9 מוצרי האיפור הטובים ביותר של לוריאל

בין מותגי האיפור, לוריאל הוא אחד מאלה המוכרים ביותר ומותג הפועל לקראת מתן המוצרים הטובים ביותר למשתמשים לנוחותם. איפור הוא בהחלט חלק מהמשטר היומי כאשר מדובר בהרבה נשים ברחבי העולם. הוא מוסיף משיכה, יופי וזוהר לפנים יחד עם הסתרת פגמי העור. כדי לדעת יותר על המוצרים המובילים שאתה יכול לקבל בערכת האיפור שלך מ- Loreal, מדריך זה יעזור לך בצורה מושלמת. בדוק אותם, השתמש בהם וקבל את התוצאות הטובות ביותר אי פעם!

1. טווח שפתונים של לוראל Infallible Rouge:

יחד עם מגוון גוונים לבחירה, השפתון Loreal Infallible Rouge הוא מושלם לשימוש יומיומי. המרקם הקרמי גורם לך להרגיש וואו ופשוט להחליק על השפתיים ונותן גימור חלק. הוא נמשך כ -6 שעות מבלי לייבש את השפתיים. יש לו גם תכונות מזינות.

מחיר: 900 רופי הודי

2. קרן איפור בלתי מתקבלת על ידי Loreal:

Foundation יוצר את הבסיס לכל איפור והוא אחד הדברים החשובים שאתה צריך בתיק שלך. זו של לוריאל היא אופציה מושלמת שבה היא מונעת כל התמוססות של איפור שבדרך כלל קורה באקלים לח. ישנם 8 גוונים לבחירה ויש להם תכונות עמידות לאורך זמן. יחד עם גוון עור אחיד, הכיסוי של מוצר זה נהדר.

מחיר: 1195 INR (30 מ”ל)

3. Linereal Contour Parfait Liner:

זהו תוחם שפתיים שתאהב שיהיה באוסף שלך. זמין ב 6 גוונים החלקות של המוצר מקלה על השימוש יחד עם תחושה טובה על השפתיים. הוא עמיד לאורך זמן ומבטיח מניעה של תחושת יובש בגלל המרקם הקרמי.

מחיר: 665 רופי הודי

4. עט אייליינר סופר ליינר מיידי אימפקט של איליינר:

זהו מוצר אחד שאפילו לאמני איפור מקצועיים יש באוסף שלהם ברחבי העולם. למי שלא נוח עם ספינות עיניים נוזליות, זוהי האפשרות השנייה הטובה ביותר ביד. קצה הספוג דורש מריחה קלה שמחליקה בקלות על העפעפיים. יש לו גם תכונות עמידות לאורך זמן. זהו אחד מספינות העין הקלות ביותר לשימוש.

מחיר: 695 רופי הודי

5. צללית עיניים של Loreal Open Eyes Pro:

בטווח זה יש בערך 6 לוחות צלליות שונות שתוכל לבחור מהן. כדי להפוך את היישום חלק, המוצר בעל מרקם שמנת. הכמות הנכונה של שיזוף הופכת אותו למושלם. רמות הפיגמנטציה הופכות את המיזוג ממש טוב. הוא נשאר כמעט 6 שעות.

מחיר: 700 רופי

6. מסקרה של Loreal Volume Millions Lashes:

למי שרוצה נפח בריסים הדקים שלו, זהו מוצר מושלם להשקעה. יחד עם זאת, התלתלים מעולים! הוא גם מוסיף את הגוון השחור האידיאלי לריסים וגורם לו להיראות טבעי. המברשת מפרידה את הריסים זה מזה ומעניקה גימור נקי.

מחיר: 600 ₪

7. צבעי ציפורניים של Loreal Resist and Shine:

טווח זה של צבעי הציפורניים מבית לוריאל הוא אחד מסוגו עם גוונים נהדרים ויכולת להישאר שבוע ללא סתתים. יש בערך 20 צבעים. המברשת מסייעת אפילו למריחת הצבע.

מחיר: 400 רופי הודי

8. צללית מונו בלתי אפשרית של לוריאל פריז:

זמין באריזות מונו בודדות, זהו צללית אחת שתוכל להשקיע בה בלי לחשוב. הפיגמנטציה של המוצר מושלמת עם מרקם חלק ושהייה ממושכת. זה הוכחה כתמים. אין בעיות קמטים ו -9 גוונים לבחירה.

מחיר: 450 רופי

9. שפתון Loreal Color Riche Nutri Shine:

זהו מוצר של שלושה באחד ומשרת את המטרה של שפתון, מבריק שפתיים, כמו גם שפתון. תכונות ההזנה של מזור ותכונות השוק של מבריק הן מה שאתה יכול לצפות. ישנם 15 גוונים לבחירה. שפתון זה חלק ומבריק בעל צבעים המתאימים הן למסיבות היום והן למסיבות הלילה.

מחיר: 720 רופי