טיפים שימושיים וטובים ביותר לגידול זקן

בעל זקן הוא כמעט חלומו של כל גבר. זה מבוצע מאז שנים בגלל המראה הסטנדרטי הזה. מבני הנוער במכללה ועד למבוגרים, זקן היה חשוב לגברים לקבל את המראה המדהים הזה. מכאן שדרך גידול זקן הייתה שאלה נפוצה. עם זאת, העובדה היא שגברים יכולים לגדל זקן בצורה או בסגנון הרצוי שהם רוצים. אך לא כל הגברים מסוגלים לגדל את הזקן, מה שמגדיל את הסיכוי להשתמש בדברים שונים שיעזרו לך בגידול הזקן.

עצות שימושיות והטובות ביותר לצמיחת זקן

טיפים להגדלת צמיחת הזקן:

להלן כמה מהטיפים לגידול זקן שיעזרו לך לצמיחה טבעית.

1. תהליך פילינג וניקוי פנים:

השלב העיקרי כיצד לגדל זקן מהר יותר הוא פילינג. הקפד לקלף את העור פעם בשבוע. קנה מנקה שתסיר את תאי העור המתים ותסייע לצמיחת שיער חדש. אתה יכול גם לנסות רעלה לקילוף העור, שצריך להישאר על העור במשך 10 – 30 דקות. מלבד זאת, עליך גם לשמור על עור הפנים נקי וצלול. לשם כך, אתה יכול פשוט להשתמש במים חמים יחד עם מוצרי ניקוי אחרים כמו שטיפת פנים. הקפד לנקות את העור לפחות פעמיים ביום כלומר יום ולילה. ככל שהעור שלך יישאר נקי יותר כך תהיה לך יותר צמיחה.

2. הכינו את עצמכם לתהליך הגידול:

אם אתם מחפשים כיצד לגדל זקן באופן טבעי, עליכם גם להיות מוכנים לכך נפשית. התהליך אינו בן יום או יומיים; לוקח חודש להגיע למראה הזקן הרצוי. במהלך תקופה זו, העור שלך מתחת לשיער עלול גם לגרד ואתה יכול להמשיך לגרד אותו מדי פעם. במקום לעשות זאת, תוכל לחפש דרכים להפחית את הגירוי באמצעות קרם או תחליב כלשהו. כמו כן, לוקח זמן למלא את הנקודות בעור שעבורן צריך להיות רגוע. להתעצבן ולגלח אותו היא בהחלט לא בחירה טובה כאשר מחפשים כיצד לגדל זקן מהר ועבה יותר באופן טבעי.

3. השתמש בקרמים וקרמים ושמור על שיער הפנים:

כן, קיימים בשוק מספר קרמים ותחליבים להגברת צמיחת הזקן. עם זאת, בין כולם, הקרם והקרמים המכילים בתוכו אקליפטוס מומלצים ביותר. הם עוזרים לזקן לצמוח מהר. כמו כן, הקפד לעקור את העור שלך או לשמור על עור יבש שלך על מנת לשמור אותו לחות. ככל שהעור שלך יהיה רווי יותר, כך גדלים הסיכויים לצמיחת שיער. יחד עם זאת, שמור על השיער החודר, מכיוון שהם יהוו מחסום לזקנים בגידול אחיד..

4. לפתח כמה הרגלים בריאים:

כאשר אתה מחפש כיצד להגדיל את צמיחת הזקן, ישנם כמה הרגלים בריאים שצריך לפתח גם לצמיחת זקן טבעי. נהל את רמות הלחץ שלך, המשך בתרגילים, הפעיל תנוחות כאלה שיגבירו את זרימת הדם אל הפנים שלך, ישן מספיק שינה וכו ‘. הדבר יגדיל את צמיחת השיער בפנים. צריכת פריטי מזון ותוספי מזון העשירים בביוטין, ויטמין B וחלבונים. יש פירות וירקות המכילים מינרלים וויטמינים בכמויות גדולות ומרכיבים אחרים כמו אגוזים, ביצים, דגים, בשר, שעועית, פפאיה, לימונים, גרעיני חמניות, בריסל, נבטים, תרד, זרעי פשתן, אבוקדו, אננס וכו ‘המקדם את צמיחת שיער על הפנים.

5. חתוך את הזקן שלך כשהוא מתחיל לצמוח:

בעודכם חושבים כיצד לגדל זקן מהר יותר באופן טבעי, חשוב גם לגזום את הזקן. פיתח הרגל לקצץ אותו או לעצב אותו בעזרת שפם. עם זאת, אם אתה מחפש זקן ארוך מדי, אפשר לו לצמוח במשך כמעט 4 עד 6 שבועות לפני שתחתוך אותו. במצב כזה, עליך לקצץ אותם לאחר 4 עד 6 שבועות כשהוא גדל לשיאו. כמו כן, הקפד לקצץ באמצעות כלים נקיים והיגייניים. חתוך את הזקן בצורה או בסוג שאתה רוצה שהוא יגדל. הקפד לא לגעת בזקן שלך בחודש הראשון מכיוון שהוא עלול להפחית את צמיחת הזקן שלך. גיזום הזקן הופך אותו לסמיך יותר הוא גם מיתוס, ומכאן שתדאג לחתוך את הזקן כשצריך לגזום אותו.

6. שמירה על הזקן:

כשהזקן סוף סוף גדל, המשימה שלך לא מסתיימת כאן. עליך ללמוד כיצד לשמור על זקן כשהוא גדל כפי שרצית. לשם כך, עליך לנקות את הזקן ואת העור מתחתיו כראוי. ניתן גם להשתמש בחומרי ניקוי זקן, ג’לים, שמפו, מרככים וכו ‘הקיימים בשוק במיוחד לניקוי הזקן. כמו כן, הקפד לחתוך אותו במרווח קבוע לשמירה על צורתו המתאימה. הימנע משימוש בסבונים רגילים או שטיפות פנים עבור הזקן שלך מכיוון שהדבר עלול להוביל לזקן מחוספס. אתה יכול גם לבחור סגנון זקן שניתן לגזום בצורות שונות בזמן שאתה מאפשר לו לצמוח לאחר החיתוך.

7. התרחק מכמה מיתוסים והונאות בגידול זקן:

כפי שהיית מתחיל בחיפוש אחר הדרך הטובה ביותר לגדל זקן, היית נתקל במיתוסים שונים הקשורים לכך. יגישו לך מספר טריקים לגידול זקן עבה וארוך במהירות, אך לא כל הדרכים יעילות. מלבד זאת, ישנם מספר תוספי מזון הקיימים בשוק המסייעים בגידול זקן. הקפד לקבל המלצה מהרופא לפני שאתה מחפש אחת. יציעו לך גם מספר שמנים ותרסיסים שיכולים להיות כישלון גדול. לכן, וודא שאתה לא מאמין במיתוסים וחפש עובדות.

מכאן שתמיד מומלץ לעקוב אחר הדרכים הטבעיות לגידול זקן. תזונה, תזונה נכונה, תרגילים וכו ‘בוודאי היו נותנים לך את מראה הזקן שאתה מחפש. כמו כן, לפני שתתחיל בתהליך הגידול, החליט את המראה שבו תרצה להופיע על בסיסו תצטרך לקצץ את הזקן שלך ולעזור לו לצמוח.