איך לפוצץ פצעון?

הסיוט של כל ילדה הוא כשהם מתעוררים עם פצעון על הפנים בבוקר. הפצעון הזה לא רק יגרום לך להרגיש נבוך לצאת. ובכל זאת, זה גם יגרום לך לאט לאט להיכנס לדיכאון לגבי המראה שלך אם זה לא ילך, ובעיה זו מתמודדת למעשה עם בנות רבות ברחבי העולם כיום..

קיימים מוצרים רבים אשר נותנים הבטחה משוכללת ביותר למיגור פצעונים מהפנים שלך באופן מיידי. בשל מצוקה קשה לנס הזה, נערות רבות נופלות טרף לרכוש מוצרים שלפעמים לא עובדים. ובכל זאת, אל תדאג, יש כמה דרכים בטוחות ויעילות מאוד שנותנות לך את התוצאות הטובות והמהירות ביותר בנוגע להיפטרות מפצעון באופן מיידי..

איך לפוצץ פצעון

פצעונים מנקים – טוב או רע?

מתוכנן לך אירוע או ליל חייך ואז פופ מופיע פצעון. זה מפתה לפוצץ את זה ויש לו עור מושלם. אתה עשוי לחשוב שקל להיכנס ולסיים עם זה. אבל האם זה טוב? בהחלט לא! זה רעיון נורא. במקרים רבים, פצעונים קופצים גורמים לפצעונים להימשך זמן רב יותר, והתפשטות הזיהום היא תוצאה נוספת. לחיצה וניסיון לפוצץ אותו מחמירה את הזיהום והחיידקים מתפשטים. עדיף לחכות.

שקול לקחת טיפול נגד אקנה הניתן על ידי רופא עור והשתמש במוצרים המומלצים על ידי מומחי טיפוח העור. כמו כן, שמירה על שגרת טיפוח יומי המתאימה לעור שלך תעצור את הופעת הפצעונים לאורך זמן.

איך להעיף פצעון בבטחה? – טיפים שכדאי לזכור לפני שאתה עושה:

 • ודא שיש לך מגבות נקיות בהישג יד.
 • מטלית חדשה ונקייה היא רעיון מצוין אם אתה מתכנן לאדים את הפנים שלך. זה גם רעיון טוב לצצות פצעון אחרי מקלחת חמה.
 • בחר מחט חדה הדומה לאלה המשמשת לתפירה.
 • טיפ זה הוא אופציונלי. מותגים כמו ספורה יוצרים חולצים שבוצעו שיכולים לחלץ את הפצעון במקום להשתמש באצבעותיך. עם זאת, עליך לדעת כיצד להשתמש במחלצים אלה כדי למנוע נזק קבוע.
 • הקפד לעקר את המחט או החולץ לפני השימוש בה.
 • תמיד לשפשף אלכוהול. אלכוהול איזופרופיל משמש כחומר חיטוי ויש להשתמש בו ללא קשר לאצבע, למחט או לחלץ..

  שפשפו את האלכוהול לפני ואחרי.

 • השימוש בתחליב ייבוש היה נהדר, במיוחד לחיטוי הפצע לאחר הסרת המוגלה.

מהן הדרכים לפוצץ פצעון?

להלן מספר טיפים להכרת הדרך הנכונה לפוצץ פצעון:

1. הידיים שלך:

לאחר שעקבת אחר הטיפים לפני הטיפול, תוכל להשתמש באצבעותיך לצוץ הפצעון או הלבן. אנא הקפד לפעול לאחר הטיפול, שימנע נזק נוסף והתפשטות חיידקים.

2. מאת רופא העור:

ביקור אצל רופא עור יעזור לקבוע איזה סוג של פצעון יכול לצוץ ומה לא. הם מספקים קרמים אקטואליים המנקזים את עודפי השמן והורגים את הפצעון. ניתן לטפל בפצעונים גדולים בשיטות ניקוז וחילוץ ואחריהם רופאי עור. הם עשויים גם להציע טיפולים וטיפולים אחרים ולטפל בגורם הבסיסי לפצעונים. זו הדרך הנכונה לפוצץ פצעון – מבקש ייעוץ מומחה.

3. לפי מחטים:

אתה יכול גם להשתמש במחטים מעוקרות לצוץ פצעון, ושוב, הקפד לפעול לפי הטיפים לפני הטיפול. לאחר שהעלתה את הפצעון, עקוב אחר הטיפול שלאחר הטיפול מכיוון שסיכויי ההדבקה גבוהים בהרבה. וודא שאתה יודע איך להעיף פצעון עם מחט.

4. על ידי שימוש בבגדים חמים:

אתה יכול להשתמש במטלית חמה ספוגה במים רותחים ולצצות פצעון. הקפד לעקוב אחר הטיפים לפני ואחרי הטיפול.

איך לפוצץ פצעון:

השאלה שעל כל נערה היא איך להעיף פצעון מבלי להשאיר צלקת. התשובה כיצד לפוצץ פצעון? ניתן בפירוט מפורט להלן:-

נִקָיוֹן:

ניקיון הוא השלב הראשון להסרת פצעון; מכיוון שפצעונים משגשגים על חיידקים, שטפו את הידיים בזהירות לפני שאתם נוגעים בפצעון. היזהר מאוד מכיוון שידיים מלוכלכות רק יצליחו להניע את הפצעון לשגשג על העור ונותן לך אי נוחות נוספת ולגרום לו להיראות מאיים עוד יותר..

ניקוי העור סביב הפצעון נדרש גם הוא שכן הפצעון דורש מחיידקים להחלים ולצמוח. אם אתה מקפיץ את הפצעון לאחר חיטוי העור בעזרת ספוגית כותנה וחומר חיטוי כלשהו, ​​אז הסיכויים שהפצעון יגדל בחזרה יפחתו באופן דרסטי. העור יכול להחלים מהר יותר, ולא יהיה שום סימן לפצעון או לצלקת כלשהי, לצורך העניין, על הפנים שלך. הספוגית מסירה את עודפי השמן ואת כל החיידקים ובכך מפריעה לצמיחת הפצעון שפעם צץ.

פילינג ואנטי חמצון:

כיצד להימנע מפצעונים

פילינג נדרש להסרת תאים מתים מהעור כך שעורך יכול להימתח בקלות, ובכך לאפשר לך לקפוץ את הפצעון ביתר קלות. פילינג עם מפשיר נחשב נותן לעור שלך כוח ליצור מחדש תאים חדשים, כך שעורך יכול להחלים ברגע שהפצעון צץ. היו זהירים לגבי האופן שבו אתם מפיצים את הפצעון ותמיד לובשים כפפות מחוטאות כדי להימנע מכל זיהום.

אחרי שאתה פוצץ פצעון, הנה כמה דברים שכדאי לזכור:

 1. לעולם אל תשתמש באצבעות החשופות, מכיוון שהדבר עלול להוביל לזיהום נוסף עקב החיידקים בידיים שלך.
 2. נקו אותו תמיד בתמיסה אנטי בקטריאלית או אלכוהול.
 3. במקרה של דימום, השתמש במטלית חמה כדי לעצור את הדימום.
 4. ניפוח חומצה סליצילית גם מרפא את הפצע ומונע חיידקים נוספים.
 5. השתמש בנאוספורין אם הפצע מתחיל לגרד.
 6. פנה לרופא עור למניעת צלקות ולטיפולים להסרת צלקות.

ראש הפצעון:

ראש הפצעון ממוקם בדרך כלל במרכז והוא הגורם העיקרי לצמיחת הפצעון. אנא חשבו על הראש כמוח של הפצעון; לכן, כדי להסיר לחלוטין את הפצעון, פוצץ אותו מהמרכז כך שהראש יוסר, ותמגר כל מושג של צמיחה נוספת כך שלא תצטרך לדאוג יותר מהפצעון המסוים הזה. כמו תמיד, שמור על הידיים נקיות ונסה תמיד להשתמש בכפפות מחוטאות כדי למנוע כל זיהום.

זה טבעי שמעט דם וכוס ילוו את ראש הפצעון, מה שרק מראה שהפצעון נהרס לבסוף. מצד שני, יותר מדי דימומים מראים שהפעלת יותר מדי לחץ, מה שעלול להשאיר צלקת; לכן, הקפד להפעיל רק מעט לחץ כדי להסיר את הראש ולהימנע מצלקות.

כיצד לפוצץ פצעון בבית בעזרת סיכה או מחט:

בואו נסתכל איך להעיף פצעון מבלי להצטלק:

 • נקו את הידיים ואת הפנים. שטפו את הידיים במים וסבון ובפנים והפיצו בעדינות. לפני הצצת פצעון, מקלחת חמה או חמה היא רעיון מצוין מכיוון שהיא מרככת את הפצעון, מה שמקל על הפופ..
 • הקפד לעקר את הסיכה או המחט (הנשק המועדף עליך). השתמש בגפרור או במצית, העבר את המחט דרך הלהבה ומצנן אותה. לאחר מכן שפשפו את האלכוהול.
 • שפשוף אלכוהול על הפצעון והאזור סביבו עוקר את הפצעון.
 • עקר גם את הידיים. לחלופין, אתה יכול ללבוש כפפות לטקס.
 • הנה החלק החשוב – פירסינג הפצעון. חוררים בעדינות את החלק הלבן, החלק העליון של הפצעון. פירס לרוחב, במקביל לפנים שלך ולא למטה. פירס אותו למטה ידחוף עוד יותר את החיידקים כלפי מטה.
 • כשהמחט עדיין בעור, צור קרע קטן לניקוז מוגלה. הראש הלבן או החלק הלבן של הפצעון אינו אלא עור מת.
 • מסננים את המוגלה. דחפו בעדינות מהצדדים והוציאו את המוגלה החוצה. וודא שאתה לובש כפפות או שאתה משתמש במטלית נקייה וחמה סביב האצבעות שלך כדי למנוע התפשטות של כל זיהום.
 • בחזרה אין מוגלה, וזה נוטף דם.
 • מרחי קרם ייבוש – טפיחי מעט אלכוהול וטיפול נקודתי בו אתה משתמש.
 • אל תמרחי כל איפור לפחות שעה לאחר שצצת פצעון.

דברים שכדאי להימנע מהם:

פצעונים מתרחשים בדרך כלל עקב צריכה מתמדת של ג’אנק פוד שמחמם את הקיבה. שתו הרבה מים והקפידו על אורח חיים בריא כדי להימנע מכל מפגש עם פצעון, ובכך להעניק לכם עור בריא וללא רבב.

סיכום:

זה לא טוב לקפוץ פצעון אלא אם כן אתה יודע איך לעשות את זה נכון! כדי להיות יותר מציאותיים, אנחנו לא יכולים שלא לפוצץ את זה. אלה הם חלק מתרחישי היופי שלנו הדורשים צעדים דרסטיים כאלה. אנו מקווים שהטיפים שחלקנו יעזרו לך. הקפד לא ליצור נזק נוסף. זכור תמיד לעקר ולנקב לרוחב ולמטה. זה נשמע מפחיד, אבל אלה שיטות מוכחות. אני מקווה שזה יעבוד גם לך. אחרת, פני למומחה לטיפוח העור או לרופא עור.