כיצד להשתמש בדבש לתינוקות?

האם דבש מצוין לתינוק? האם אתה מבולבל לגבי מתן דבש לתינוק שלך? אני חושב שכולכם מכירים את היתרונות הבריאותיים של דבש לפעוטות. הוא כולל אנרגיה יציבה לתקופות זמן ארוכות יותר, מציע ויטמינים בתוספת מינרלים, כמו גם מסייע בריפוי פצעים מהר יותר, מציע הגנה על הכבד ועוד שיעול שליטה בילדים. הדבש הוא אחד המתנות המעולות של הטבע לאנושות. מותק, מכיוון שאנו יודעים שהוא נפרד מהמאכלים המתוקים ביותר שהסביבה יכולה להציע לנו.

הוא נוצר בעיקרו מצוף המתקבל ממגוון פרחים. דבורי הדבש אוספות דבש הממלא תפקיד בסיסי בייצור הדבש. מכיוון שדבורי הדבש אוספות צוף ממגוון פרחים, הן צורכות אותו ובנוסף חוזרות בכוורות פלוס ממירות את הצוף לדבש. האנזימים בתכנית דבורי הדבש מסייעים להפוך את הצוף לדבש. לפיכך, במאמר זה אנו דנים בהשפעות הדבש על התינוק.

כיצד להשתמש בדבש לתינוקות

מדוע דבש אינו ניתן לתינוקות?

לא בטוח להציע דבש לתינוקות כמו תינוקות מתחת לגיל שנה.

1. אם אתה רוצה לזהות אם הדבש עדיף לתינוקות התשובה היא שלילית מדויקת. זאת מכיוון שילדים יכולים להפוך לאלרגיים להרבה מזונות שהם מוסכמים לפני עידן הרווק וככל שדבש נוצר על ידי חרק הילד בוודאי יכול לקבל תגובה אלרגית אליו בנפרד מתוצאה של הרעלת מזון גם כן.

2. הסיבה לכך שאין דבש לתינוק היא מכיוון שבעוד שהדבורים אוספות צוף הן גם מרימות נבגים של בוטוליזם שמתגבר עם הדבש. אמנם תינוקות אינם מכילים תגובה חיסונית שנוצרה לחלוטין, אך המערכת שלהם מאפשרת לנבגים להפעיל ולשחרר את הרעלן שעלול לגרום לבוטוליזם אצל הילד, בנוסף הוא משתק אותו באופן ראשוני למוות..

3. בנפרד מהסכנה של הרעלת מזון הדבש גם קשה לבלוע. מכיוון שמדובר בנוזל דביק ועבה שאינו נוזל בפיו של תינוק, הילד יכול להצטנק עליו אפילו שלא יוכל לבלוע אותו. הסיבה שאין דבש לתינוקות היא למען ביטחונם שלהם גם להתחמק מסכנת חנק.

4. דבש עשוי להחזיק נבגים של בוטוליזם שיכול להוביל להרעלת בוטוליזם. האדמה מקיפה נבגים/חיידקים של בוטוליזם ובנוסף את הצומח שהדבורים מנצלות אותו כדי להזין אותו גדל באדמה זו. יתר על כן, אדמה חרדה המכילה את הנבגים עשויה להתגורר בכנות למשל על כוורות – יתר על כן, הנבגים עצמם עלולים לזהם גם את הדבש. עדיין דבש מפוסטר יכול להקיף נבגים של בוטוליזם גם לא צריך להיות מוכר לילדים מתחת לגיל 12 חודשים.

5. כפי שאתה עכשיו כי זה לא מובטח להציע דבש לתינוקות כמו תינוקות מתחת לגיל שנה לא פיתחו חיידקים מועילים לעיכול יתר על כן הם לא יכולים לעכל או לצרוך נבגים של בוטוליזם אשר נמצאים שם לרוב בדבש.

6. בתנאי, אתה רוצה לדעת אם דבש עדיף לתינוקות התשובה היא לא מדויקת. זאת מכיוון שילדים יכולים להפוך לאלרגיים להרבה מזונות שהם מוכרים לפני עידן אחד, כמו גם כי דבש נוצר על ידי חרק והילד בהחלט יכול לקבל תגובה אלרגית אליו הרחק מתוצאה של הרעלת מזון. גַם.

7. בנפרד מכל החפצים השליליים של הדבש הנגרמים על ידי נבגי הבוטוליזם, הדבש יכול בנוסף להוביל לשיניים שנפגעו אצל הילד. דבש בילדות הוא בחירה גרועה יתר על כן הורים חייבים להימנע לחלוטין מלתת לילדיהם סוג של מזון שמחזיק דבש מחכה לגיל שנה..