9 אוסף ארנקי פראדה פופולרי וחדש

פראדה כמותג מציעה מעצבים שונים ומיוצרים לפי מידה לגברים ולנשים החל ממשקפיים, הנעלה, ניחוחות, ביגוד ומוצרי עור. ארנקי פראדה לגברים ולנשים הם חלק מהאוצרות הנחשקים ביותר שניתן לרכוש. בחר מבין ארנקי העור האיכותיים ביותר המיוצרים ברובם באיטליה. המגוון לבחירה הוא עצום וארנקי הגברים והנשים הטובים ביותר מוזכרים כאן.

העיצובים האחרונים והטובים ביותר של ארנק פראדה לגברים ולנשים במגמה:

להלן 9 עיצובים המובילים של ארנקים במותג פראדה.

1. ארנק פראדה לנשים שחורות:

ארנקי פראדה

קבל את ארנק פראדה השחור האותנטי הזה לנשים כפריט הצהרה. ארנק עור סאפיאנו מגיע עם דש ובעל רוכסנים מצופים זהב. הלוגו רשום במתכת. בארנק עשרה חריצי כרטיסים, שטר אחד ותא מטבע אחד. יש לו גם כיס חיצוני עם רוכסן.

2. ארנק ביפולד פראדה לגברים:

ארנק ביפולד פראדה לנשים

זהו ארנק פראדה קלאסי לגברים בצבע כחול כהה. לארנק הדו -כיווני יש שני תאי שטר והוא ארנק קומפקטי לגברים לנשיאה ויושב היטב בכיסים. ארנק עור סאפיאנו מאוד אופנתי ושיקי.

3. ארנק פראדה הצרפתי לנשים ורוד:

ארנק פראדה הצרפתי לנשים ורוד

לפניכם ארנק פראדה נפלא שיהיה השיחה של כל החברים שלכם. הארנק המקסים בצבע אדום עשוי עור סאפיאנו מסחרי ומגיע גם עם כיס מטבעות. הפירוט המורכב של האותיות והכתובות נעשה במתכת בגימור זהב.

4. ארנק שרשרת קשת פראדה:

רשת קשת פראדה ארנק

קבל את ארנק פראדה המהמם הזה באדום עם קשת מלפנים להוספת אוף. הארנק מגיע עם שרשרת שנראית גם היא מתוחכמת. התא בעל שתי החשבונות והתיק עם רוכסן הם הטובים ביותר כדי לשמור על הדברים החשובים במקום. בארנק יש גם מראה בפנים.

5. ארנק זיגזג פראדה מעור:

ארנק פראדה מזגזג מעור

לפניכם גרסה יבשת של ארנק פראדה הקלאסי. ארנק העור בוורוד מודגש בדוגמת זיגזג לבן, כחול ושחור. לארנק יש שני תאי שטרות אופייניים וחריצים לכרטיסי אשראי. מגיע גם עם חריץ לכרטיס ניתוק.

6. ארנק מכוניות מירוץ לגברים:

ארנק מכוניות מירוץ לגברים לגברים

קנה את ארנק הפראדה הנדיר הזה לגברים עם הדפס מכוניות מירוץ בחזית. הארנק בצורת מלבן ולכן הוא מכיל כ -33 כרטיסים. החריצים זמינים גם לשמירה על פנקסי הצ’קים והדרכון שלך. בארנק הכפול עם רוכסן יש מקום לשמירה של הרבה דברים.

7. ארנק פראדה מעור מעור:

ארנק פראדה מעור מעור

ארנק אלגנטי זה כולל מספר תאים ועשוי עור מרקם. יש לו סגירת רוכסן כפולה ו -25 חריצי כרטיסים. ישנם שלושה תאי שטר עם ארבעה כיסי מסמכים. תאי הרוכסן הפנימיים הם שניים וזה אכן הופך אותו לארנק רב תכליתי במיוחד לגברים.

8. רוכסן סביב ארנק פראדה:

רוכסן סביב ארנק פראדה

ארנק פראדה פנטסטי זה לנשים הוא שינוי מהארנקים המסורתיים. כאן יש לארנק רוכסן באורכו ונפתח כמו אקורדיון. הארנק הפאנקי מושלם לצעירים ויש לו רובוטים כעיצוב שלו. גם לצבע השחור והזהב יש השפעה דרמטית.

9. ארנק מעטפת פראדה:

מעטפת ארדה פראדה -9

זהו ארנק פראדה סנסציוני המעוצב במעטפה. הארנק לנשים מגיע באותיות שחור וזהב מבחוץ. קבלו את היצירה המהממת הזו הכוללת תאים תאומים וכיס עם רוכסן.

ארנקים של פראדה הם קניה מצוינת לכל מי שיכול להרשות לעצמם. בחר ארנקי פראדה לנשים בצבעים עזים כמו כחול, ורוד ואדום. גם ארנקים לגברים מגיעים בצבעים קלאסיים כמו שחור, נייבי ואפור. כל אחד מהם מורכב מתאים לשטרות ומשבצות לכרטיסי אשראי. כיסים עם רוכסן עוזרים לשמור על הדברים במקום. ארנקים לגברים מגיעים בשתי צורות – מרובע ומלבני. ארנקים לנשים מגוונים בצורתם, כולל מעטפה, מלבנית ומרובעת.