כיצד להסיר עיגולים כהים תוך 5 ימים

האם תוכל להסיר עיגול כהה תוך 5 ימים בלבד? אני יודע, אתה חושב איך זה אפשרי? אל תדאג! מאמר זה עוזר לך לדעת כיצד להסיר עיגולים כהים תוך 5 ימים. כתם כהה של העור מתחת לעין מוכר בעיקר כעיגולים כהים. עבור כל אחד, העיגולים הכהים מעצבנים מאוד מכיוון שהם מקלקלים את המראה הטוב שלך. העיגולים הכהים, צלליות ושקיות העין מתחת לעיניים עשויים להיראות עייפים כמו גם עייפים.

כיצד להסיר עיגולים כהים תוך 5 ימים

ישנם גורמים רבים להתרחשותם של עיגולים כהים כגון הזדקנות, תורשה, עור יבש, חוסר שינה, תזונה לא בריאה, עור יבש, הזדקנות, בכי ממושך, עבודה שעות ארוכות מול מחשב ומתח גופני. ישנן תרופות ביתיות רבות שימושיות להסרת עיגול כהה תוך מספר ימים.

כיצד להסיר עיגולים כהים תוך 5 ימים:

להלן השיטות הפשוטות לחיסול עיגולים כהים תוך 5 ימים בקלות.

1. תזונה בריאה להסרת מעגלים כהים תוך 5 ימים:

תזונה מאוזנת פלוס בריאה ממלאת תפקיד חשוב להסרת עיגולים שחורים תוך 5 ימים. לכן, יש לערב סלטים, ירקות, פירות טריים, מוצרי חלב, שעועית, חלב לא מעובד, יוגורט, נבטים ועדשים..

2. טונר להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים:

טונר להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים

יוצרים תערובת על ידי ערבוב 1 כף ג’ל אלוורה או מיץ לכף אחת של מיץ מלפפונים. החל את זה סביב העיניים שלך. אפשר גם לשלב כפית מיץ אספרגוס או תה שחור. מצננים אותו במשך 20 דקות, תלול כדור צמר גפן במיץ ונגב בעדינות מסביב לעיניים. הניחו לייבוש לפני מריחת קרם, איפור או סרום.

3. שינה מספקת להסרת מעגלים כהים תוך 5 ימים:

מספיק שינה להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים

נסה לישון לפחות 8 שעות בכל לילה. שיטה זו שימושית מאוד להסרת טבעות כהות יחד עם שקי עיניים. הדם עובר לאזורים שבהם העור דק יותר בגלל חוסר שינה או מנוחה ומופיעים עיגולים כהים.

4. שמן שקדים להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים:

שמן שקדים להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים

מרחו את שמן השקדים המקיף את עיניכם בכל יום לפני השינה. הניחו לו לילה שלם על העור ושטפו אותו בבוקר. זה מועיל להבהרת צבע העיגולים הכהים. זוהי התרופה הביתית הטובה ביותר לשמן שקדים לעיגולים כהים.

5. מי ורדים להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים:

מי ורדים להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים

מי ורדים כרוכים בתכונות טיפוח העור כמו תכונות קירור שעוזרות לשקם את העור מתחת לעיניים. לפיכך, תלול מעט צמר גפן לתוך מי הוורדים והחל על העפעפיים הסגורים שלך. תן לזה למשך 15 דקות. עשו זאת באופן קבוע כדי להפחית עיגולים כהים.

6. שתיית מים להסרת מעגלים כהים תוך 5 ימים:

שתיית מים להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים

לחות את העור שלך על ידי שתיית מים מונעת עיגולים כהים לעלות מתחת לעיניך. לכן, שתו לא פחות מ -12 עד 14 כוסות מי שתייה טהורים מדי יום כדי לשמור על העיניים הטריות כמו גם כדי להפחית עיגולים כהים. הקטן גם שאתה אוכל ממאכלים מלוחים מכיוון שהוא עלול ליצור את הגוף מיובש.

7. קומפרסים קרים להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים:

קומפרסים קרים להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים

הכניסו כמה שקיות תה למקרר ולאחר זמן מה הוציאו. הניחו אותו על עיניכם בסביבות כ -15 דקות. כדאי מאוד להפחית עיגולים כהים כמו גם להמריץ את העור. הסיבה לכך היא שהוא בעל תכונות קירור בתוספת קפאין התומך במתיחת הנקבוביות.

8. גלידה להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים:

גלידה להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים

מרחו מעט כף גלידה צוננת המונחת על האזור המוגזם ותשאירו אותה למשך תקופה קצרה. לאחר מכן מנקים אותו במים. זה יועיל להפחית את התוצאה של עיגולים כהים בשל תכונות הקירור שלה.

9. מיץ לימון להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים:

מיץ לימון להסרת עיגולים כהים תוך 5 ימים

מיץ לימון כולל תכונות הלבנה וויטמין C. מרחו את המיץ הזה מתחת לעיניים דרך כדורי צמר גפן והשאירו אותו לשם במשך חצי שעה. זמן קצר לאחר מכן, נגב במטלית לחה. עשו שוב 2 עד 3 פעמים ביום במשך ימים קטנים כדי להבחין בירידה בצבע העור מתחת לעיניים.

הסר עיגולים כהים תוך 5 ימים