9 מסקרות אוריפלמה מפורסמות בהודו

כל אישה שאוהבת להתאפר דואגת שמסקרות הן חובה בערכת האיפור שלה. וזה בגלל שעיניים יפות לעולם לא מצליחות למשוך תשומת לב ולגרום לך להתבלט. לא משנה לאיזה מראה אתה הולך, מסקרות תמיד עוזרות להדגיש את המראה שלך. כאשר אתה הולך לקנות מסקרות, יספקו לך הרבה אפשרויות לבחירה ואני לא אכחיש כי לרוב זה קצת קשה לנו להחליט. בין כל חברות היופי הטובות ביותר שאפשר לסמוך עליהן, Oriflame הוא מותג אחד כזה בכל הנוגע למסקרות.

חברה זו, שהוקמה על ידי שני אחים וחברים אהובים בשנת 1967, היא כיום חברת יופי בינלאומית שמוכרת ישירות ביותר מ -60 מדינות ברחבי העולם. אוריפלאם היא חברת יופי כל כך שמציגה מוצרי יופי חדשניים וייחודיים המשווקים באמצעות מכירות של יועצים עצמאיים. הרעיון העסקי הייחודי של Oriflame הוא – “להרוויח כסף היום ולהגשים את החלומות שלך מחר”. וזו הסיבה שיש להם דרך ייחודית לשווק את המוצרים שלהם. Oriflame Cosmetics רשומה גם בבורסת הנאסד”ק OMX הנורדית.

מסקרות Oriflame הפופולריות והטובות ביותר בהודו:

להלן רשימה של כמה מהמסקרות הנהדרות שיש לאוריפליים להציע.

1. מסקרה Oriflame Hyper Stretch:

מסקרה אוריפלאם

הטכנולוגיה החדשה המושרה ביצירת המסקרה היפה הזו מחמיאה לריסים שלך לצמוח באופן טבעי מדי יום. וזה גם מספק גימור נפלא לעיניים.

2. מסקרה בניית נפח אוריפלאם:

המסקרה המבריקה הזו של אוריפלאם נטולת כתמים ואינה יוצרת גושים או מתקלפים. כמו כן, הוא מאפשר לך ליצור נפח גדול יותר לריסי העין שלך כפי שהיית מעדיף על ידי מריחתו והחלתו שוב ושוב. כל מעיל רק מוסיף להדגיש את הריסים היפים שלך.

3. מסקרה Oriflame Giordani זהב אורך עליון:

המסקרה החדשה ממסקרת Oriflame Giordani Gold Supreme Length Length היא קולקציה מדהימה שלא רק מחזיקה מעמד לאורך זמן, אלא גם נטולת כתמים. והמסקרה הזו מגדירה את הריסים שלך בצורה יפה כדי לתת לך מראה מדהים.

4. מסקרה Oriflame Giordani Gold Volume Delight:

מברשת הזיפים היוקרתית של מסקרה Oriflame Giordani Gold Volume Delight זו מאפשרת למרוח את המסקרה ללא מאמץ על ריסי העין שלך להשפעה פנטסטית..

5. מסקרה Oriflame Beauty 2Fx:

מה אתה רוצה – אורך או נפח? אתה יכול להשיג את שניהם באמצעות מסקרה נפלאה זו של מסקרה Oriflame Beauty 2Fx. הוא עמיד לאורך זמן וללא כתמים.

6. מסקרה Oriflame Very Me Extendalash:

המסקרה היפה הזו של מסקרה Oriflame Very Me Extendalash מעניקה לך ריסים ארוכים, מתולתלים ומוגדרים מושלמים.

7. מסקרה עמידה למים עמיד למים של Oriflame Beauty Water:

מסקרה Oriflame Beauty Lash Waterproof היא מסקרה עמידה למים המגדירה נפחים, מתארכת ומופרדת ללא כתמים, ריצות או מריחות. זהו קומפלקס עמיד בפני פתיתים לריסים ללא פתיתים.

8. מסקרה Oriflame Very Me Clickit:

מסקרה Oriflame Very Me Clickit היא מסקרה מדהימה אשר לא רק מגדירה, אלא גם מאריכה את ריסי העין שלך על מנת להוסיף דרמה עסיסית.

9. מסקרה Oriflame Very Me Fat Lash:

עכשיו אתה יכול לדפוק את היריבים שלך עם הריסים העבים והנפלאים האלה. נוסחת הגברת הריסים ומצב החדיש נותנים לך ריסים ארוכים ומלאים יותר שממש שמים לב אליהם.

עכשיו כשאתה מכיר כמה מהמסקרות הטובות ביותר מאוריפליים, בפעם הבאה שתבצע רכישה אז תשקול את אוריפלאם כאופציה גם מכיוון שרוב הלקוחות טענו שהם מאוד מרוצים מהרכישות שלהם מאוריפליים..