9 דגמי ארנק טריפלדיים הטובים והמסוגננים ביותר לגברים

ארנק הוא מקום בו אתה שם את הדברים הבסיסיים שלנו בכל נקודה שתעזוב את הבית. מלבד יכולתו, ארנק באמת משתתף ביצירת תמונתו של הבעלים. כך או כך, הסידור הוא בסיסי ביותר: כל מה שאתה צריך הוא רק ארנק טריפלד לגברים. על סמך מתאר של 3 חלקים, לארנקים טריפולד יש נקודת מבט מועדפת בולטת שיש להם יכולת להעביר הרבה יותר דברים בהשוואה לארנק הדו -כיווני..

סוגים אחרונים ושונים של ארנקים טריפלדיים לגברים:

להלן 9 דוגמאות ארנק טריפלד מסוג עור לגברים כדלקמן.

1. ארנק טריפולד מאובן:

מאובן-טריפלד-ארנק

מאובן הוא המותג הנחשב ביותר מבין רשימת המותגים. נשיאת כל אחד מהאביזרים שלו תגרום לך להיראות מייקדת ואלכוהולית. ארנק מאובן הוא ארנק הטריפולד הטוב ביותר. יש לו שני כיסים עם רוכסן ויכול להכיל עד 10 כרטיסים.

2. ארנק טריפלד לגברים של קארהארט:

carhartt-mens-trifold-wallet

תפירת ארנק טריפלד מעור מתבצעת היטב ופינות הארנק מתחזקות במרקם כותנה כדי להישאר בכושר ככינור בתנאים רבים. פתחי הכרטיסים עשויים ענק שולי כדי להעצים טיפול מהיר ופשוט בדברים שלך.

3. ארנק טריפלד של מייקל קורס:

מיכאל-קורס-טריפלד-ארנק

הצטברות הטריפולד של Kors משלבת השלמות רבות מחלק לפרובינציאלי וממט עד נוצץ. כולם עור פרה עם ריפודים בפוליאסטר. לאחר ההחלטה של ​​ערמון או כהה, קו הארנק אינו מציע הרבה בשיטת מבחר. מייקל קורס נותן שבעה פתחי תצוגה של MasterCard וארבעה חללים שונים לשטרות, קבלות וכרטיסי גירוד.

4. ארנק משולש בעל קיבולת נוספת:

טריפלד-ארנק-עם-קיבולת נוספת

לארנק זה יש מקום אחסון משמעותי בדרך כלל בכיתה. החומר הבסיסי הוא עור ולכן הוא מרגיש עדין וחלק אך עם זאת מוצק במיוחד מה שגורם לו להישאר משכנע לאורך זמן רב. במקרה שאתה צריך באופן קבוע להעביר אינספור ארכיונים קשורים, ארנק טריפלד הנוכחי לגברים זה בדיוק מה שאתה צריך.

5. ארנק קיימברידג ‘טריפלד:

קיימברידג 'טריפלד-ארנק

הטריפולד של קיימברידג ‘מדגיש מקום עם חלון לגישה מהירה לרישיון נהיגה או כל כרטיס אחר שמשתמש בו באופן קבוע. ישנם תשעה מקומות בכרטיס חיוב וארבעה כיסים נסתרים נוספים לצילומים או מעת לעת כרטיסים מנוצלים. כמו כן קיימברידג ‘נותנת שני כיסי כסף להפרדה בין חלקים מהותיים וקטנים.

6. ארנק בעל שלושה קמטים בתא:

ארנק בעל שמונה תאים-שלושה קמטים

ארנק טריפולד זה לגברים מוכן מאוד לענות על רוב רצונך בארנק טריפולד. עם 8 תאים בפרופיל קטן דומה, אתה יכול לאחסן כמות ניכרת של דברים המעצבים כרטיסים, כסף לדוחות וקבלות או דברים אחרים שאתה צריך. הכל ישתלב ללא מאמץ בגלל הפתיחות של כל תא.

7. נחשו ארנק טריפולד:

ניחש-טריפלד-ארנק

ה- GUESS קרוז משתמש בכבשים ועור כבשים ומחזיק עד שמונה קלפים בסידור אנכי כדי לשמור על קווי מתאר דקים. כמו כן, יש לו חלונות צילום לאנשים שאוהבים להעביר תמונות נייר.

8. טריפלד ארנק חסימת עור RFID לגברים:

גברים-עור-רפיד-חוסם-ארנק-טריפלד

עם עד 7 רווחי כרטיסי RFID, 2 מחסניות החלקה, 2 תאים בגודל מלא וחלון מזהה, אתה יכול לאחסן הרבה דברים ללא לחץ על הסיכוי שהם עשויים להיות חסרי אונים מפני סינון לא מאושר..

9. ארנק טריפלד לגברים של לוי:

levis-mens-levis-trifold-wallet

הארנק משתמש בעור פרה בכנות עד טוב. עם 3 פתחים בכל גודל, חלון פשוט לנייר זהות במרכז וכיס כסף, מסלול פעולה של הטחנה המצויד להדחת כל הדברים הבסיסיים.

ארנק הוא אחד מאותם דברים שיכולים לתגמל את הקונה או לפקוד אותו די הרבה זמן. למרות שזה מבשר טוב לקנות את האיכות האידיאלית ביותר, רכישת ארנק החסר את החותם בכל אזור יכול להיות סיבה לאכזבה ניכרת.