כיצד להיפטר ממעגלים אפלים של גברים מתחת לעיניים?

עיגולים כהים מתחת לעיניים הם אינדיקציה לבעיות בריאות. האם אתם גברים מודאגים מהעיגולים הכהים והשקיות מתחת לעיניכם? רוצה פתרון קבוע כיצד להיפטר מעיגולים כהים לגברים? להלן כמה מ -9 השיטות המובילות של מדריך האדם להתמודדות עם העיגולים הכהים שמתחת לעיניך.

כיצד להיפטר מעיגולים אפלים של גברים מתחת לעיניים

המרכיבים המשמשים כאן מבוססים צמחים לחלוטין ואינם מכילים כימיקלים מזיקים. יתר על כן, אתה ללא מרכיבים מלאכותיים כגון צבעים או חומרים משמרים.

תרופות ביתיות להיפטר ממעגלים כהים מתחת לעיניים לגברים:

בואו למצוא כאן תרופות טבעיות שהוזכרו להסרת עיגולים שחורים מתחת לעיניים גברים.

1. עיסוי עם שמן שקדים:

עיסוי עם שמן שקדים

קח כמה טיפות שמן שקדים בקערה וטבול בו את קצות האצבעות. תנו תנועות עיסוי עדינות סביב העיניים בתנועה מעגלית למשך כ- 15 עד 20 דקות. לאחר מכן השאירו את שמן השקדים על העור למשך הלילה ושטפו אותו למחרת בבוקר. תמצא את העיגולים הכהים נעלמים תוך 7 ימים.

2. קוביות קרח מתה קמומיל:

קוביות קרח מתה קמומיל

מכינים תמצית תה קמומיל ומכניסים למגשי קוביות הקרח ומקררים. עכשיו יש לך קוביות קרח אלה שבהן תוכל להשתמש לחלופין לטיפול בעיגולים הכהים שלך מתחת לעיניים. התחל בעיסוי פשוט סביב אזור העין שלך במשך כ -2 דקות. אתה יכול לעשות את זה, פעמיים או שלוש ביום.

3. מסכת מיץ לימון ולימון:

מסכת מיץ לימון ולימון

קח כמות יוגורט נדרשת וערבב אותו עם מיץ לימון. מרחו את הדבק הזה סביב העיניים ועסו אותו למשך 10 דקות. השאירו את האריזה לייבוש למשך 10 דקות נוספות. לשטוף לחלוטין עם מים חמים.

4. פרוסות מלפפון ומיץ מלפפון:

פרוסות מלפפון ומיץ מלפפון

הכינו מיץ מלפפון טרי ומרחו כטונר סביב העיניים. קחו שתי פרוסות מלפפון והניחו על העיניים. השאירו אותו למשך הלילה. לשטוף את הפנים למחרת בבוקר. עשו את זה כל יום כדי להסיר עיגולים כהים מתחת לעיניים כדי שגברים ישיגו תוצאה טובה יותר תוך שבוע.

5. תפוח מרוסק עם חלב:

תפוח מרוסק עם חלב

תפוחים הם אלה שמכילים את רוב הוויטמין בו. זה גם עובד הכי טוב עבור עיגולים כהים. קח כמות קטנה של תפוח מרוסק יחד עם חלב טרי. מרחו את הדבק החלק הזה על האזורים סביב העיניים. תנו עיסוי עדין. לשטוף ברגע שהוא מתייבש.

6. חבילת עגבניות-כורכום קמח מיץ לימון:

חבילת עגבניות-כורכום קמח מיץ לימון

קבל מידות שוות של עיסת עגבניות, אבקת כורכום וקמח גרם. מערבבים את החומרים בכמה טיפות מיץ לימון ליצירת עיסה. מרחו את התערובת על העיגולים הכהים מתחת לעיניים. השאירו אותו להתייבש במשך 10 דקות. נגבו בעזרת מטלית כותנה רטובה. חזור על טיפול בעיגול כהה זה לגברים, שלוש פעמים בשבוע.

7. טיפול בתמצית תה ירוק:

טיפול בתמצית תה ירוק

מכינים תה ירוק טרי ומניחים לו להתקרר. מקררים אותו לשמירה. שופכים כמה טיפות ממנו על צמר גפן ומורחים אותו על כל שטח העיגולים הכהים. השאירו למשך הלילה. לשטוף למחרת בבוקר. אתה יכול גם לחזור על זה פעמיים או שלוש פעמים ביום במהלך השבוע.

8. יישום מיץ תפוחי אדמה:

יישום מיץ תפוחי אדמה

תפוחי אדמה ידועים מאוד בזכות סגולתה נגד שיזוף על העיגולים הכהים. קבל כמות מסוימת של מיץ תפוחי אדמה והחל אותו על העיגולים הכהים שמתחת לעיניים. השאירו אותו למשך הלילה. נקו את הפנים לאחר השינה. השתמש בו כל יום כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר בטיפול בעיגול העיניים הכהות שלך.

9. טיפול במי ורדים:

טיפול במי ורדים

קח את הכמות הנדרשת של תמצית מי ורדים הזמינה בקלות בשוק. מרחו אותו על העיגולים הכהים מתחת לעיניים בעזרת כדור צמר גפן. השאירו אותו למשך הלילה. שטפו את הפנים למחרת. אתה יכול להשתמש בו כל היום פעמים רבות, במשך כשבועיים. להיפטר מעיגולים כהים לגברים הנגרמים עקב פיגמנטציה.

החבילות הביתיות והטיפולים דמויי הטונר מתוארות בקצרה, כך שכל הגברים עם סוג עור משתנה יכולים להשתמש בזה. יחד עם תזונה ואורח חיים טוב, אתה יכול להשתמש באחד מהטיפולים המתאימים שנדונו לעיל כדי להיפטר מעיגולים שחורים מתחת לעיניים באמצעות בריאות גברים טובה. המשך בטיפול בעיגול עיניים כהות לגברים אלה, באופן קבוע ללא כשל. מעתה תוכל לראות את התוצאות הטובות ביותר.