9 אייליינרים הטובים ביותר למים עם תמונות שכדאי לנסות

אייליינר הוא ללא ספק אחד ממוצרי האיפור האינטגרליים שצריך שיהיו בתיק שלה. עם זאת, תחשוב על מצב שהרגע לשים על אייליינר וברגע שאתה יוצא מהבית הוא מתחיל להתחמם ממש וזה שוטף את האייליינר ולפנים לגמרי? במצב זה יתכן שהשתמשת באיזו תוחם עיניים נוזלי רגיל ולא במוצר מיוחד כמו אייליינר עמיד למים.

עם זאת, עדיף להשתמש במוצר עמיד למים למטרה במיוחד בחודשים חמים וגשומים. כדי לדעת על אייליינרים הטובים ביותר שתוכל להשקיע בהם, הדרך הנכונה היא להתחיל במחקר. מדריך המוצרים להלן יעזור לך לחסוך זמן במחקר על ידי מתן 9 מרכיבי העיניים העמידים למים בידך. בדוק אותם וראה מה אתה באמת רוצה:

אייליינרים הטובים ביותר למים עם תמונות:

1. אייליינר עמיד למים של Oriflame Very Me:

אייליינר עמיד למים של Oriflame Very Me

אחת מהחברות השוודיות Oriflame ידועה למדי בשוק הקוסמטיקה ו Very Me הוא אייליינר עמיד למים שהוא חובה בקולקציה. לצד היותו יעיל ביותר, הוא זול גם על הכיס. בקולקציה יש מספר גוונים ומושלמים לשימוש לכל אירוע.

2. אייליינר עמיד למים של Colorbar Precision:

אייליינר עמיד למים של Colorbar Precision

זהו אחד המוצרים החדשים בשוק ויעיל למדי בכל הקשור לאייפליין עמיד למים. ישנם שלושה גוונים זמינים במגוון זה של אייליינרים של Colorbar ואידיאליים לשימוש. הוא לא נסדק או מקמט ומתאים להשקעה בו. התעריפים נוחים מדי!

3. אייליינר עמיד למים של Bourjois Contour Clubbing:

אייליינר עמיד למים של Bourjois Contour Clubbing

זהו אייליינר עמיד למים הזמין במגוון גוונים ולכן מועדף בקרב נשים. הוא מעניק אפקט מעושן לעיניים ועמיד בפני קמטים. שמן החוחובה באייליינר מזין ומושלם ללבוש ערב.

4. אייליינר ג’ל עמיד למים של לוריאל פריז סופרלינר:

אייליינר ג'ל עמיד למים של LOreal Paris Superliner

זהו אייליינר עמיד למים על בסיס ג’ל ומאחד המותגים הנודעים של מוצרי קוסמטיקה. יישום קל זמין עם קצה חלק יחד עם אופי נטול כתמים. זהו מוצר ברמה גבוהה ואולי יש לו תג מחיר יקר אבל שווה לגמרי את הכסף שאתה מוציא.

5. Chambor Stay On Eyeliner Waterproof Forever Black:

Chambor Stay On Waterproof Eyeliner Forever Black

זה זמין רק בצבע שחור שחור והוא הבחירה הנכונה לשימוש יומיומי בכל הנוגע לאיילינס עמידים למים. לצד היותו ידידותי לכיס הוא נבדק היטב על ידי הצרכנים.

6. אייליינר נוזלי עמיד למים של Lakme Insta:

אייליינר נוזלי עמיד למים של LakmeInsta

יחד עם היותו יעיל, מוצר זה כאייליינר עמיד למים הוא די זול ומשתלם להשקעה. הוא זמין רק בצבע שחור והוא גם הוכחה מוחלטת לכתמים..

7. אייליינר נוזלי מייבלין היפר מבריק:

אייליינר נוזלי מייבלין היפר מבריק

זהו אייליינר עמיד למים שהושק בשנת 2012 והוא בהחלט אחד המוצרים שכדאי להזכיר כאן. זה עוזר ביצירת קווים דקים ומבריקים עם האפליקטור וכזה שאמור להיות בטוח באוסף. שבץ הוא כל מה שאתה צריך עבור אייליינר.

8. אייליינר ג’ל דרמה מתמשך של מייבלין:

מייבליין אייליינר דרמה ג'ל מתמשך

ניתן להשיג מברשת נפרדת עם אייליינר ליישום קל ונוח. הוא מתייבש היטב ואינו מריח כלל. הנוסחה העמידה למים היא יעילה למדי ויש לה כמה ביקורות מצוינות עבורך.

9. אייליינר נוזלי עמיד למים של Avon:

אבון פשוט נוזלי עמיד למים של Avon

זהו אחד ממוצרי התקציב שתוכלו לשקול להשקיע בו והוא מאחד המותגים המוכרים בשם אבון. אתה יכול לבחור אייליינר עמיד למים כבחירה הטובה ביותר לשימוש יומיומי. זה קל לנשיאה בגלל האופי הקומפקטי. הוא אידיאלי גם למגעים.