כיצד לרפא קשקשים כרוניים?

קַשׂקַשִׂים! האם זה לא מעצבן? נכון לעכשיו, יש הרבה אנשים שסובלים מבעיית הקשקשים? אנשים רבים חשים אי נוחות בגלל פתיתים לבנים בשיערם, אחרת גשום על כתפיהם. קשקשים הם יחידים ברוב המחלות הנפוצות שמפריעות לקרקפת. אין זה אלא קנה מידה קיצוני של תאים מתים של מעיל הקרקפת. זהו מצב מתמשך שלעתים קרובות גורם לו לנצח להתגבר ללא ניסיון אמין ותיק.

כיצד לרפא קשקשים כרוניים

סוגי קשקשים:

1. קשקשים יבשים: פתיתים מראים כסוף בתוספת לבן

2. קשקשים רטובים: פתיתים מראים צהבהב בהיר על ידי ריח לא נעים.

סימן לקשקשים:

קשקשים אינם מחלה אולם סימפטום. סימפטומים מסוימים הם כדלקמן;

  •  נפילה של חומר מתקלף.
  •  קנה מידה רב מדי וברור של העור.
  •  קשקשים לבנים או אפורים,
  •  גירוד ועור שמן,
  •  תסכול או אדמומיות של העור הבסיסי.

הגורם לקשקשים כרוניים:

המקור המדויק של קשקשים המוכר גם כגרד או Pityriasis simplex capillitii אינו מזוהה. מצד שני, רוב המומחים מסכימים כי זה לא נגרם בגלל היגיינה מקופחת.

קשקשים כרוניים היא צורה הניתנת להעברה הנגרמת כתוצאה ממחלת קרקפת או התבגרות מהירה של התאים או ייצור חלב נוסף. זה יכול להיות גם תוצאה של מצב קשה יותר בדומה לדלקת עור. קשקשים גורמים לגירוד חזק, כמו גם להדריך אקנה בקרקפת שלך.

הדרכים הטובות ביותר לטיפול בקשקשים כרוניים:

ישנן מספר תרופות ביתיות ושימוש מתמשך בהן עוזר לרפא את הקשקשים הכרוניים. הם כדלקמן;

♦ טיפולים:

  •  צורכים 1,000 מ”ג של תוסף שמן דומדמניות שחורות מדי יום. הוא מכיל חומצה גמא לינולנית התומכת בקרקפת בריאה כמו גם בעליית שיער טובה.
  •  נקה את שיערך באופן קבוע, בנוסף השתמש בשמפו המקיף סלניום גופרתי, אחרת חומצה סליצילית ממתינה להתבהרות הקשקשים..
  •  שפר את האכילה הרגילה של ויטמין A יחד עם ויטמיני B. קבל אותם בצורת טאבלט; אחרת, הגדל את צריכתך באופן הגיוני לאורך כל הדיאטה.

תרופות ביתיות לקשקשים כרוניים:

1. קליפת לימון:

זה מועיל ביותר אם משתמשים בו באופן קבוע. בזה יש שימוש בשטיפת לימון. קודם כל אתה צריך לקחת 3 או 4 לימונים, לבשל את קליפותיהם במים רותחים בנוסף לקור הבא את הפתרון. מרחי את זה על המנעולים שלך והבחיני בהבדל תוך שבוע.

2. ג’ינג’ר וסלק:

עליך לבצע למחוץ אותם כדי להרכיב משחה, למרוח אותו על הקרקפת שלך כל לילה ואז לשטוף אותו בשמפו באיכות מעולה למחרת בבוקר. אתה יכול להרגיש שונה וגם קשקשים כרוניים יהוו קיבוע של העבר.

3. ג’ל אלוורה:

הוא מקיף את אפקט הקירור יחד עם תכונות אנטיבקטריאליות פלוס אנטי פטרייתיות שמוודאות שקשקשים כרוניים יפתרו ברגע. שים ג’ל אלוורה על הקרקפת למשך כשעה וחצי ולאחר מכן שטוף אותו עם שמפו עדין.

4. הדבקת נים:

מרתיחים עלי נים ומכינים לאחר מכן משחה על השיער למשך כשעה אחת. לשטוף עם מים. פונקציית העיסה לא רק מונעת קשקשים כרוניים מחזרה, אלא גם מבטיחה כי שיערך הופך להיות מבריק ואלגנטי..

5. ריתה:

זהו סוכן מדהים המרפא קשקשים כרוניים ועוד בצורה בולטת יותר, מונע קשקשים בחזרה. מרחו סבון ריטה אחרת צורו משחה מאבקת ריתה והניחו אותה על השקעים כדי לקבל שיער לח וללא קשקשים..

6. יוגורט ופלפל שחור:

זוהי פעולה נגד קשקשים. יוגורט מקטין את כוח הקנה המידה. מערבבים 2 כפיות אבקת פלפל שחור בכוס של קרם פלוס מערבבים אותו בזהירות. לאחר מכן נגב את השילוב הזה לקרקפת מוגזמת בקשקשים ולאחר שעה, נקה אותו עם שמפו עדין.