8 מסרי איפור העיניים הטובים ביותר של Neutrogena

תמיד יש חשיבות רבה יותר לחומר הפנים מכיוון שזהו החלק הגלוי ביותר בעור שאפשר להציץ בו. עם זאת, העיניים שלך הן החלונות לנפשך הם אומרים והדרך היחידה להכניס טוב מהחלונות האלה היא לשמור אותם נקיים וחופשיים כל לילה לפני שהם פוגעים במיטה. שגרת שטיפת פנים, קרצוף וקרם לחות נרחבת יכולה לסייע רק בהסרת עוגות המסקרה מעפעפי העין אך פעמים רבות יש שרידים של ספינות, צללים וכאלה שעדיין נתלו בעיניכם עד למחרת בבוקר. אם אתה עדיין לא יודע מה לעשות בנידון, הנה מדריך לכל מסרי איפור העיניים שמציעה לנו חברת קוסמטיקה מרובת מיליון קוסמטיקה זו..

מסרי איפור עיניים פופולריים של Neutrogena בהודו:

הבה נצטרך להסתכל על מסרי איפור העיניים המובילים של Neutrogena.

1. מסיר איפור עיניים ללא שמן נויטרוג’נה:

מסיר איפור עיניים נויטרוג'נה

האזכור המיוחד של מוצר זה מתגייס כמסיר איפור ללא שמן המגיע בצורה נוזלית עדינה ונאמן להבטחותיו, מסיר זה ישאיר שאריות טריות לחות לעומת שמן ושומן מה שהופך אותו לבחירה מתאימה לאנשים עור שמן. . מסיר איפור עיניים זה בטוח גם עבור חובשי עדשות מגע.

2. רפידות להסרת איפור עיניים עדינות במיוחד של Neutrogena:

מסיר איפור עיניים נויטרוג'נה 2

שוב מסיר איפור בטוח ללא שמן, הפעם הוא מעוצב בצורת הסרת רפידות שקל לנשיאה וניתנות ליישום ללא טרחה. הרפידות הגדולות והקטיפות לחות המאפשרות הסרה קלה ואילו הנוסחה העדינה במיוחד גמישה לעיניך כשהיא מחלצת אפילו את האיפור הקשה ביותר במים..

3. מגבות ניקוי מסיר איפור Neutrogena:

מסיר איפור עיניים נויטרוג'נה 3

זהו מסיר איפור לכל קייטרינג הן לאיפור הפנים והן לעיניים. רפידות המסירים רכות ועדינות לעיניך, במיוחד בזהירות בכל הנוגע ללובשי עדשות מגע בעוד שהמגבות ממיסות בקלות איפור קיים כמו צלליות הקרם או ריפוד העין העמיד למים..

4. מסיר איפור עיניים לחות Neutrogena:

מסיר איפור עיניים נויטרוג'נה 4

מסיר איפור העיניים הלחות הוא פינוק מיוחד לעור הרפוי היבש שבו תמציות אלוורה ומלפפון מנקות עמוק את איפור העיניים הקשוח והעקשן תוך שמירה על עור רגוע וקריר. מלבד הסרת האיפור, מוצר זה מסייע גם בהפחתת נפיחות עיניים או שקיות עיניים כהות בעזרת מעט תכונות הבהרה של מלפפון ותכונות מרגיעות של אלוורה..

5. רפידות להסרת איפור עיניים נויטרוג’נה רכות במיוחד:

מסיר איפור עיניים נויטרוג'נה 5

איפור עיניים רך במיוחד, מושלם לשימוש יומיומי, מזין את העור ולחות אותו תוך הסרת עקבות ופיסות איפור. אלה מגיעים בצורת רפידות רכות וגמישות על העור. נוסחאות ללא שטיפה יכריחו בקלות את האיפור מבלי לגרות את העור.

6. מסיר איפור עיניים ושפתיים מבית Neutrogena Deep Clean:

מסיר איפור עיניים נויטרוג'נה 6

שוב תמציות אלוורה ומלפפונים מהווים את הבסיס למוצר זה מכיוון שמסיר איפור השפתיים והעיניים של 2 ב -1 מגיע ללא שמן, ללא בסיס שאריות שומן. זה מגיע בעקביות אקווה נוזלית אז טפטפו מעט מזה בכותנה טרייה או בכרית ניקוי והחליקו פעם אחת כדי להסיר את שאריות האיפור הקשות ביותר..

7. ניקוי עדין צעד אחד של Neutrogena:

מסיר איפור עיניים נויטרוג'נה 7

חומר ניקוי עדין צעד אחד הוא חבילה כוללת שבה תוכלו להשתמש בזה הן להסרת איפור הפנים והעיניים. חומר ניקוי זה יוצר קצף רך ועדין על העור ולא גורם לגירוי או אדמומיות אפילו לעור הרגיש. החלק הטוב ביותר הוא שהוא נועל את הלחות בתוך העין וסביבך, כך שהעור לא ירגיש מיובש ומגרד מדי.

8. ניקוי פנים Neutrogena Naturals + מסיר איפור:

מסיר איפור עיניים נויטרוג'נה 8

חומר ניקוי הפנים המועשר בתזונה ביולוגית מספק ניקוי עור אופטימלי לפנים שלך, תוך מתן הסרה להסרת איפור. הנוסחה האורגנית העדינה אינה קשוחה לעורך ובחירה בטוחה למסיר איפור עיניים.