26 שבועות בהריון: כל מה שאתה צריך לדעת על זה כאן!

האם אתה עצבני למה לצפות בשבוע ה -26 להריון? אנו קולטים את הרגש שלך. אם את אישה בהריון בשבוע 26, אז הנה מדריך מלא להריון שלך השבוע !! המהפכה הגדולה ביותר של האנושות היא שרשרת החיים הנמשכת, מדור לדור. וברגע שמתחיל תהליך ההריון, מתרחשים שינויים שונים בגוף ואפילו בגוף האם. שינויים מרובים מתרחשים בשבוע ה -26 להריון. הכרת השינויים הללו הופכת את כל התהליך לקל הרבה יותר מכיוון שלא יהיה מה לדאוג.

שאלה נפוצה ששואלות נשים רבות בשלב זה היא ‘אני בשבוע 26 להריון, וממה עלי לדאוג יותר מכל?’ יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם בתקופה הזו מכיוון שזה באמצע ההריון פרק זמן. שינויים אלה חדשים בגוף האם אם זה הילד הראשון שלה ואפילו עבור האנשים סביבה דואגים לה. הריון לא רק יצית את השינויים ההורמונליים אלא גם יסייע בשינויים גופניים ופסיכולוגיים אחרים שאשה יכולה להיות עדה להם בשלב זה !! מדריך הריון זה בשבוע ה -26 יעזור להבין וללמוד את השינויים בגופך ולדעת את הטיפים ואמצעי הזהירות שיעזרו לך להתמודד בקלות עם החששות שלך..

26 שבועות הריון

תוכן ענינים:

 1. חודשים & טרימסטר המציין 26 שבועות בהריון
 2. שינויים גופניים ופסיכולוגיים בגברת בהריון בשבוע 26 (תסמינים)
 3. 26 שבועות גודל תינוק בהריון & מִשׁקָל
 4. תִינוֹק & הבטן נראית כמו בשבוע 26 להריון
 5. מיקום התינוק במהלך 26 שבועות של הריון (עוברית & התפתחות פיזית)
 6. דיאטת הריון & תרגילים במהלך 26 שבועות בהריון
 7. בדיקות רפואיות & סרוק בזמן 26 שבועות הריון
 8. מהם הטיפים & אמצעי זהירות שיש לנקוט במהלך 26 שבועות של הריון?
 9. מהם הסיכונים העומדים בפניה במהלך 26 שבועות של הריון?
 10. רשימות צ’ק במהלך 26 שבועות בהריון

חודשים & טרימסטר המציין 26 שבועות בהריון:

שבוע 26 להריון כמה חודשים? חישוב חודש ההריון המדויק עשוי להיות בעייתי. הדבר דומה לשבוע ה -26 בהריון. אבל זה פשוט לא מסובך מדי. השבוע 26 להריון מתייחס לחודש השישי למסע שלך. ואתה על סף השלמת השליש השני שלך. אז בהצלחה בהמשך הדרך!!

שינויים גופניים ופסיכולוגיים בגברת בהריון בשבוע 26 (תסמינים):

מכיוון שאתה קרוב מאוד להשלמת שני שלישים ממסע ההריון שלך, גופך יראה שינויים רבים. תנוחת התינוק בהריון בשבוע 26 ממשיכה להשתנות, ויהיו גם תנועות תינוקות בהריון של 26 שבועות. חלק מהשינויים ותסמיני ההריון בשבוע 26 מתייחסים לדברים המפורטים להלן:

26 שבועות של הריון

1. לחץ דם:

לחץ דם הוא בעיה קבועה של נשים בהריון. הוא עשוי להיות גבוה או אולי נמוך; זה תלוי לחלוטין במצב הגוף של האם, יחד עם ייצור ההורמונים הנשיים. עם זאת, גם נשים בהריון בשבוע ה -26 עלולות לסבול מרעלת הריון, מצב של לחץ דם גבוה. בנוסף, צריכת מגבלת המלח התחתונה עשויה אף להחמיר את מצבך.

2. עייפות:

בשל המשקל הגובר של התינוק, גוף האם יראה גם עייפות. כמו כן, תשישות שכיחה מאוד בשלב זה של ההריון. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיה זו היא באמצעות בדיקה שגרתית ודאגה לבריאותך היטב.

3. דאגות בת:

במהלך שלב זה של ההריון, סביר להניח שהגברת תתמודד עם כמה בעיות לוואי כמו צרבות וקוצר נשימה. כשהתינוק הגדל נכנס לחדרו על ידי דחיפת האיברים שלך הצידה. לחץ זה יכול גם לגרום לנזקי ריאות או רחם. כדי להתמודד עם מצב זה, על האם לצרוך תזונה בריאה יחד עם צריכת מים רבה.

4. התכווצויות שווא:

משבוע זה ואילך, הגברת ההרה עלולה גם להתמודד עם התכווצויות שווא. אל תתפלאו כיוון שהתכווצויות אלה נפוצות מאוד ואחראיות על הכנת גופכם בתהליך הלידה. עם זאת, אם בשבוע ה -26 להריון חשים כאבים רבים, מומלץ לפנות מיד לרופא.

5. נחירות:

נחירה היא עוד בעיה שכיחה אך הקשורה להריון, שעליה עדים בעיקר נשים. ההאשמות המשתנות של גופך אשמות אך ורק במצב זה. עם זאת, אם הנחירות שלך הן בעיה של בן הזוג שלך, אז מומלץ להשתמש ברצועת אף כדי לשלוט או להימנע מהנחירות..

6. התכווצויות ברגליים:

נשים בהריון נוטות גם להתכווצויות ברגליים, במיוחד בשעות הלילה. זה יכול להיות בגלל הלחץ הגובר של התינוק על הגוף שלך. לפיכך, מומלץ לעסות בעדינות את הקרסול ואת השוק כדי להקל על הכאבים. עם זאת, אתה יכול גם להשתמש במקום שקית המים החמים או שקית הסיליקון החמה על האזור הפגוע כדי להקל על הכאבים!!

7. בעיות שינה:

התסמינים בהריון בשבוע 26 מסבירים גם הפרעות שינה. זהו עוד גורם מאוד סטנדרטי שהיו עדים לו במהלך ההריון. ניתן לטפל במצב זה בעזרת תרגילים עדינים ושימוש בכריות נוספות להחזרת שנת הצליל שלך.

8. נפיחות:

החזקת מים בגוף עלולה לגרום לנפיחות בפנים, ביד או ברגליים. אין להימנע מכך; במקום זאת, זה יכול להיות שלב מוקדם של רעלת הריון. עדיף להתייעץ עם הרופא שלך מיד כדי להפחית סיבוכים.

9. כאבי ראש:

זהו מצב נוסף בו עולות הגברות, בשל השינויים ההורמונליים בגוף. מצב זה ניתן לריפוי בעזרת מדיטציה ויוגה. בנוסף, תוכל גם לבחור בטיפול בדיקור סיני או בטיפולי ביופידבק אחרים כדי להקל על המצב הזה.

10. אובדן זיכרון:

השינויים ההורמונליים בגוף יכולים לגרום גם לאובדן זיכרון. לכן, זה נחשב להרגל טוב אם אתה מתחיל לפתח הרגל כתיבה. הוא יזכיר לך את הדברים שאתה צריך לבצע במהלך היום שלך!!

26 שבועות תינוק בהריון & מִשׁקָל:

בתקופה זו של ההריון, תינוקך שטרם נולד יצפה בשינויים רבים, המתחשב באורכו הגובר מהכתר ועד העקב, משקלו המוגבה יחד עם התפתחות איבריו. בטן בהריון בשבוע 26 גם תגדל בגודלה ותתפתח כפי שהיא מתרחשת בכל התקדמות. בממוצע, גובה התינוק שלך בן 26 שבועות יהיה כ- 14 אינץ ‘או 35.6 ס”מ. ואילו משקל התינוק בן 26 השבועות יעמוד על 760 גרם. עד כה, תינוקך יוכל לפקוח את עיניו ויגיב יותר לצליל. חוץ מזה, הפעם, אתה יכול להבחין גם בעלייה בתנועות. עד סוף השבוע, התינוק שלך יהיה שווה לגודל הקישואים.

תִינוֹק & הבטן נראית כמו בשבוע 26 להריון:

בסוף 26 שבועות ההריון, הצפוי שהגברת ההרה תעלה במשקל של כ -16 עד 22 פאונד במקרה של ילד יחיד. בעוד שבמקרה של תאומים, המשקל שלך עשוי להעלות ב -27 עד 42 פאונד. גדילת התינוק בגיל 26 שבועות תהיה ניתנת לחיזוי גם עם הגדלת גודל הבליטה של ​​התינוק. עם זאת, במקרה של הבטן, הריון ה -26 שבועות שלך יביא להגדלת הרחם שלך בכ -2.5 אינץ ‘מעל לחצן הבטן. עם זאת, הבטן שלך תמשיך לגדול כחצי סנטימטר מדי שבוע. כל השינויים הללו תקינים לחלוטין בתקופה הנוכחית של ההריון שלך. אל תשכח ודאג כי הדברים יחזרו לקדמותם, זמן קצר לאחר הלידה!!

מיקום התינוק במהלך 26 שבועות של הריון (עוברית & התפתחות פיזית):

ניתן לסווג את מסע ההריון שלך לשלושה טרימסטרים. הטרימסטר הראשון הוא המקום בו התינוק פשוט בצורת ציסטה מתפוצצת מתחבר לעצמו ועדיין בצורת חייזרים. במשך השבועות הוא הופך לעובר ולאחר מכן לעובר. השליש השני והשלישי מסמנים את התקדמותו של התינוק. השבוע ה -26 הוא השבוע האחרון של ‘עידן הזהב’ שהוא שם נוסף לשליש השני. חלק מהשינויים שנראו אצל תינוקך השבוע יכללו:

בשבוע ה -26 שלה, התינוק מעוגל כעת למשקל של שני קילוגרמים טובים ומדידה באורך 23 ס”מ. כשהוא מתפתח, החושים הם עמוד השדרה המחזקים ונותנים סיכוי חופשי לתנועה כרצונו. תנועות אלה הן כעת כשהשבועות החולפים הופכים ליותר ויותר בולטים. כשהאחיזה שלה מתהדקת, הוא או היא יכולים לשחק עם עצמם- להתגלגל או ליפול בבטן או לשחק עם הכבל המחובר. מכאן שאתה עלול להרגיש לפעמים כאבים בהריון בשבוע 26. להלן התפתחויות בעובר בן 26 שבועות.

א). עור:

הלנגוס בגופה הופך כעת לאט לאט לרך יותר ומנסה להתרחק. עם זאת, שכבה דקה של שומן מתחילה להצטבר בגוף, ומעניקה לה צורת תינוק מושלמת.

ב). עיניים:

גולת הכותרת של השבוע הזה היא שהתינוק יכול סוף סוף להתאים את עיניה למתנת הראייה כשהיא סוף סוף פוקחת את עיניה לראות את הסביבה סביבה. היא ממצמצת ומנקה את עיניה ועכשיו יכולה לראות מה או לאן היא גדלה כל הזמן הזה. התינוק בשלביה הראשונים עוצם את עיניה אך לאט לאט חווה רגישות לאור בגלל הקשתית המתפתחת. הנה השבוע ה -26, האולטרסאונד יכול לתפוס אותה מהבהבת בפנים כשהיא מקננת בנינוחות כשעיניה מביטות מסביב. עם זאת, העיניים בהירות יותר בשל חוסר פיגמנטציה בקשתית המשתנה לאחר הלידה.

ג). קביעת מין:

בשלב זה, מגדר התינוק בולט ומובהק. לפני כן, המגדר היה ברור במידה מסוימת שבאמצעותו הרופאים יכלו להבחין בהבדל, אך כעת הם התבלטו. לילד השבוע אשכיו סוף סוף יירדו לשק האשכים שהוכנו כעת לגמרי, ולבנות הוקמו כעת המנהרות שלהן לשחלות שמכילות כבר שישה עד שבעה מיליון ביצים פרימיטיביות טובות. עם זאת, הספירה יורדת לשתיים ברגע שהתינוק נולד.

ד). לֵב:

בשלב זה, אחד מקרוביך או החברים שלך יכול לשים אוזן על בטנך ולשמוע את פעימות הלב של הילד מכיוון שהוא התחזק עם כל רגע ער. כעת הלב מזרים דם לגופה וגם יכול ליצור כדוריות דם אדומות.

ה). נשימה:

במהלך השבוע הזה החלו להתפתח הריאות והנחיריים של התינוק, בסוף השבוע הוא ישלים את צמיחתם. האף הוא חיוני, ולכן הוא יושלם בקרוב, אך הריאות אינן מהירות כל כך בגלל alveoli, הוא מתחיל לצבוע על הריאות. ריאות יעזרו לתינוקך לנשום טוב ובריא.

ו). מִשׁקָל:

התינוק שלך עדיין לא גדל לאדם מן המניין שהוא ייצא כפי שהוא ועדיין נמצא בתהליך הגדילה. הוא ישקל בכל מקום מתחת לקילו, אך לרוב הוא 900 גרם בערך. הוא יסתובב וישחק, ומכאן, שזה נורמלי להרגיש תנועות עובר בשבוע 26 להריון. יש לו עוד דרך ארוכה בשבילו בסצנה, אבל רוב הדאגה שלך תגיע לסיומה עד השורה הסופית של השבוע.

דיאטת הריון & תרגילים במהלך 26 שבועות בהריון:

תמיד יש אולי 26 שבועות של סיבוכים בהריון. מכאן ששמירה על תזונה נכונה במהלך ההריון היא גורם חיוני נוסף שיש לדאוג לו במהלך התקופה. מכאן והלאה, יש צורך לשמור על בריאות תקינה מכיוון שזו הדרך היחידה להאכיל את העובר שלך. לפיכך, חובה שתזונת ההריון הטובה שלך ו -26 שבועות תכלול את הדברים הבאים:

דִיאֵטָה:

1. פירות וירקות:

פירות וירקות נחשבים לחלק חיוני בתזונה. מכיוון שהם עשירים בוויטמינים ומינרלים. צלחת הפירות צריכה להיות מורכבת מתפוחים, תפוזים, בננות, אבטיח ופירות אחרים שנעים לכם. להיפך, החלק הירקות צריך להיות מלא בירקות עלים ירוקים, כמו תרד, שעועית, גזר, כרובית וכו ‘..

2. מזון גלם:

אישה בהריון בשבוע 26 צריכה להימנע מאכילת מזון גולמי. כל הפירות או הירקות צריכים להיות מולבנים במים חמים לפני צריכתם. אפילו עוף טרי צריך להיות מטופל ומבושל היטב לפני האכילה!!

3. צריכת נוזלים:

מים או נוזלים צריכים להיות מתאימים למאבק בגורם ההתייבשות. זה גם יוריד את העור שלך ויסדיר את טמפרטורת הגוף. צריכת הנוזלים תבטיח גם את צריכת התזונה הנכונה על ידי העובר!!

4. תפקיד התוספים:

חיוני להשלים את גופך עם חומרים מזינים חיוניים. עם זאת, הרופאים ירשמו לך את הדברים החשובים ביותר, בשלב המוקדם של ההריון. ובכל זאת, מומלץ להסתמך על המקורות הטבעיים של תוספי מזון אלה, מכיוון שהם יועילו לגוף שלך בצורה טובה יותר!!

5. צריכת עוף:

אם אתה צרכן עוף או חובב עוף, התזונה שלך צריכה להיות מורכבת מהבשר הרזה. מכיוון שהוא בריא יותר בהשוואה לאחרים. צריכת עוף בתזונה שלך תשעשע את גופך בכמות גדולה של חלבונים ובכך תפחית את הצורך בתוספי מזון הקשורים לחלבון. עם זאת, במקום לקנות מוצרי בשר זולים, מומלץ להוציא מוצרי בשר אלה ממקור אותנטי, שכן מוצרי בשר מופיעים בקטגוריית המזון המתכלה ביותר..

תרגילים:

חוץ מזה, חיוני לתרגיל יומי של אישה בהריון בשבוע 26, להיות נטול מתח וללא בעיות בהידוק השרירים. אם אינך מסוגל להתאמן באופן סדיר או אם אתה מרגיש עצלן, מומלץ להירשם לחדר הכושר או למרכזי היוגה הקרובים ביותר. מכיוון שהם ידאגו שתעקבו אחר שגרת האימונים באופן קבוע. תרגיל ההריון בן 26 השבועות יכול לכלול את הדברים הבאים לצמיחה בריאה של התינוק.

א הרחבת הבטן:

שב עם הרגליים חופפות והגב התחתון נתמך וידיים על הבטן. שמור על גב וכתפיים לשאוף בהדרגה מעל האף כשאתה מגדיל את הבטן. עשה זאת במשך 5-10 דקות ביום.

ב. סקוואט:

סקוואט הוא התרגיל הטוב ביותר, מכיוון שהוא עוזר לשפר את היציבה שלך ולפנות יותר מקום לאזור המותני להתרחבות. ישנן מספר וריאציות של סקוואטים, והסקוואט הגדול יניח את מצבך.

ג מתיחה:

בשלב זה, שינה במצב הרגיל שלך תהיה מאתגרת, עליך לבצע מתיחות במהלך ההריון, וזה ייתן לך את הגמישות, וגם זה מחזק את הרגליים והשרירים..

ד.הליכה:

הליכה במהלך ההריון תעזור לך להפחית את בעיות הנשימה ואת כל הלחץ, ההליכה תשמור על רעננות גופך ונפשך. זה ישמור אותך ועל התינוק שלך כמו גם על בריאות אם אתה הולך באופן קבוע.

E. התאמת קיבה:

נסה לשמור על מרכז הכובד שלך, כך שיהיה לך יותר נוח לעבוד על המיקום שלך ולנסות כמה תרגילים.

זה צפוי כי אימון קבוע אלה יקל על הלחץ שלך וירענן אותך לקראת המשימה של היום הבא!!

בדיקות רפואיות & סרוק תוך 26 שבועות הריון:

תפקיד הרופא חיוני במהלך כל שלב ההריון. שבוע 26 להריון עלול לגרום לשינוי תרופות. חוץ מזה, ניתן לצרוך תרופות לאחר התייעצות עם רופא רשום, לטיפול בכמה מהמצבים הרפואיים כמו אסטמה ולחץ דם גבוה. חלק מהתרופות המומלצות עבורך להימנע משיעול, אלרגיה, קיבה וכאבים עשויות לכלול את הדברים הבאים:

 • כאבים- אצטמינופן. אל תתמכר לאיבופרופן ונפרוקסן.
 • אלרגיה- אם יש אלרגיה כלשהי במהלך ההריון שכדאי ליטול, אנטיהיסטמינים או רמז ללורטאדין. הימנע משימוש בפסאודואפדרין ובחומרים מרתקים, למשל, פנילפרין.
 • שיעול- להצטננות כבדה, נסה Dextromethorphan.
 • בעיות קיבה-הימנע משלשלים ושמן מינרלי.
 • צריבה בלב וכיבים – הימנעו משריפת הלב, נסו סירופים וטבליות נגד חומציות.

ודא שכל מה שאתה לוקח צריך להיבדק שוב עם הרופא שלך.

מהם הטיפים & אמצעי זהירות שיש לנקוט במהלך 26 שבועות של הריון?

האישה ההרה חיונית לשמור על בריאותך. עם זאת, במהלך השבוע ה -26 להריון, נשים צריכות לדאוג לטיפים ואמצעי הזהירות הבאים:

1. תגיד שלום לעקבים:

המוקד של אישה בהריון צריך להיות על כוח הכבידה עם הבטן ההריונית הגוברת בשבועות 26. לפיכך, מומלץ לנעול נעליים שטוחות במהלך ההריון, והגברת צריכה להיות רחוקה מהעקבים במהלך פרק זמן זה!!

2. מעקב אחר הדיאטה:

חשוב לעקוב אחר צריכת האישה ההרה בשבוע ה -26 מכיוון שהיא יכולה להתלונן על הסימפטומים כמו חומציות, צרבות או בעיות הקשורות לגזים. כמו כן, הימנעו לג’אנק פוד או מזון מהיר בינתיים!

3. הגדל את צריכת הנוזלים:

מומלץ להגדיל את צריכת הנוזלים בתקופה זו של ההריון. תזונת ההריון ל -26 שבועות חייבת להיות רשומה בכמות מספקת של מים, מרקים, שייקים, מיצים, מי קוקוס וכו ‘..

4. שינה מספקת:

לנשים בהריון מומלץ לישון שינה נאותה של 8 שעות. עם זאת, היא יכולה להשתעשע גם עם תנומות כוח במהלך שעות היום. זה גם יעזור לה להתמודד עם בעיות מחלת הבוקר.

5. צריכת תרופות:

מומלץ לצרוך תרופות מרשם בלבד, שכן צריכת תרופות מיותרות עלולה להיות מסוכנת לבריאות. לעולם אל תדלג על התייעצות עם הרופא שלך לפני נטילת תרופות מסוג זה.

6. התחל לתכנן דברים:

קניות הן הטיפול הטוב ביותר להפגת מתחים לנשים. ואתה מרגיש אותו דבר; אז אתה יכול להתחיל לקנות את הגיבור שלך שטרם נולד !! קניות אלו עשויות לכסות רכישת צעצועים רכים וחמודים, סוודרים, גרביים וכו ‘. זה ייתן הנאה עצומה ויגביר את כוחך הנצחי להתמודד עם 26 שבועות של הריון..

השבועות האחרונים של ההריון ימשיכו להזכיר לך את האחריות הקרובה, אשר תהווה זמן מאושר יותר עבורך עם תנועת העובר הנוכחית של 26 השבועות בהריון. תינוקך ימשיך להזכיר לך על קיומו. האושר, האהבה, הצער, האבל שלך יעידו גם על ידי התינוק, ומכאן שמומלץ להיות שמח וללא מתח. צפוי כי עצות אלה שהוזכרו לעיל יועילו עבורך ויעזרו לך בבעיות ההריון הקיימות שלך. מקווה שתצליח להגיע מצד לצד לשליש הבא בצורה חלקה כמו זו. ומאחל לך בהצלחה לעתיד!!

מהם הסיכונים העומדים בפניה במהלך 26 שבועות של הריון?

תקופת ההיריון היא אחד השלבים החיוניים בחייה של האישה, ויש צורך להזין אותה בבריאות טובה יחד עם תזונה נכונה. זה יבטיח את בריאותם הבריאה של האם והתינוק. עם זאת, ישנם מספר סיכונים שיש לדאוג להם. בנוסף, הנשים צריכות להיות זהירות גם לגבי מצבים בריאותיים רבים, שעל פיהם היא יכולה למהר לרופא. נסיבות כאלה מהוות כאבים בהריון בשבוע 26 באזור הבטן ואם אתה מבחין בדליפת נוזלים או בדימום בנרתיק.

כמו כן, אם הנשים ההרות מבחינות בטשטוש ראייה או 26 שבועות אחרות של סיבוכי הריון, מומלץ להתייעץ עם רופא ללא כל דיחוי לבטיחות ואמצעי זהירות טובים יותר. יתר על כן, אתה מבחין בסימפטומים של חום או מצבים אחרים כאלה; מומלץ לפנות לרופא לפני צריכת כל מינון אוראלי!!

רשימות צ’ק במהלך 26 שבועות בהריון:

הרשימה שלך להריון השבוע כוללת את הסיור במחלקת היולדות שלך, ליתר ביטחון ובזמן לדברים לא צפויים. כמו כן, מומלץ להירשם מראש לבית החולים; זה יקל על העומס שלך ברגע האחרון. נסה לתקשר עם התינוק שלך, מכיוון שחושי השמיעה של התינוק מפותחים בשלב זה. שחקו גם כמה בהג’אנים דתיים או חרוזי ילדים! בהמשך, הדבר יועיל לתת לתינוקך לישון, שכן הוא הופך להיות מועד לקצב שאתה משחק באופן קבוע.

כמו כן, הקדישו זמן עם בן / בת הזוג, שתפו את רגשותיכם וודאו כי הודיעו לו על הבעיות העומדות בפניכם במהלך תקופה זו. הטיפול והחיבה של בן זוגך מועילים גם בתמיכה בהריון שלך. זה גם יקל על לחץ ההריון שלך ויפחית את רמות החרדה שלך בשבוע 26 להריון.

יתר על כן, חשוב להתמקד בתזונה שלך. נסה לשתות את כמות המים הנדרשת, עד 8-10 כוסות נוזלים, כולל מיצים, מרקים וכו ‘. כמו כן, התמקד בצריכת תזונה בריאה. ואל תשכח לערב תרגילים בשגרת היומיום שלך, החל מפעילות גופנית קלה וכלה את היום בהליכה של 30 דקות. התחל להכין את החדר של התינוק שלך, ומומלץ לעקוב גם אחר בריאות הלידה שלך!!

תקופת ההיריון היא שלב חיוני וחיוני בחייה של האישה. שמירה על תוכנית דיאטה נכונה יחד עם ניטור הבריאות שלך צריכה להיות חובה ברשימה שלך. כמו כן, גלה עניין פעיל לדעת יותר על בריאות העובר בן 26 השעות שלך ותכנן את ביקור הרופא בהתאם. לא רק זה, זכור להביא את התרופות בזמן יחד עם נוזלים חיוניים אחרים כדי לשמור על לחות הגוף ומוכן לקראת ההריון !! שיהיה לך הריון שמח!!

שאלות ותשובות נפוצות:

Q1. עמדת התינוק שלי היא לא לרדת למטה. האם עלי לדאוג בשלב זה?

תשובות: בכלל לא, עד 26 שבועות זה די נורמלי ברוב המקרים שהתינוק נמצא במצב “שקר רוחבי”. כאן ראשו של התינוק נמצא ליד צד האם, והתחתונה מונחת לכיוון הבטן בצד השני. התינוק יכול להוריד את הראש בכל עת מאוחר יותר לפני 30 שבועות, אז אל תדאג.

ש 2. לא היו לי בעיות בחילות בוקר מהשבועות האחרונים, ועכשיו אני רואה בחילה שחוזרת. האם זה נורמלי?

תשובות: כן, רבים סובלים ומתלוננים על בחילות בוקר למרות היותם בשבוע ה -26 להריונה. בעוד שרוב הנשים ההרות מתאוששות מהרגשת בחילה לאחר השליש הראשון, עדיין חלקן סובלות וזה נורמלי.

ש 3. אני יכול לראות הרבה אזעקות שווא והתכווצויות שקורות בשבוע ה -26 להריוני. איך אני מבדיל מהרגילים והאם זה נורמלי לקבל צירים בזמן זה?

תשובות: זה נקרא התכווצויות ברקסטון היקס שכיחות מהשליש השלישי אך עדיין יכולות להתחיל כבר בשליש השני שלך. אלה אינם כואבים ואינם קבועים, וכך אתה מבדיל מכאבים וכאבי לידה. במקרה שאתה מרגיש די חזק ומתרחש באופן רציף, עליך להתייעץ עם הרופא.