקו העליון. הצבעים על הטבעת אינם פזורים אלא ממוסגרים בה יפה. לטבעת אין עיצובים מסובכים אבל עם הצבעים האלה היא נראית נפלא. הדבר הטוב ביותר הוא שזה יכול ללכת על כל תלבושת צבע. זה יראה מגניב על בני נוער.

5. טבעות כסף פשוטות למנעול ולנעול לזוגות:

טבעות כסף פשוטות עם מפתח ונעילה לזוגות

אלו טבעות כסף לזוגות. המפתח עשה טבעת גדולה ל”הוא “וטבעת בעלת מנעול קטן ל”היא”. הם מובחנים מטבעות אחרות המעוצבות דק. אלו הן טבעות הכסף הטובות ביותר לזוגות להביע את תחושתן ולהראות לאחרים שיש רק אחת למנעול זה.

6. טבעת קשת מכסף סטרלינג:

טבעת קשת מכסף סטרלינג

קשת זו אינה מיועדת לחליפות אלא לאצבעות. טבעת כסף זו בצורת קשת היא טבעת גדולה שהיא מהממת. יש לו בליטות כמו מבנים קטנים סביב היהלומים שגורמים לו להיראות יפה. טבעת הכסף הזו בצורת קשת כה גדולה עד שהיא משווה גם לכריכה של אצבע הצד.

7. טבעת כסף אשכול פנינה לבנה ושחורה:

טבעת כסף אשכול פנינה לבנה ושחורה

פנינים מעניקות מראה מלכותי וכאשר הן השחור והלבן מתקבצות יחד הן מוסיפות גובה למראה המלכותי. זה נראה אלגנטי. טבעת הכסף של אשכול הפנינים היא אחת מהן ותוסיף אלגנטיות לסגנון של אחד.

8. עבודות אמנות עיצובים טבעות כסף לזוגות:

יצירות אמנות עיצובים טבעות כסף לזוגות

טבעת כסף זו היא הטבעת האולטימטיבית לזוגות להבטיח הבטחות אהבה. יש לו שתי טבעות כשהן מחוברות יחד שהראות שהגבר נותן את לבו לאישה. טבעות כסף מצחיקות אך סופר מסוגננות.

9. עיצוב טבעת כסף רטרו:

עיצוב טבעת כסף רטרו

לטבעת זו ורד מלמעלה במראה רטרו. פרח הוורד שחור עם קווי מתאר של כסף. הוא מעוצב היטב ומעניק מראה חינני מושלם. עונד טבעת זו על בגד שחור יגרום ללובש להיראות אופנתי.

10. טבעת כסף לנשים עם אבן שחורה:

טבעת כסף לנשים עם אבן שחורה

טבעת הכסף צמודה לשחור הצבע המלכותי. יש לו מראה נועז מאוד עם אבן שחורה גדולה במרכז ועיצובים יפים של שחור על המבנה הספיראלי של הטבעת.

11. טבעות כסף צולבות לגברים ולנשים:

טבעות כסף צלב לגברים ולנשים

טבעות הכסף הצלב יכולות לשמש כטבעת נישואין, המציגות אמונה זו בזו ועם אלוהים. טבעת כסף הצלב השחורה מיועדת לגבר שנראה סופר מסוגנן וטבעת אפרסק לאישה שנראית יפה.

12. עיצוב טבעת כסף זהב:

עיצוב טבעת כסף זהב

גם הזהב וגם הכסף הם מתכות יקרות וכאשר הם משולבים זה בזה, ואז אין התאמה להם, הם נותנים מראה אופנתי. טבעת כסף זהב זו פשוט בעלת לולאות המתערבבות זו בזו וזה אטרקטיבי.

13. טבעת כסף מעצב פרחים ועלים:

טבעת כסף מעצב פרחים ועלים

זוהי טבעת עיצוב פרח ועלי כסף ייחודית. בדרך כלל טבעות נפתחות בתחתית אך לטבעת זו יש מקום מלמעלה עם פרח ועלה מוטבע יהלומים. הוא יכסה את הרווח בין אצבעות הצד ויראה מדהים במראהו.

14. טבעות כסף של מלך ומלכה לחתונה:

טבעות כסף של מלך ומלכה לחתונה

עיצוב טבעת הכסף הזה הוא חמוד מאוד. זה יגרום לאדם להרגיש כמו מלך ומלכה. שתי הטבעות מעוצבות בכתר אך טבעת הגבר היא כסף רגיל ובטבעת האישה יש יהלומים ואבנים אדומות שעליהן נראה יפה. המלך והמלכה יכולים ללכת יחד ולהפגין את אהבתם העצומה זה לזה.

15. טבעת כסף וינטאג ‘:

טבעת כסף וינטאג '

טבעת כסף עתיקה זו מעוצבת להפליא. יש לו עיצובים ייחודיים. יש לו זוהר, זוהר פנימי ובהירות. זה יראה מדהים על הכלה.

כסף נחשב בדרך כלל נמוך מזהב ופלטינה אך הוא לא פחות. לטבעות יהלומים, אבנים באש שהבזיקו במתכת הלבנה שגורמת לה להיראות חביבה. לטבעת הכסף קסם משלה והיא נלבשת על ידי גברים ונשים כאחד. ישנם עיצובים מיוחדים של טבעות כסף לזוגות חתונה. ניתן לענוד טבעת כסף בקלות גם על בגדים רשמיים מבלי לחשוש שהיא תיראה פאנקית.